🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
Krtkovanie Brezová pod Bradlom
Prehrať video o Krtkovanie Brezová pod Bradlom

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
Prehrať video

Tápate vo svojich problémoch s kanalizáciou? Nebaví Vás už neustály zápach vo Vašej domácnosti, neodtekanie vody, toalety alebo vane? Nemusíte sa obávať, my Vám podáme pomocnú ruku! Ponúkame totižto širokú paletu služieb v oblasti kanalizačného servisu ako krtkovanie Brezová pod Bradlom, čistenie odpadov, čistenie potrubí, vysokotlakové čistenie, čistenie dažďových zvodov alebo trasovanie kanalizácie. Práve vďaka našim bohatým skúsenostiam vieme, čo naši klienti presne potrebujú, a preto ponúkame naše služby a servis za bezkonkurenčnú cenu, s profesionálnym prístupom a nadštandardnou kvalitou!

Výhody Krtkovania Brezová pod Bradlom

Havarijná služba voda- Vaša nonstop záchrana v každej krízovej situácii

Chápeme, že úplné a náhle upchatie kanalizácie môže vyzerať ako úplne katastrofický problém, najmä keď Vás zastihne nepripravených. Avšak, aj takáto situácia môže mať úspešnú dohru. Vďaka našej havarijnej službe-voda, ktorá garantuje dostupnosť NONSTOP 24/7 a príjazd na miesto zásahu do 30 minút, vieme odstrániť všetky havarijné stavy vo Vašej domácnosti. Môžete sa na nás spoľahnúť či už za bieleho dňa alebo v strede noci. Pre havarijnú službu od Krtkovanie Služby volajte tel.č.: 0948 909 401

To najlepšie technologické vybavenie nájdete práve u nás - tlakové čistenie kanalizácie

Záruka kvalitnej práce – profesionálne čistenie odpadov je pre nás viac ako iba dôležitá a robíme všetko pre to, aby sme naše služby neustále skvalitňovali najviac, ako to ide. Skvalitňovaniu výrazne pomáhajú aj technológie, ktoré si pre prácu vyberáme. Ako etablovaná firma sme mali možnosť vyskúšať veľké množstvo technologického vybavenia, no a v praxi používame iba to najlepšie. Preto nás môžete vidieť pracovať so strojmi a príslušenstvom od svetových a špičkových značiek ako Kärcher, Ridgid, Picote, RDC alebo Rioned.

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie
Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov
Ako to funguje - čo očakávať

Najčastejšie otázky - krtkovanie kanalizácie Brezová pod Bradlom

Často kladené otázky

Áno! Krtkovanie – čistenie odpadov kanalizácií je veľmi univerzálna metóda, ktorá je vhodná do všetkých typov priestorov- do bytových domov, rodinných domov, firiem, obchodných centier, fabrík, ako aj ostatných komerčných alebo industriálnych priestorov. Krtkovanie sa však hodí aj do samotných interiérov alebo exteriérov. Pokiaľ sa Vám upchalo odpadové potrubie alebo drez, tak krtkovanie je jednoduchým, no účinným riešením pre tento problém. Okrem toho je však veľmi vhodné aj pre kanalizačné siete alebo šachty v exteriéri. Nezáleží na tom, kde potrebujete krtkovať, pretože my s kvalitnou službou krtkovania zvládame čokoľvek a kdekoľvek!

Cena za krtkovanie čistenie kanalizácie je veľmi individuálna a nevieme ju jednotne stanoviť, avšak to ani nechceme. Predstavte si, že by sme Vám za krtkovanie od Krtkovanie Služby nastolili rovnakú cenu ako niekomu, kto napr. potrebuje krtkovať oveľa dlhší úsek v potrubí ako Vy. Každú našu prácu začíname telefonickou konzultáciou, kde sa Vás spýtame nejaké základné otázky, ktoré nám pomôžu získať určitú približnú predstavu o stave Vášho kanalizačného potrubia a o Vašom samotnom probléme. Ďalej pokračujeme vždy vstupnou obhliadkou kanalizácie, ktorú zakaždým vykonávame už na mieste. Táto obhliadka nám pomôže skompletizovať všetky potrebné informácie a určiť presný postup práce.
Cenovú ponuku Vám vieme teda nastaviť na základe telefonickej konzultácie, ako aj vstupnej obhliadky. Cenu vždy vypočítavame na základe dĺžky servisovaného úseku, náročnosti a trvania práce alebo použitej techniky. Jedno však určite zaručujeme. Cenu za našu prácu sa vždy dozviete vopred!

Tento spôsob čistenia kanalizácie je rovnako účinný, výhodný a časovo nenáročný ako samotné elektro mechanické čistenie odpadov. Rozdiel je však v tom, že nepoužívame tzv. krtka ( alebo odborným názvom špirálu), ale na čistenie je určená tryska spolu s vodou striekanou do potrubia pod vysokým tlakom. Voda striekaná pod vysokým tlakom dokáže účinne zbaviť Vaše potrubie všetkých upchávok, nečistôt a usadenín za pár chvíľ. Na takúto prácu používame vysokotlakovú čističku potrubí, ktorá sa skladá z tlakového čerpadla, zariadenia pre manipuláciu s odpadom a určité doplnkové príslušenstvo. Pri vysokotlakovom hydročistení – tlakové čistenie kanalizácie používame rôzne druhy trysiek ako napr. bodová, plochá alebo rotujúca. Všetky totižto zaisťujú iný tlak, smer a rýchlosť striekanej vody.
Vysokotlakové hydročistenie môžeme zvoliť aj v tom prípade, ak vyhodnotíme, že je jednoducho z určitých dôvodov pre Váš potrubný kanalizačný systém  vhodnejšie alebo možno menej rizikové.

Ako pri všetkom, pri kanalizáciách platí jedno a rovnaké zlaté pravidlo. Čím viac kanalizáciu využívate, tým častejšie ju treba čistiť. Taktiež to záleží aj od typu priestoru, priemyselné kanalizácie nie sú to isté ako domové odpady. Prepchávanie odpadu – čistenie odpadového potrubia však netreba zanedbávať, aby nedošlo ku havarijnému stavu. Preto sa radšej poraďte s našimi odborníkmi, ktorí posúdia stav Vašej kanalizácie a navrhnú presný postup spolu s cenovou ponukou.

Samozrejme, že môžete, ale neodporúčame to – v konečnom dôsledku to má oveľa viac háčikov a mínusov, ako by ste si mysleli. Pre svojpomocné krtkovanie – čistenie kanalizácií je potrebné si kúpiť vlastné nástroje ako napr. pružinového krtka. Tento krtko však dokáže prepchať iba veľmi malú dieru v potrubí, čo je vysoko neefektívne a veľmi dočasné riešenie na prepchávanie, ktoré sa môže stať časovanou bombou a všetko iba zhoršiť a skomplikovať. Nakoniec si aj tak budete musieť zavolať profesionálov, ktorí budú mať akurát viac práce. Vďaka profesionálnemu krtkovaniu ušetríte čas, námahu, starosti a určite aj financie, pretože svojpomocné krtkovanie je celkom zbytočnou investíciou, ktorá sa nemusí vyplatiť. Preto radšej nechajte všetko na odborníkov z Krtkovanie Služby, ktorí sa postarajú o všetko do najmenších detailov!

Občas áno, ide o čistenie kanalizácie, avšak iba minimálny. Môže sa stať, že pri krtkovaní sa jednoducho niečo vyplaví z potrubia alebo niekde bude nahromadené väčšie množstvo vody. Toho sa však vôbec nemusíte obávať, pretože k nášmu servisu patrí aj upratovanie si po sebe! Všetky naše služby doťahujeme do posledných detailov a táto nie je výnimkou, takže upratanie je pre nás samozrejmosťou. Po vykonaní práce odídeme a zanecháme všetko bez najmenšej stopy!

Profesionálne krtkovanie (čistenie odpadu) NIE. Pokiaľ krtkujete svojpomocne, riziko zničenia Vášho potrubia je oveľa väčšie z dôvodu neodbornej manipulácie, ktorá môže spôsobiť viac škody ako úžitku. Avšak, pokiaľ vykonávajú krtkovanie profesionáli, ktorí naozaj vedia, čo robia, niet sa čoho obávať. Vysoká odbornosť zaručuje bezpečnosť, skúsenosť a kvalitný výsledok. Odborné čistenie upchatých odpadov je vo všeobecnosti veľmi šetrnou a nízko rizikovou metódou, vďaka ktorej dokážete dostať svoj kanalizačný systém do svojej najlepšej formy. Elektromechanické krtkovanie sa môže používať aj napr. pri čistení zvislých bytových stúpačiek, kedy vysokotlakové čistenie môže predstavovať riziko pre samotné potrubie. Takže ako vidíte, profesionálne krtkovanie od Krtkovanie Služby je naozaj bezpečné, šetrné, časovo nenáročné a kvalitné. Pokiaľ si želáte odborné krtkovanie od Krtkovanie Služby, neváhajte nás kontaktovať!

Profesionálne krtkovanie nie. Pokiaľ krtkujete svojpomocne, riziko zničenia Vášho potrubia je oveľa väčšie z dôvodu neodbornej manipulácie, ktorá môže spôsobiť viac škody ako úžitku. Avšak, pokiaľ vykonávajú krtkovanie profesionáli, ktorí naozaj vedia, čo robia, niet sa čoho obávať. Vysoká odbornosť zaručuje bezpečnosť, skúsenosť a kvalitný výsledok. Odborné krtkovanie je vo všeobecnosti veľmi šetrnou a nízko rizikovou metódou, vďaka ktorej dokážete dostať svoj kanalizačný systém do svojej najlepšej formy. Elektromechanické krtkovanie sa môže používať aj napr. pri čistení zvislých bytových stúpačiek, kedy vysokotlakové čistenie môže predstavovať riziko pre samotné potrubie. Takže ako vidíte, profesionálne krtkovanie od Krtkovanie Služy je naozaj bezpečné, šetrné, časovo nenáročné a kvalitné. Pokiaľ si želáte odborné krtkovanie od Krtkovanie Služy, neváhajte nás kontaktovať!

Hodnoty, za ktorými si stojíme

Popri mnohých skúsenostiach v praxi sme si stihli uvedomiť a vytvoriť identitu našej firmy na základe zásad, na ktoré nedáme dopustiť.

 • Činy sú dôležitejšie ako slová. Preto okrem sľubov prácu aj  rýchlo, kvalitne a bez zbytočných problémov vykonáme
 • Férové ceny. S nami máte istotu, že naozaj platíte iba za to, čo ste si naozaj vybrali. Žiadne poplatky a premrštené ceny. Ponúkame najvýhodnejšie ceny a sme na to patrične hrdí!
 • Pri využití našich kanalizačných služieb získavate garanciu funkčnosti, nech sa deje čokoľvek.
dobre sluzby krtkovanie topoľčany

Ako etablovaná a úspešná firma na trhu sme si za istý dlhodobý čas pôsobenia v praxi stihli vytvoriť našu firemnú identitu, ktorá je postavená na viacerých základných stavebných pilieroch:

 • Väčšiu snahu vkladáme do činov ako do sľubov a výrazný dôraz kladieme vždy na kvalitne odvedenú prácu. V Krtkovanie Služby Vám zaručujeme, že všetko sľúbené naozaj splníme kvalitne a do bodky.
 • U nás si nemusíte robiť starosti z cien. Tím našej spoločnosti tvoria tiež iba ľudia, a preto sa snažíme, aby naše ceny a služby boli tiež ľudské a dostupné.
 • Garancia kedykoľvek a kdekoľvek. Pokiaľ ste si vybrali pre krtkovanie alebo inú službu práve Krtkovanie Služby, tak sa nemusíte obávať absolútne žiadnych komplikácií.
  Poskytujeme trojmesačnú záruku na všetky nami vykonané služby a práce!

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

cista kanalizacie puchov
krtkovanie topolcany
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

tlakové čistenie kanalizácie Brezová pod Bradlom -čistenie dažďových zvodov

Prepchávanie odpadov môže byť efektívnym riešením aj pre Vašu domácnosť!

Chcete, aby Vám Vaša kanalizácia slúžila čo najdlhšie a úplne bez problémov? V tom prípade je ideálne jej dopriať komplexnú starostlivosť a údržbu práve od Krtkovanie Služby! Pokiaľ investujete do údržby Vášho kanalizačného systému, Vaša kanalizácia sa Vám odvďačí v podobe dlhodobej mnohoročnej životnosti a bezproblémovým, efektívnym, ale hlavne správnym fungovaním. Vieme, že postupné neodtekanie vody, WC, práčky, bublanie sifónov a zápach v domácnosti netreba brať na ľahkú váhu, pretože signalizujú často začínajúci a závažný problém s upchatím. Pre prepchávanie odpadov a prečistenie kanalizačných systémov ponúkame naše úžasné služby krtkovanie a vysokotlakové čistenie obec. Vďaka obom týmto metódam jej môžete výrazne pomôcť aj v núdzovej a havarijnej situácii a docielite znova priechodnú, čistú a funkčnú kanalizáciu. Skúseností s upchatými kanalizačnými sieťami máme naozaj mnoho, a preto vieme, čo naozaj funguje! Preto neváhajte a objednajte si služby ako krtkovanie alebo vysokotlakové hydročistenie obec pre znovu čistú kanalizáciu, ktorá bude ako nová!

Krtkujeme:

WC, bidet, pisoáre, umývadlá, sprchové kúty, vane, kuchynské drezy, sifóny, výlevky, domové kanalizačné prípojky, odtokové prípojky, dažďové zvody, bytové stúpačky, revízne šachty alebo kanalizačné vpuste.

mechanické čistenie odpadov - čistenie odpadového potrubia Brezová pod Bradlom

Prečo by ste si mali vybrať práve naše služby?

Veríme, že zorientovať sa na trhu firiem, ktoré ponúkajú všetko od A po Z môže byť občas poriadne náročné. Veríme a pevne dúfame, že dokážeme ponúknuť pár podstatných dôvodov, prečo by ste si mali vybrať práve našu firmu a naše služby v akejkoľvek situácii. Sme totižto etablovaná firma, ktorá na trhu pôsobí už dlhú dobu a má za sebou stovky úspešne dokončených projektov, ako aj neustále spokojných a lojálnych klientov.

Veríme, že zdokonaľovanie sa je neustály proces, a preto stále inovujeme naše postupy práce, našu techniku a absolvujeme rôzne školenia, vďaka ktorým sa môžeme ako firma a tím profesionálov posunúť vpred. Neustále vzdelávanie sa nám dovoľuje prinášať našim klientom kvalitné výsledky práce a trvácne riešenia pre ich domácnosti alebo firmy.

Poskytujeme široké spektrum služieb v oblasti údržby kanalizačných systémov pre množstvo typov objektov- od rodinných domov a bytov, cez fabriky až po obchodné prevádzky a centrá. Nezáleží na tom, či potrebujete prepchať iba samotné interiérové odpadové potrubie alebo vykonať komplexnú údržbu kanalizačnej siete na celom pozemku, zvládame totižto všetko!

V ponuke máme krtkovanie, strojové frézovanie, čistenie odpadov vysokotlakové čistenie, vysokotlakové hydročistenie, čistenie lapačov tukov, kamerové skúšky, ale aj trasovanie a monitoring potrubia. Navyše sa postaráme o Vaše upchaté toalety, sprchové kúty, drezy, zvislé stúpačky, strešné zvody, kanalizačné prípojky a mnoho ďalšieho.

Pre všetky naše úkony používame vysokokvalitnú a praxou overenú techniku, ktorá nás zatiaľ nikdy nesklamala. Pracujeme s elektromechanickými špirálovými čističkami, vysokotlakovými čističkami, inšpekčnými kamerami a sondami od svetových a špičkových značiek ako Ridgid, Rioned alebo Kärcher.

Monitoring potrubia kanalizácie pre každú domácnosť so skrytým problémom

Kanalizačný systém je jadrom a srdcom každej domácnosti. Preto je dôležité venovať patričnú pozornosť jeho údržbe. Môže byť však ťažké riešiť problém, pokiaľ netušíte kde sa skrýva. Presne v tomto Vám pomôže monitoring! Monitoring kanalizácie obec je veľmi širokospektrálnou službou, ktorá Vám dokáže zaručene pomôcť! Vie totižto odhaliť všetky skryté problémy s kanalizačným komplexom, ako aj ich príčinu. Účinne odhaľuje problémy ako aquadefekty, závaly kanalizácie, poddimenzované alebo naopak predimenzované potrubie, úniky vody, zlé tvary kanalizácie a mnoho ďalšieho. Monitoring odporúčame aj pokiaľ máte neustále opakujúce sa problémy s kanalizáciou.

Monitoring ako súčasť krtkovania Brezová pod Bradlom

Monitoring sa taktiež môže využívať ako samotná pravidelná preventívna údržba, vďaka ktorej preskúmame a skontrolujeme celkový stav Vášho potrubia. My sami túto metódu využívame pri prvotnej obhliadke kanalizácie pred začatím práce, pretože je časovo nenáročná, spoľahlivá a hlavne veľmi nápomocná. Ako vyzerá monitoring kanalizácie? Základ celej metódy tvorí kamera. Do potrubia vsunieme flexibilnú tyč, na ktorej sa na konci nachádza oceľová hlavica s kamerou. Kamera poskytuje obraz v HD rozlíšení a je vybavená LED osvetlením pre dobrú viditeľnosť záznamu, taktiež disponuje sondou, ktorá vysiela s frekvenciou 512 Hz. Kamera preskúma celé Vaše potrubie a poskytne nám kvalitný záznam uložený na SD karte, ktorý nám prezradí o Vašej kanalizácií naozaj všetko. Pre monitoring využívame tlačné inšpekčné kamery RDC Mini a RDC Maxi, ktoré nič nezastaví!

Trasovanie kanalizačného potrubia

Pracujete na stavebnom projekte, no brzdí Vás stratený kanalizačný systém? Nemusíte sa báť, so službou trasovanie kanalizácie obec to vôbec nemusí predstavovať problém!

Trasovanie je totižto veľmi účinnou a neinvazívnou metódou, ktorá dokáže presne lokalizovať Vaše potrubie.
Záznamy o kanalizácii môžu byť chýbajúce napr. pokiaľ máte starší pozemok, ktorý nemá potrebnú dokumentáciu o kanalizácii. Presne v takejto situácii je vhodné trasovanie potrubia. Jedná sa totižto o revolučnú metódu, ktorá dokáže z povrchu zamerať súradnice Vášho potrubia v krátkom čase a pohodlne bez potreby využitia náročných výkopových prác.

Naša sonda Ridgid NaviTrack Scout® Locator presne a špičkovo zameria hĺbku a presnú polohu potrubia. Čo je však ešte lepšie, naša sonda dokáže odhaliť aj všetky problémy s kanalizáciou ako závaly, zlé spádovanie a podobne. Preto už dlhšie neváhajte a objednajte si túto úžasnú metódu pre Váš stavebný projekt aj Vy!

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie