🆘Krtkovanie-Služby
Čistenie odpadov Nové Mesto nad Váhom v prevádzke Jümas Trade

Čistenie odpadov Nové Mesto nad Váhom

Čistenie odpadov Nové Mesto nad Váhom – Čistenie odpadu sa nemusí týkať vždy iba rodinných domov alebo bytov. Vysokotlakové hydročistenie je veľmi účinné aj v komerčných prevádzkach a industriálnych priestoroch, aj keď občas môže predstavovať náročnejšiu výzvu aj pre profesionálov z praxe. Nedávnou takouto výzvou bolo čistenie upchatého odtoku v prevádzke Jümas Trade Nové Mesto nad Váhom, ktorá sa špecializuje na mäsové výrobky. Kanalizačné potrubia v takomto priestore musia byť naozaj precízne skonštruované, pretože tvoria neoddeliteľnú súčasť prevádzky a sú životne dôležité pre jej celkové a správne fungovanie. Je však úplne prirodzené, že kanalizácia sa v takomto type priestoru rýchlo zanesie. Pri údení mäsových výrobkov odteká do potrubia mastnota, ktorá sa postupom času usádza. Výsledkom spoločnej práce času a mastnoty dochádza k upchatiu odtoku, ktorému sa nedá zabrániť. Hlavnou úlohou bolo teda upchatý odtok vyčistiť.

Ako prebiehalo čistenie upchatého odtoku v Jümas Trade?

Na čistenie existuje viacero možností, no pri danom type usadeniny bolo vhodné použiť vysokotlakové hydročistenie. Toto čistenie upchatého odtoku je možné vďaka vode striekanej do potrubia pod vysokým tlakom. Vysokotlaková čistička s prieraznou a čistiacou tryskou sa postarala o vyčistenie odtoku a zbavila ho všetkej mastnoty a tukových usadenín z údenia. Toto čistenie kanalizácie prebiehalo na úseku dlhom 25 metrov a bolo úspešné. Odtok a kanalizačné potrubie fungujú ako úplne nové!

Najlepšie čistenie upchatého odtoku Nové Mesto nad Váhom!

Upchatý odtok môže byť niekedy poriadny problém či už v domácnostiach alebo komerčných a industriálnych prevádzkach. Dokáže byť až časovanou bombou, ktorej sa nedokážete vyhnúť a prejavuje sa nepatrne až nakoniec vybuchne a prípad úplne upchatého odpadu, s ktorým je ťažké si poradiť. Avšak, takáto situácia nemusí byť postrachom, pokiaľ si na čistenie odpadového potrubia vyberiete tú správnu firmu s profesionálnym tímom a technikou. Skutočne kvalitné čistenie odpadov Vám rozhodne dokáže ušetriť čas, financie a nadbytočné starosti. Nechajte vyčistiť upchatý odtok profesionálom, ktorí sa o spokojnú kanalizáciu postarajú vždy a všade!

Ako inak sa dá vyčistiť upchatý odtok?

Pre profesionálne čistenie odpadov existuje naozaj viaceré množstvo metód, ktoré sú používané v závislosti od dĺžky trasovaného úseku, od toho ako veľmi je Váš odtok upchatý, vlastností kanalizácie ako celku, ale aj jednotlivých potrubí. Zavážiť pri výbere metódy môžu aj detailné faktory ako vek Vášho potrubia alebo lokalita, teda či sa nachádza v bytovom alebo rodinnom dome, v ktorých sú vhodné vždy iné spôsoby pre prerazenie odpadu.

Upchatý odpad dokáže okrem vysokotlakového čistenia vyriešiť aj elektromechanické krtkovanie. Ľudovo nazývaný „krtko“ je v podstate špirálová čistička poháňaná elektromotorom, ktorá sa vsunie do potrubia a postará sa o kompletné čistenie tvrdých usadenín v potrubí, ako aj čistenie potrubia od tukov a mastnoty. Táto metóda je vhodná napr. pri zvislých bytových stúpačkách, kedy vysokotlakové čistenie predstavuje vyššie riziko pre samotné potrubie.

Na čistenie odpadu môžete použiť aj chemické prípravky, ktoré však spôsobujú viac škody ako úžitku. Chemické prípravky typu Sifo sú voľne predajné, a preto tento spôsob obľubuje mnoho domácnosti. Čo však veľa ľudí netuší je fakt, že Sifo slúži iba ako prevencia pred upchatím a nie ako efektívne riešenie. Navyše Sifo slúžiace ako prevencia je potrebné aj namiešať v dobrom pomere. Preto nechajte riešenie problémov s upchatým odtokom na odborníkov, ktorí sa postarajú o to najlepšie a najkvalitnejšie čistenie odpadov!

Čistenie odpadov Nové Mesto nad Váhom v prevádzke Jümas Trade

Recenzie našej práce

Na základe 72 recenzií
Adrián Kubinec
Adrián Kubinec
2. Október, 2022.
Odporúčam, rýchly príjazd a kvalitná práca.
Jozef Podoba
Jozef Podoba
30. September, 2022.
Opäť sme využili služby tejto firmy. Odstránenie havarijného stavu na našej prevádzke za krátky čas. Boli sme s vašimi službami veľmi spokojní. Odporúčame. :) Penzión Harmónia.
ZŠ s MŠ Bojnice
ZŠ s MŠ Bojnice
30. September, 2022.
Rýchla, kvalitná a zodpovedná firma.
Materská škola Hradište
Materská škola Hradište
30. September, 2022.
Profesionálny, odborný prístup.
Lenka Tomášechová
Lenka Tomášechová
29. September, 2022.
Profesionálny prístup, rýchla oprava. Ďakujeme za kvalitne vykonanú prácu. Srdečne odporúčam. Firma PROXY s.r.o., Nové Mesto nad Váhom
yvrxr hctze je
yvrxr hctze je
27. September, 2022.
Úžasný pán, neskutočná ochota, profesionálne vybavenie, záujem pomôcť, profesionalita no proste klobúk dolu vrelo odporúčam. Trikrát ten istý problém dvakrát ten istý krtkovac do tretice som volala pánovi Kumpanovi a konečne problém odstránený. Od zavolania boli u nás do hodiny. Nieje firma ako firma aj keď sa venujú tomu istému! Piešťany
Jana Horniakova.tevos
Jana Horniakova.tevos
23. September, 2022.
Chcem sa podeliť o skúsenosť- Profesionálny prístup,ochota ,pán bol veľmi príjemný, odpovedal na všetky moje otázky . Odporúčam Vám kontaktovať ho pri Vašich problémoch.Ešte raz ďakujem.Hradec-Prievidza
Anna Gašpírová
Anna Gašpírová
23. September, 2022.
Ďakujem veľmi pekne. Museli čistiť odtok 3 krát, ale konečne voda odteká. Kladne hodnotím prístup, prácu a radu, ako predísť opätovnému upchatiu. Ešte raz, vďaka.
Hanka Balková
Hanka Balková
22. September, 2022.
Veľká spokojnosť, profesionálny a milý prístup. Pán bol ochotný prísť aj v noci kvôli krtkovaniu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme! Krtkovanie Myjava
Ľubomir Roháč
Ľubomir Roháč
21. September, 2022.
Môžem odporúčať profesionálna práca za dobrú cenu .Novaky.

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Často kladené otázky

Áno. Krtkovanie je všestranná technika. Ak máte vnútorné potrubie, ako napríklad odpadové potrubie alebo drez, ktoré sa upchalo, jednoduchým riešením problému tlakové čistenie. Ako spôsob odblokovania odtoku tlakové čistenie nielen odstráni upchatie, ale aj vyčistí potrubie. Podobne sa môže tlakové čistenie použiť na vonkajších odtokoch alebo šachtách, aby ich pomohli vyčistiť od nánosov alebo nečistôt. Vo vnútri alebo vonku môže tryskanie pomôcť vyriešiť akékoľvek zablokovanie.

Každý kanalizačný systém je iný, od potravinárskych tovární až po domácnosti, pričom všetky prinášajú rôzne druhy a množstvá odpadu. Kontaktujte nás a my vám individuálne pripravíme službu podľa vašich potrieb. 0940 907 447

Náklady na vysokotlakové čistenie/krtkovanie sa môžu líšiť v závislosti od mnohých faktorov, vrátane typu upchatia a dĺžky trvania jej odstránenia.

Kontaktujte našich inžinierov ešte dnes, aby sme prediskutovali vaše požiadavky.

Vysokotlakové čistenie alebo krtkovanie sa vykonáva umiestnením vysokotlakovej hadice do problematického odtoku. Voda sa potom čerpá dolu hadicou zo samostatného tryskacieho stroja, čím sa vytvára prúd vody, ktorý je dostatočne silný na to, aby prerušil akékoľvek upchatie v potrubí. Tlaková voda obsiahnutá v potrubí vytvára silu, ktorá môže rozbiť prekážky na menšie kúsky a vytlačiť ich cez odtok alebo kanalizáciu. To zanecháva odtok čistý a pomáha ho udržiavať pre budúce použitie.

V ProfiProfi používame najmodernejšie vysokotlakové tryskové zariadenia navrhnuté tak, aby zabezpečili, že vaše odtoky budú opäť voľné a čisté.

Kde všade krtkujeme?

Zoznam okresov:
Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Hlohovec, Topoľčany, Patizánske

Naša firma na Google

Krtkovanie Piešťany Lokality