🆘Krtkovanie-Služby
Čistenie odpadov Nové Mesto nad Váhom v prevádzke Jümas Trade

Čistenie odpadov Nové Mesto nad Váhom

Čistenie odpadov Nové Mesto nad Váhom – Čistenie odpadu sa nemusí týkať vždy iba rodinných domov alebo bytov. Vysokotlakové hydročistenie je veľmi účinné aj v komerčných prevádzkach a industriálnych priestoroch, aj keď občas môže predstavovať náročnejšiu výzvu aj pre profesionálov z praxe. Nedávnou takouto výzvou bolo čistenie upchatého odtoku v prevádzke Jümas Trade Nové Mesto nad Váhom, ktorá sa špecializuje na mäsové výrobky. Kanalizačné potrubia v takomto priestore musia byť naozaj precízne skonštruované, pretože tvoria neoddeliteľnú súčasť prevádzky a sú životne dôležité pre jej celkové a správne fungovanie. Je však úplne prirodzené, že kanalizácia sa v takomto type priestoru rýchlo zanesie. Pri údení mäsových výrobkov odteká do potrubia mastnota, ktorá sa postupom času usádza. Výsledkom spoločnej práce času a mastnoty dochádza k upchatiu odtoku, ktorému sa nedá zabrániť. Hlavnou úlohou bolo teda upchatý odtok vyčistiť.

Ako prebiehalo čistenie upchatého odtoku v Jümas Trade?

Na čistenie existuje viacero možností, no pri danom type usadeniny bolo vhodné použiť vysokotlakové hydročistenie. Toto čistenie upchatého odtoku je možné vďaka vode striekanej do potrubia pod vysokým tlakom. Vysokotlaková čistička s prieraznou a čistiacou tryskou sa postarala o vyčistenie odtoku a zbavila ho všetkej mastnoty a tukových usadenín z údenia. Toto čistenie kanalizácie prebiehalo na úseku dlhom 25 metrov a bolo úspešné. Odtok a kanalizačné potrubie fungujú ako úplne nové!

Najlepšie čistenie upchatého odtoku Nové Mesto nad Váhom!

Upchatý odtok môže byť niekedy poriadny problém či už v domácnostiach alebo komerčných a industriálnych prevádzkach. Dokáže byť až časovanou bombou, ktorej sa nedokážete vyhnúť a prejavuje sa nepatrne až nakoniec vybuchne a prípad úplne upchatého odpadu, s ktorým je ťažké si poradiť. Avšak, takáto situácia nemusí byť postrachom, pokiaľ si na čistenie odpadového potrubia vyberiete tú správnu firmu s profesionálnym tímom a technikou. Skutočne kvalitné čistenie odpadov Vám rozhodne dokáže ušetriť čas, financie a nadbytočné starosti. Nechajte vyčistiť upchatý odtok profesionálom, ktorí sa o spokojnú kanalizáciu postarajú vždy a všade!

Ako inak sa dá vyčistiť upchatý odtok?

Pre profesionálne čistenie odpadov existuje naozaj viaceré množstvo metód, ktoré sú používané v závislosti od dĺžky trasovaného úseku, od toho ako veľmi je Váš odtok upchatý, vlastností kanalizácie ako celku, ale aj jednotlivých potrubí. Zavážiť pri výbere metódy môžu aj detailné faktory ako vek Vášho potrubia alebo lokalita, teda či sa nachádza v bytovom alebo rodinnom dome, v ktorých sú vhodné vždy iné spôsoby pre prerazenie odpadu.

Upchatý odpad dokáže okrem vysokotlakového čistenia vyriešiť aj elektromechanické krtkovanie. Ľudovo nazývaný „krtko“ je v podstate špirálová čistička poháňaná elektromotorom, ktorá sa vsunie do potrubia a postará sa o kompletné čistenie tvrdých usadenín v potrubí, ako aj čistenie potrubia od tukov a mastnoty. Táto metóda je vhodná napr. pri zvislých bytových stúpačkách, kedy vysokotlakové čistenie predstavuje vyššie riziko pre samotné potrubie.

Na čistenie odpadu môžete použiť aj chemické prípravky, ktoré však spôsobujú viac škody ako úžitku. Chemické prípravky typu Sifo sú voľne predajné, a preto tento spôsob obľubuje mnoho domácnosti. Čo však veľa ľudí netuší je fakt, že Sifo slúži iba ako prevencia pred upchatím a nie ako efektívne riešenie. Navyše Sifo slúžiace ako prevencia je potrebné aj namiešať v dobrom pomere. Preto nechajte riešenie problémov s upchatým odtokom na odborníkov, ktorí sa postarajú o to najlepšie a najkvalitnejšie čistenie odpadov!

Čistenie odpadov Nové Mesto nad Váhom v prevádzke Jümas Trade

Recenzie našej práce

Dušan Rusňák
Dušan Rusňák
14. August, 2022.
Overená
Ďakujeme za rýchlo a dobré odvedenú prácu , veľká spokojnosť s prístupom a jednanim sme moc spokojní este raz ďakujeme
Ľubica Šišková
Ľubica Šišková
11. August, 2022.
Overená
Profesionálny prístup, skvelý pán Kumpan, odborník na slovo vzatý, odviedol skvelú prácu. Vrelo odporúčam! Ďakujem! Šišková Preseľany
lucia mokošová
lucia mokošová
9. August, 2022.
Overená
Velmi profesionalny pristup, ochotny prist kedykolvek. Vrelo odporucam. Solcany
Oľga Ringlerova
Oľga Ringlerova
31. Júl, 2022.
Overená
Skvely chlapik!!! Rychly, spolahlivy, zodpovedny, presne vedel co robit. Nedela doobeda, pivnica plna vody, prisiel asi do 30 min., prestuchol, povysaval vodu v pivnici, cele to trvalo nieco cez hodinu. Za nas velka spokojnost.
Mgr. Tomáš Seleš
Mgr. Tomáš Seleš
21. Jún, 2022.
Overená
Pána môžem len odporúčať, čo som aj niekoľkokrát urobil. Veľmi nám pomohol pri upchatej kanalizácií.
Miroslava Králová
Miroslava Králová
14. Jún, 2022.
Overená
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Vladimir Sramek
Vladimir Sramek
13. Máj, 2022.
Overená
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Často kladené otázky

Áno. Krtkovanie je všestranná technika. Ak máte vnútorné potrubie, ako napríklad odpadové potrubie alebo drez, ktoré sa upchalo, jednoduchým riešením problému tlakové čistenie. Ako spôsob odblokovania odtoku tlakové čistenie nielen odstráni upchatie, ale aj vyčistí potrubie. Podobne sa môže tlakové čistenie použiť na vonkajších odtokoch alebo šachtách, aby ich pomohli vyčistiť od nánosov alebo nečistôt. Vo vnútri alebo vonku môže tryskanie pomôcť vyriešiť akékoľvek zablokovanie.

Kde všade krtkujeme?

Zoznam okresov:
Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Hlohovec, Topoľčany, Patizánske

Naša firma na Google

Krtkovanie Piešťany Lokality