🆘Krtkovanie-Služby

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti 
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie topolcany
Prehrať video o krtkovanie topolcany

Krtkovanie Topoľčany - Čistenie odpadov kanalizácie a potrubia

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie topolcany

Potrebuje Vaša kanalizácia nutnú údržbu a Vy pokoj od problémov s kanalizačným systémom, či už v rodinnom dome, byte alebo industriálnom priestore? Všetky Vaše požiadavky Vám môžeme splniť my, spoločnosť Krtkovanie-Služby, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti celkovej údržby kanalizačných systémov. Staráme sa o krtkovanie, čistenie upchatej kanalizácie, frézovanie, trasovanie a monitoring potrubia a mnoho ďalších služieb. Toto všetko máme pod palcom za bezkonkurenčné ceny, s férovým a príjemným prístupom a hlavne úplne všade v Topoľčanoch!

Máte problémy s Vašou kanalizáciou, ale nechcete nechať nič na náhodu a zvoliť neodborné prepchávanie odpadov? Či už ide o preventívnu údržbu, havarijný stav alebo iba začínajúce problémy s kanalizačným potrubím, netrápte sa a nechajte to na nás! Naše bohaté nazbierané skúsenosti nám pomáhajú vyriešiť každý problém, s ktorým sa stretneme. Nezáleží na tom, či Vám neodteká bidet alebo naopak, v dome sa Vám valia zovšadiaľ splašky, Krtkovanie-Služby dokáže vyriešiť všetko!

Výhody Krtkovania Topoľčany

Havarijná služba- voda vyrieši všetko pohodlne za Vás

Chápeme, že úplne upchatie kanalizácie môže byť veľkým problémom. S profesionálnym prístupom a rýchlym zásahom však jeho riešenie môže byť celkom jednoduché. Náš havarijný servis funguje nonstop, 24/7 a náš príjazd je bleskový- do 30 minút od zavolania! Ak sa ocitnete v takejto situácii, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. : 0948 909 401

Technika, na ktorú sa dá absolútne spoľahnúť!

Okrem širokej ponuky služieb máme aj širokú škálu technického vybavenia pre naše služby. V našom arzenáli máme veľa osvedčených obľúbencov, avšak radi aj experimentujeme a inovujeme, preto sa nebojíme hľadať a používať nové jednotky na trhu. Našimi stálicami je technické vybavenie od značiek Ridgid, Picote, Rioned alebo Kärcher. Pri inšpekčných a trasovacích prácach využívame zariadenia od značky RDC alebo Ridgid.

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prechávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchavanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatá kanalizácia, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Ako to funguje - čo očakávať

Najfrekventovanejšie otázky, ktoré dostávame na krtkovanie Topoľčany:

Často kladené otázky

Rozhodne nie za univerzálnu a platnú pre všetkých našich klientov. Cena za krtkovanie od Krtkovanie-Služby sa odvíja od dĺžky krtkovaného potrubia, náročnosti práce, potrebnej techniky a typu blokády vo Vašom kanalizačnom potrubí. Pokiaľ nám však zavoláte a trošku nás zoznámite s Vaším potrubím, vieme Vám ponúknuť nezáväznú cenovú ponuku. Pre cenovú ponuku nás kontaktujte na tel.č.: 0948 909 401

Je a ako veľmi! Vďaka krtkovaniu viete dopriať Vašej kanalizácii celkovú dlhšiu životnosť, krtkovanie môže slúžiť aj ako pravidelná prevencia, je ekologické, časovo nenáročné a hlavne bezpečné! Pri profesionálnom krtkovaní nedochádza k poškodeniu potrubia, preto je toto elektromechanické čistenie naozaj spoľahlivé.

Pri používaní kanalizačného potrubia je úplne normálne, že v ňom dochádza k prirodzenému usadzovaniu. Potrubím prechádzajú potravinové zvyšky, tuk, biologický odpad, dochádza k tvorbe močového alebo vodného kameňa, tomu sa jednoducho nevyhnete. Avšak, pokiaľ je Vaše potrubie zbytočne zaťažované viac ako by malo alebo je jednoducho vo veľkej miere používané, dochádza k zníženiu prirodzeného prietoku potrubia, až nakoniec ku jeho zastaveniu. K upchatiu môžete negatívne prispieť aj vylievaním zvyškov oleja po varení do výlevky alebo vhadzovaním predmetov do Vášho WC, ktoré tam určite nepatria

Šíriaci sa nepríjemný zápach spôsobuje najmä upchatá kanalizácia (vďaka tomu môžete tento jav identifikovať). Avšak, v prípade, že zápach nespôsobuje upchatý odpad, môže ísť o presakovanie odpadových vôd z inej žumpy, najmä v období intenzívnych dažďov.

Naše zásady, ktorých sa pevne držíme

Naša firma si za tie mnohé roky na trhu stihla vytvoriť akýsi kódex a pracovnú kultúru, na základe ktorých pristupujeme ku všetkým naším klientom a zákazkám:

 • Činy majú prevahu nad sľubmi. Veríme, že dobre odvedená práca je základom každého úspechu, na rozdiel od prázdnych slov.
 • Potrpíme si na dostupné ceny. Nechceme, aby naši klienti boli nútení rozhodovať sa medzi dobrou cenou a kvalitou, preto ponúkame oboje!
 • Spokojnosť zákazníka je pre nás všetkým! Práve preto garantujeme funkčnosť na všetky naše služby.
dobre sluzby krtkovanie topoľčany

Naša firma si za tie mnohé roky na trhu stihla vytvoriť akýsi kódex a pracovnú kultúru, na základe ktorých pristupujeme ku všetkým naším klientom a zákazkám:

 • Činy majú prevahu nad sľubmi. Veríme, že dobre odvedená práca je základom každého úspechu, na rozdiel od prázdnych slov.
 • Potrpíme si na dostupné ceny. Nechceme, aby naši klienti boli nútení rozhodovať sa medzi dobrou cenou a kvalitou, preto ponúkame oboje!
 • Spokojnosť zákazníka je pre nás všetkým! Práve preto garantujeme až trojmesačnú záruku na všetky naše služby.
dobre sluzby krtkovanie topoľčany

Prečo je zrovna krtkovanie Topoľčany od Krtkovanie-Služby tou najlepšou možnou voľbou?

Prečo práve naše služby?

V dnešnom svete je na trhu množstvo firiem, preto chápeme, že je občas ťažké nestratiť sa v tom mori možností a vybrať si naozaj odbornú firmu, ktorá splní Vaše priania a vyrieši Vaše konkrétne problémy kvalitným spôsobom. Pevne však dúfame, že dôvodov prečo si vybrať práve nás sa nájde nespočetné množstvo. S istotou vieme povedať, že vo svojom obore sme naozaj skutočnými odborníkmi. Dôkazom je naša široká škála ponúkaných služieb, či už krtkovanie, hydročistenie, strojové frézovanie pre zvislé stúpačky, strešné zvody, drenážne siete, domové prípojky alebo napr. kamerové skúšky, monitoring a trasovanie potrubia pomocou tlačných kamier. Vždy sa tešíme, keď sú naši klienti s nami spokojní a v budúcnosti sa opäť rozhodnú pre naše služby. Veríme, že nielen práca šľachtí, ale vzdelávanie sa takisto. Preto neustále inovujeme naše postupy práce, hľadáme špičkové stroje a príslušenstvo na trhu, aby sme zlepšili naše služby a servis do čo najväčšej možnej miery. Pokiaľ sme Vás presvedčili a chcete svoj problém nechať na skúsených odborníkov z Krtkovanie-Služby, neváhajte a kontaktujte nás ihneď!

Ako vyzerá proces odborného krtkovania?

Pokiaľ sa s krtkovaním stretávate prvýkrát a neviete čo Vás čaká, môžeme Vám dať takú malú predstavu o tom, ako to vlastne bude vyzerať, ak Vás čaká krtkovanie od Krtkovanie-Služby. Pri každej našej službe, nielen pri krtkovaní, začíname prvotnou obhliadkou kanalizačného systému. Vďaka prehliadke vieme presne určiť a vyhodnotiť stav Vašej kanalizácie a náš pracovný postup. Keď už vieme, ako to s Vašou kanalizáciou vyzerá, môžeme sa pustiť do krtkovania! Elektromechanické krtkovanie sa často používa aj pri zvislých bytových stúpačkách, kedy krtkovanie predstavuje menšie riziko ako tlakové čistenie a je bezpečnejšie. Pre nášho krtka vyberieme vhodné nástavce- struny, špirály, škrabky, atď. Keď je krtko poháňaný výkonným elektromechanickým motorom pripravený, môžeme ho vyslať do Vášho potrubia. Krtko dokáže zvládnuť aj potrubie s menším priemerom, či zložité tvarovania kanalizácie, akými sú 90˚ kolená.

Nepáči sa Vášmu potrubiu krtkovanie? Nevadí, preto je tu vysokotlakové hydročistenie Topoľčany

Občas sa môže stať, že pre Vašu kanalizáciu je práve vhodnejšie vysokotlakové čistenie. Čistenie vykonávame pomocou tlakovej vody, ktorá je striekaná do potrubia. Vďaka vysokému tlaku a dobre zvoleným tryskám dokáže voda odstrániť aj komplikované usadeniny a úplne vyčistiť Vašu kanalizáciu. Typy trysiek sú rôzne a sú volené na základe individuálnej potreby.

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

Trasovanie potrubia Piešťany
krtkovanie topolcany
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

Efektívne prebíjanie odpadov pre blaho Vašej kanalizácie!

Z vlastnej skúsenosti vieme, že problémy s upchatou kanalizáciou je niečo, čo k Vašim starostiam navyše nepotrebujete. Či už sa jedná o preventívnu a pravidelnú údržbu kanalizácie, zápach v domácnosti, neodtekajúca práčka alebo úplne upchatie kanalizácie a havarijný stav, netreba váhať a vyhľadať na tieto práce odborníkov! Dobré zaopatrená kanalizácia Vám šetrí starosti, financie, čas a je nutná pre bezproblémový chod domácnosti ako takej. Objednajte si krtkovanie Topoľčany a ďalšie služby pre spokojnú domácnosť ešte dnes!

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Krtkovanie do detailov

Môže krtkovanie vytopiť moju domácnosť?

Profesionálne krtkovanie vo väčšine prípadov nie. Ojedinele, keď je kanalizácia v naozaj zlom stave, je vytopenie bohužiaľ nevyhnutné. Tieto prípady sú však raritami a o možnom vytopení vždy dopredu informujeme.
Vlastníme ich viacero, avšak našou jednotkou na krtkovanie je stroj K-60 Sectional Machine od značky Ridgid, ktorý sa zmestí všade, zároveň však účinne odstraňuje všetky nečistoty, ktoré mu prídu do cesty. Pre vysokotlakové hydročistenie využívame príslušenstvo známej značky Kärcher ako napr. High Pressure Washer HD 7/14-4 M alebo vysokotlakovú čističku UrbanJet Ø 350 mm.

Dokáže krtkovanie zničiť alebo poškodiť potrubie?

Nie, krtkovanie vykonávané profesionálmi je bezpečné pre Vašu domácnosť. Avšak, poškodenie potrubia je viac pravdepodobné pri amatérskom krtkovaní.

Chcete vedieť, kde je pes zakopaný? Kde sa nachádza skutočné jadro Vašich problémov s kanalizáciou? So službou monitoring kanalizácie Topoľčany je to možné! Monitoring je veľmi užitočný druh služby, ktorý pri pravidelnom vykonávaní predstavuje dobrú prevenciu pred zbytočnými problémami s kanalizačnými sieťami. Vie odhaliť zlé tvary kanalizácie, predimenzované/poddimenzované potrubie, aquadefekty, nedopojené časti potrubia, prebytočné úniky vody a to je iba začiatok. Na monitoring používame inšpekčné tlačné kamery RDC Mini do 23mm a RDC Maxi do 38mm. Každá z nich disponuje LED svetlom, sondou schopnou vysielať s frekvenciou 512Hz a nahrávaním záznamu na SD kartu.

Trasovanie potrubia pre najlepšie vysledky

Trasovanie potrubia

Trasovanie potrubia je veľmi dôležité pre každý stavebný projekt, pretože kanalizácia predstavuje srdce Vašej domácnosti. Niekedy však môže byť problém ju nájsť. So službou trasovanie potrubia to však môže byť hračka! Naša rádiolokačná technika- Ridgid NaviTrack Scout® Locator od značky Ridgid dokáže bez problémov určiť polohu, súradnice a presnú hĺbku Vášho kanalizačného potrubia. Trasovanie je inovatívnou, pohodlnou a neinvazívnou metódou, vďaka ktorej sa môžete konečne posunúť ďalej a zároveň sa vyhnúť výkopovým prácam. Objednajte si službu trasovanie potrubia Topoľčany a priblížte sa ku splneniu si Vašich stavebných snov!

Trasovanie potrubia Topoľčany
lokalizacia potrubia Topoľčany

Aká je cena trasovania kanalizácie?

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Čo všetko môže lokalizovať sonda pri trasovaní kanalizácie?

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Poskytujeme v týchto lokalitách:

Ardanovce, Belince, Biskupová, Blesovce, Bojná, Čeľadince, Čermany, Chrabrany, Dvorany nad Nitrou, Hajná, Nová Ves, Horné Chlebany, Horné Obdokovce, Horné Štitáre, Hrušovany, Jacovce, Kamanová, Koniarovce, Kovarce, Krnča, Krtovce, Krušovce, Kuzmice, Lipovník, Ludanice, Lužany, Malé Ripňany, Nemčice, Nemečky, Nitrianska Blatnica, Nitrianska Streda, Norovce, Oponice, Orešany, Podhradie, Prašice, Práznovce, Preseľany, Radošina, Rajčany, Šalgovce, Solčany, Solčianky, Súlovce, Svrbice, Tesáre, Topoľčany, Tovarníky, Tvrdomestice, Urmince, Veľké Dvorany, Veľké Ripňany, Velušovce, Vozokany, Závada

Viac info

Krtkovanie Piešťany Lokality