Krtkovanie Leopoldov ­čáć Profesion├ílne ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície

Sme ┼ípecializovan├í firma na ─Źistenie – krtkovanie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície. V─Ćaka dlhoro─Źnej praxi sme z├şskali potrebn├ę sk├║senosti v oblasti poskytovania slu┼żieb profesion├ílneho ─Źistenie kanaliz├ície a samozrejme ┼ípi─Źkov├ę vybavenie – Krtkovanie Leopoldov je z├írukou profesionality a Va┼íej spokojnosti.

Nem├íme probl├ęm prepcha┼ą a vy─Źisti┼ą ak├ęko─żvek kanaliza─Źn├ę potrubie od najmen┼í├şch priemerov a┼ż po tie najv├Ą─Ź┼íie. Aby ste mali istotu, ┼że na┼ía pr├íca bude v maxim├ílnej kvalite – na ─Źistenie poskytujeme z├íruku. Poskytujeme komplexn├ę slu┼żby – ak by bolo potrebn├ę skontrolova┼ą Va┼íe potrubie kamerou – na monitoring disponujeme modernou technol├│giou. Samozrejmos┼ąou je vyhotovenie z├íznamu na DVD / USB. Poskytujeme aj lokaliz├íciu a trasovanie potrubia.

 • Prekrtkujeme upchat├ę :

um├Żvadlo, WC, bidet, kuchynsk├Ż drez, va┼łu, sprchov├Ż k├║t, v├Żlevky, domov├ę pr├şpojky kanaliz├ície, piso├íre, guli─Źky, da┼ż─Ćov├ę zvody, odtokov├ę pr├şpojky, kanaliza─Źn├ę vpuste, rev├şzne ┼íachty, bytov├ę st├║pa─Źky, sif├│ny.

 • ─îistenie odpadov poskytujeme v Leopoldove pre :

U┼ż├şvate─żov rodinn├Żch domov, bytov, bytovky, bytov├ę spolo─Źenstv├í, n├íkupn├ę centr├í, logistick├ę parky, re┼ítaur├ície, hotely, bary, penzi├│ny, priv├ítne ubytovania, nemocnice, ubytovne, ┼íkoly, priemyseln├ę objekty, zariadenia pre seniorov, ┼íportov├ę zariadenia, kadern├şctva, obce, mest├í, samospr├ívy, ┼ít├ítne in┼ítit├║cie a pod.

P├Żtate sa ─Źo je to krtkovanie? Voda neodtek├í a vy u┼ż c├ştite nepr├şjemn├Ż z├ípach z potrubia. To s├║ pr├şznaky, ┼że nutne potrebujete vy─Źisti┼ą upchat├Ż odpad.

Rie┼íen├şm je odborn├ę ─Źistenie odpadov a kanaliz├ície (krtkovanie) pomocou vysok├ęho tlaku vody alebo pomocou ┼ípir├íly (elektrick├Ż ─Źisti─Ź – krtko). Krtkovanie Nov├ę Mesto nad V├íhom vyrie┼íi V├í┼í probl├ęm s efekt├şvnymi sp├┤sobmi ─Źistenia kanaliz├íci├ş. Tieto ├║─Źinn├ę sp├┤soby prepch├ívania kanaliza─Źn├ęho potrubia zaru─Źia, ┼że sa vyhnete n├íkladnej v├Żmene star├ęho potrubia za nov├ę. ─îistenie je ├║spornej┼íie ako finan─Źne, tak aj ─Źasovo.

Krtkovanie Leopoldov vyrie┼íi v┼íetky probl├ęmy s Va┼íou kanaliz├íciou !

 • Upchat├ę WC, toaleta, z├íchod, piso├ír
 • Upchat├ę um├Żvadlo, sif├│n, guli─Źka
 • Upchat├Ż kuchynsk├Ż drez
 • Upchat├ę potrubie kanaliz├ície
 • Upchat├Ż odtok
 • Preb├şjanie kalov, tukov, mastnoty, mo─Źov├ęho kame┼ła
 • Neodtek├í pr├í─Źka, va┼ła
 • Neodtek├í um├Żva─Źka riadu
 • Upchan├Ż bidet
 • Upchan├ę odpadov├ę r├║ry, st├║pa─Źky kanaliz├ície
 • Upchat├ę da┼ż─Ćov├ę zvody a okapy
 • Prepch├ívanie usaden├şn v kanaliz├ícii

Krtkovanie Leopoldov ­čáć ─Źistenie odpadov vysok├Żm tlakom a elektromechanicky ┼ípir├ílou

Profesion├ílnym krtkovan├şm odpadu odstr├ínime tuk, vlasy, kal, zvy┼íky mydla a ─Ćal┼íie usadeniny, ktor├ę nekontrolovane upch├ívaj├║ a znehodnocuj├║ potrubie. Okrem toho s├║ rajom pre tvorbu bakt├ęri├ş a nebezpe─Źn├Żch l├ítok. Tie potom unikaj├║ do v├í┼ího ovzdu┼íia. Sp├Ątn├ę ┼ąahanie hadice pre─Źist├ş odpadov├Ż priestor a zaist├ş pln├Ż prietok bez ne─Źist├┤t. Zbav├şte sa z├ípachu aj ┼íkodliv├şn.

Takto vy─Źist├şme zanesen├ę odtoky v k├║pe─żni a kuchyni, upchat├ę WC (z├íchod – toaleta), kuchynsk├Ż drez, sif├│n, piso├ír, um├Żvadlo, bidet, va┼łu, sprchov├Ż k├║t aj odpadov├ę a kanaliza─Źn├ę potrubie. Spo─żahnite sa na ├║─Źinnos┼ą vysokotlakov├ęho ─Źistenia alebo elektromechanick├ęho prepchatia odtoku.

Pri pr├íci nepotrebujeme ┼żiadne chemik├ílie. Na pre─Źis┼ąovanie kanaliz├íci├ş pou┼ż├şvame profesion├ílnu techniku: prenosn├║ tlakov├║ vodn├║ ─Źisti─Źku RIDGIT KJ-3100 a RIONED Drian Jatter 225bar 90l/min ÔÇô pre odpadov├ę potrubia s priemerom 50 a┼ż 300 mm. ─îisti─Źka vynik├í skuto─Źn├Żm pracovn├Żm tlakom 3000 psi (205 barov) a prietokom 21 l/min. Potrub├şm pretla─Ź├ş pru┼żn├║ a ─żahk├║ hadicu, ktor├í prestrieka usadeniny a zabezpe─Ź├ş r├Żchle a efekt├şvne vy─Źistenie odpadu.

V─Ćaka ┼ípi─Źkov├ęmu technick├ęmu vybaveniu vyu┼ż├şvame dlhoro─Źn├ę sk├║senosti nielen s ─Źisten├şm odpadu v dom├ícnostiach a firm├ích, ale aj s ─Źisten├şm kanaliz├ície v bytovk├ích, priemyseln├Żch objektoch ─Źi re┼ítaura─Źn├Żch a ubytovac├şch zariadeniach. V pr├şpade potreby vieme zisti┼ą probl├ęmy v kanaliz├ícii kamerovou kontrolou potrubia.

Gal├ęria ako pracujeme pri :

 • krtkovan├ş elektrick├Żm krtkom
 • ─Źisten├ş kanaliz├ície vysok├Żm tlakom
 • monitorovan├ş potrub├ş
 • trasovan├ş potrub├ş

Odpadov├ę potrubie pred krtkovan├şmOdpadov├ę potrubie po krtkovan├şm

Recenzie našej práce :

5,0 21 reviews

 • Avatar Katar├şna Pe─Źitov├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred t├Ż┼żd┼łom
  Profesion├ílny pr├şstup, probl├ęm s upchat├Żm odtokom vyrie┼íen├Ż k maxim├ílnej spokojnosti, odpor├║─Źam v┼íetk├Żm, ktor├ş maj├║ probl├ęm s kanaliz├íciou
 • Avatar O─żga Nov├í─Źkov├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 3 mesiacmi
  R├Żchla dohoda, profesionalita technick├Żm vybaven├şm a pr├şstupom k probl├ęmu. Je vidie┼ą sk├║senosti, perfektn├í robota, poradenstvo... bola som ve─żmi milo prekvapen├í a s odvedenou pr├ícou i spokojn├í. Ve─żmi ─Ćakujem!
 • Avatar Veronika ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 3 mesiacmi
  Naozaj 24 hodinovy profi servis. V nedelu rano sme zavolali ze mame problem v Piestanoch na byte, za chvilu prisiel mily ochotny pan, ktory okamzite vedel, co robit. Profesionalny pristup na vysokej urovni. Urcite odporucame.
 • Avatar Branislav Kalinay ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 2 mesiacmi
  Potrebovali sme pre─Źisti┼ą kanaliz├íciu. ─îistenie bolo naozaj profesion├ílnu za dobr├║ cenu. Odpor├║─Źam!
 • Avatar Daniel Svancarik ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 2 mesiacmi
  V├Żborn├í sk├║senos┼ą s firmou r├Żchla a presn├í diagnostika z├ívady kvalitn├í pr├íca m├┤┼żem len doporu─Źi┼ą za na┼íu firmu dt Slovensk├í vyhybkaren
 • Avatar Daniela Nociarova ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 3 t├Ż┼żd┼łami
  Krtkovanie Slu┼żby Beckov vrelo odporucam kazdemu, kto potrebuje rychly a profesionalny pristup k problemu. Pi┼íem ako veduca predajne potravin v Lubine a pana mozem vrelo odporucit aj s jeho sluzbami. Velmi prijemne vystupovanie, profesionalny,zodpovedny ÔÇŽ cel├í recenzia a poctivy pristup k praci sa v dnesnej dobe len tak nevidia. Preto nev├íhajte a pri akokolvek probleme s kanaliz├íciou ho kontaktujte. Krtkovaniu zdar, s pozdravom veduca PJ Lubina.
 • Avatar SECURITY Agency s.r.o. ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred t├Ż┼żd┼łom
  Spo─żahliv├í firma na ─Źistenie odpadov za dobr├ę ceny. Ur─Źite odpor├║─Źame !
 • Avatar Nikola Babiarov├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 3 mesiacmi
  Perfektn├Ż r├Żchly profesion├ílny pr├şstup. Mil├Ż ├║stretov├Ż p├ín. V dne┼ínej dobe klob├║k dole. Rozhodne odpor├║─Źam.
 • Avatar Ka─Źenka N ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred mesiacom
  R├Żchle rie┼íenie probl├ęmu s odtokom v skuto─Źne zlom mieste, profesion├ílny pr├şstup, v├Żborn├ę vystupovanie, primeran├í cena, rady do bud├║cna, skuto─Źne, nem├ím, ─Źo vytkn├║┼ą... A ten pocit, ke─Ć ste u┼ż z├║fal├ş, lebo neviete, ─Źo ÔÇŽ cel├í recenzia sa V├ím doma v trubk├ích rob├ş a zrazu pr├şde niekto, kto vie ako a ─Źo robi┼ą a zrazu je po probl├ęme, v podstate do pol hodiny, je na nezaplatenie. E┼íte raz ve─żk├í v─Ćaka a odpor├║─Źam.
 • Avatar jan hornacek ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 2 mesiacmi
  Velmi ochotn├Ż ─Źlovek ,a super praca (takych lud├ş sa malo n├íjde) DIk
 • Avatar Erika Jur─Źi ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 2 mesiacmi
  Ke─Ć┼że sme mali probl├ęm s upchat├Żm kan├ílom na terase na ┼ítvrtom poschod├ş v Pie┼í┼ąanoch, h─żadala som kontakt na firmu, ktor├í by bola ochotn├í pr├şs┼ą a prepcha┼ą odpadov├║ r├║ru. Sk├║┼íala som zavola┼ą miestnu firmu, ktor├í v┼íak ÔÇŽ cel├í recenzia n├í┼í kan├íl pova┼żovala za nerie┼íite─żn├Ż probl├ęm a radila ─Źisti┼ą ch├ęmiou. Mne to v┼íak nedalo a sk├║┼íala som h─żada┼ą kto by n├ím s t├Żm pomohol nako─żko sa bl├ş┼żia b├║rky. Na┼íla som kontakt na firmu z Nov├ęho mesta ma V├íhom a v telef├│ne mi mil├Ż p├ín ochotne s─ż├║bil ┼że pr├şde a da kan├íl do poriadku. Dohodli sme sa na desiatu hodinu doobeda v nede─żu a ochotne pri┼íiel dokonca e┼íte sk├┤r. Prizn├ím sa mala som obavy ┼że to nep├┤jde, ale p├ín ma ubezpe─Źil, ┼że kan├íl o─Źist├ş. Bolo tam ve─ża n├ínosov od podm├Żvanej dla┼żby, ktor├í v kan├íli urobila poriadnu z├ítku a naozaj som sa pote┼íila ke─Ć po hodine p├ín s ├║smevom povedal, ┼że kan├íl je vy─Źisten├Ż. Tak┼że firmu m├┤┼żem len odpor├║─Źa┼ą. Je naozaj ve─żmi ┼ąa┼żk├ę v tejto dobe natrafi┼ą na ─Źloveka, ktor├Ż sa svojej pr├íci naozaj rozumie a m├í ─żudsk├Ż pr├şstup, je mil├Ż a ├║stretov├Ż a ako povedal, kde in├Ż kon─Źia , oni len za─Ź├şnaj├║. Ja by som to povedala tak, ┼że kde to in├ş vzd├ívaj├║, tam sa t├íto firma nevzd├íva a ┼żiaden probl├ęm nie je nerie┼íite─żn├Ż. Ur─Źite si t├║to firmu zavol├íme ke─Ć bude treba a o tom , ┼że maj├║ prijate─żn├ę ceny hovor├ş za nich v├Żsledok.Odpor├║─Źam t├║to firmu v┼íetk├Żm, ktor├ş h─żadaj├║ kvalitu, rozumn├║ cenu a pr├şjemn├Ż pr├şstup. S├║ skvel├ş. ─Äakujeme.
 • Avatar Lubo Drietomsky ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred t├Ż┼żd┼łom
  Ochotny pan sprabil vsetko podla dohody
 • Avatar Ivana ┼Żiakova ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred mesiacom
  Super komunik├ícia po─Źas objedn├ívky slu┼żby. P├ín pri┼íiel na presne dohodnut├Ż ─Źas.
  ─Äakujeme za pomoc. A odpor├║─Źam v┼íetk├Żm ktor├Ż maj├║ probl├ęm s kanaliz├íciou
 • Avatar Peter Matou┼íek ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů 8 months ago
  Bol som velmi milo prekvapeny pristupom a profesionalitou. Pan je sikovny a bolo hned vidiet, ze sa svojej praci rozumie.
 • Avatar Henrieta Hanuliakova ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred mesiacom
  Profesion├ílny a z├írove┼ł kamar├ítsky pr├şstup, super cena, urobil pr├ícu aj navy┼íe za super cenu. Vrelo odpor├║─Źam!

A m├íme pre v├ís bonus! Pri probl├ęmoch s upchat├Żm potrub├şm sa v├ím z├şdu dobr├ę rady. Krtkovanie Nov├ę Mesto nad V├íhom poskytuje poradenstvo priamo na mieste. Vysvetl├şme v├ím, ─Źo je pr├ş─Źinou zanesenej kanaliz├ície a ako sa jej vyhn├║┼ą, aby ste predi┼íli havarijn├Żm stavom. Osvojte si na┼íe rady a u┼ż k v├ím nebudeme musie┼ą pr├şs┼ą.

Ko─żko stoj├ş ─Źistenie odpadov├ęho potrubia?

Krtkovanie Leopoldov – Cenn├şk.

Cenu za prepch├ívanie – ─Źistenie odpadu vysok├Żm tlakom, alebo elektromechanicky – ┼ípir├ílou ur─Ź├şme po obhliadke a dohode s vami. Z├ívis├ş od mno┼żstva vykonanej pr├íce. Hodnot├şme stupe┼ł zne─Źistenia, priemer potrubia ─Źi d─║┼żku kanaliz├ície. R├ítame tie┼ż poplatok za v├Żjazd a v pr├şpade potreby aj za materi├íl.

Potrebujete prekrtkova┼ą odpad? Volajte 0948 909 401
V┼íetky slu┼żby poskytujeme NONSTOP. Do hodiny sme u v├ís.