🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie ilava
Prehrať video o krtkovanie ilava

Vysokoprofesionálne krtkovanie Ilava

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie ilava

Hľadáte niekoho, kto Vám pomôže odborne prepchať Váš odpad a zahnať starosti s kanalizáciou? Upchala sa Vám úplne kanalizácia a Vy neviete, kde hľadať pomoc a riešenie? Predsa u nás! Naša spoločnosť ponúka kvalitné služby, či už ide o krtkovanie, vysokotlakové čistenie, strojové frézovanie alebo kamerové skúšky, trasovanie a monitoring potrubia. Sme odborníci, ktorí nechcú robiť kompromis medzi cenou a kvalitou, preto poskytujeme naše služby za férové ceny, ale zároveň s excelentnou kvalitou. Kontaktujte nás a objednajte si cenovo výhodné krtkovanie Ilava a ďalšie služby ešte dnes!

Máte plné zuby toho, ako Vám postupne vo Vašej domácnosti prestáva odtekať WC, sprcha alebo práčka? Chcete zabezpečiť dlhšiu životnosť Vašej kanalizačnej siete? Z ničoho nič sa Vám upchala kanalizácia a Vy potrebujete okamžité riešenie? Pre každý prípad sme tu my, odborníci z Krtkovanie-Služby, ktorí sa neboja žiadneho problému s kanalizáciou a každý jeden z nich vyriešia profesionálne a rýchlo. Sme vedúcou spoločnosťou v obore aj vďaka mnohým rokom v praxi, tímu zloženého z kvalifikovaných profesionálov, inovatívnym technológiám, ale hlavne vďačným zákazníkom, ktorí sa na nás radi obracajú s každým problémom znovu a znovu!

Výhody Krtkovania

Verný priateľ: havarijná služba- voda

Naša havarijná služba- voda bude pre Vás ako sa vraví, kamarátom do dažďa. Nikdy Vás nesklame, pretože garantuje fungovanie nonstop, extra rýchly príjazd na havarijné miesto do 30 minút, zároveň efektívne a precízne riešenie každého katastrofálneho problému, akým môže byť práve upchatá kanalizácia. Nech sa deje čokoľvek a kedykoľvek, stačí nás iba kontaktovať na tel.č.: 0948 909 401

Spoľahlivé technológie, ktoré Vás ani nás nenechajú v štichu

Ako odborníci si dokážeme naozaj vybrať to najkvalitnejšie technické vybavenie pre naše služby. Preto pracujeme so strojmi od značiek, ktoré si potrpia na precíznu výrobu a kvalitný výsledok. Pre všetky naše úkony a zásahy používame technológie ako aj doplnkové príslušenstvo značiek Ridgid, Kärcher, RDC, Rioned alebo Picote. Nechceme však zaostávať, a preto sa stále snažíme na trhu hľadať nové, moderné, no zároveň špičkové technológie, ktoré nám pomôžu pri našej práci.

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prechávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchavanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatá kanalizácia, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Všetko, čo klientov najčastejšie zaujíma ohľadom krtkovania Ilava:

Často kladené otázky

Nie. Pokiaľ sa však rozhodnete krtkovať svojpomocne, bez pomoci profesionálov, šanca na poškodenie, roztrhnutie potrubia sa prudko zvyšuje. Pokiaľ necháte akékoľvek čistenie potrubia na profesionálov, vyhnete sa nadbytočným starostiam, výdavkom a stratenému času.
Bohužiaľ, pre krtkovanie a ďalšie služby nemáme presne stanovený cenník. Všetko sa totiž odvíja od vlastností a parametrov Vášho konkrétneho potrubia, dĺžky úseku, ktorý krtkujeme, náročnosti práce aj využitých technológií. Pokiaľ nás však kontaktujete, zistíme o Vašej kanalizácii niečo viacej a potom Vám môžeme vyhotoviť nezáväznú cenovú ponuku. Preto neváhajte a zažiadajte si o nezáväznú orientačnú cenovú ponuku ešte dnes na tel.č.: 0948 909 401

Pokiaľ sa chcete vyhnúť zbytočným nepríjemnostiam, tak to neodporúčame. Pri neprofesionálnom krtkovaní môže dôjsť ku roztrhnutiu potrubia, vyplavovaniu splaškov alebo vytopeniu. Profesionálne krtkovanie od Krtkovanie-Služby Vám ušetrí čas aj peniaze a zaistí kvalitnú prácu bez komplikácií.

Pokiaľ pri krtkovaní vznikne malý neporiadok alebo sa niečo z Vášho potrubia vyplaví, je to normálne. Zvyčajne je však vzniknutý neporiadok absolútne nepatrný. Pri práci avšak máme jedno pravidlo, ktoré striktne dodržiavame- všetko si po sebe upraceme tak, aby Vaša domácnosť vyzerala úplne nedotknuto bez akéhokoľvek zásahu.

V krtkovaní sme experti, preto strojov vlastníme mnoho. Avšak, naším obľúbencom sa stala špirálová čistička K-60 Sectional Machine od značky Ridgid. Je ľahko prenášateľná, dostane sa všade a disponuje motorom s výkonom 700W. V závislosti od vlastností Vášho potrubia a typu upchávky používame rôzne nástavce na špirály ako napr. priamy, ozubený alebo lievikovitý vrták, vďaka ktorým zbavíme Vaše potrubie aj tých najhorších nepriateľov.

Naše základné hodnoty

V našej spoločnosti sme všetci na jednej lodi, preto sme si spoločne zadefinovali určité princípy a zásady, ktorými sa riadime v každej situácii:

 • Konáme, nielen sľubujeme. Kvalitne odvedená práca je pre nás absolútnou prioritou, ktorú kladieme na prvé miesto.
 • Prijateľné ceny. Trváme na rovnováhe medzi dobre odvedenou prácou a cenou. Preto pri Krtkovanie-Služby nemusíte robiť kompromis medzi cenou a kvalitou.
 • Garantujeme funkčnosť na všetky naše služby. Pretože chceme, aby boli naši klienti spokojní aj po tom, ako odídeme.
spojokny klient po cisteni kanalizacie ilava

V našej spoločnosti sme všetci na jednej lodi, preto sme si spoločne zadefinovali určité princípy a zásady, ktorými sa riadime v každej situácii:

 • Konáme, nielen sľubujeme. Kvalitne odvedená práca je pre nás absolútnou prioritou, ktorú kladieme na prvé miesto.
 • Prijateľné ceny. Trváme na rovnováhe medzi dobre odvedenou prácou a cenou. Preto pri Krtkovanie-Služby nemusíte robiť kompromis medzi cenou a kvalitou.
 • Trojmesačná záruka na všetky naše služby. Pretože chceme, aby boli naši klienti spokojní aj po tom, ako odídeme.
spojokny klient po cisteni kanalizacie ilava

Prečo je krtkovanie Ilava presne to, čo hľadáte?

Prečo práve naše služby?

Vieme, že niekedy dokáže byť rozhodovanie veľmi ťažké. Najmä, pokiaľ hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vykoná znamenitú prácu, nesiahne Vám hlboko do vrecka a zároveň vyrieši všetky Vaše trápenia s kanalizačným potrubím. Veríme, že toto všetko dokážeme práve my, Krtkovanie-Služby. Ponúkame široké spektrum služieb- vyriešime všetky poruchy s kanalizačným systémom, strešnými zvodmi, domovými prípojkami, tukovými lapačmi, či zvislými stúpačkami a mnohým ďalším. Či už chcete odstrániť havarijný stav vo Vašej domácnosti alebo potrebujete vykonať kamerovú skúšku potrubia, prípadne trasovanie, sme tu pre Vás. Vieme, že na našej práci sa nepodieľame iba my, ale aj naše kvalitné vybavenie. Preto nakupujeme to najlepšie na trhu, zároveň sa však stále posúvame a hľadáme nové a stále modernejšie technológie pre ešte lepšie pracovné výkony. V našich skladoch nájdete špičkové príslušenstvo značiek Ridgid, Rioned, Kärcher, RDC alebo Picote. No a samozrejme, našou najlepšou odmenou sú spokojní zákazníci, ktorí sa na nás radi opakovane obracajú pri akomkoľvek probléme s kanalizáciou. Pridajte sa aj Vy k našim spokojným klientom a objednajte si služby od Krtkovanie-Služby ešte dnes!

Ako vyzerá krtkovanie Ilava v praxi?

Pokiaľ Vás čaká krtkovanie od Krtkovanie-Služby, je dobré oboznámiť sa s tým, čo Vás konkrétne čaká. V dohodnutý deň príde náš tím na miesto a vykoná vstupnú obhliadku kanalizácie. Táto obhliadka nám dodá kompletné informácie o stave Vašej kanalizácie, ktoré sú viac ako dôležité. Na základe nich môžeme napríklad vyhodnotiť, že pre Vaše potrubie bude vhodnejšie vysokotlakové čistenie alebo strojové frézovanie. Krtkovanie je veľmi vhodné aj pre zvislé bytové stúpačky, kedy môže vysokotlakové hydročistenie predstavovať väčšie riziko pre Vaše potrubie. Pokiaľ sa však všetko zdá v poriadku, môžeme začať bez obáv krtkovať! Častokrát krtkujeme so špirálovou čističkou potrubí Ridgid K-60 Sectional Machine. Čistička je poháňaná elektromechanickým motorom s výkonom 700W a disponuje rôznymi druhmi nástavcov pre individuálne použitie podľa potreby. Napr. spätný vrták  používame na uchopenie a odsatie špirálových úlomkov, krížový vrták pre odstránenie vysušených materiálov a chemických usadenín a plochý vrták na vysekávanie tuku, ktorý je zároveň vhodný aj na odstránenie iných lepivých látok. Krtka spolu s vhodným nástavcom smelo vyšleme do potrubia, aby si poradil s každým typom usadeniny a blokády úplne bez kompromisov.

Nie je krtkovanie vhodné pre Vaše potrubie? Na pomoc prichádza hydročistenie!

Okrem krtkovania dokáže efektívne vyčistiť Vašu kanalizáciu aj vysokotlakové hydročistenie. Princíp čistenia je jasný už z názvu. Do potrubia púšťame tlakovú vodu, vďaka ktorej odstránime či už tukové usadeniny alebo minerály, jednoducho všetko. Vysokotlakové čistenie vykonávame pomocou vysokotlakovej čističky High Pressure Washer HD 7/14-4 M od značky Kärcher alebo vstavanej vysokotlakovej čističky potrubí Rioned UrbanJet Ø 350 mm. Chcete aj Vy mať čisté potrubie so zárukou dobrej ceny a kvalitného servisu? Objednajte si službu vysokotlakové čistenie Ilava ihneď!

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

cistenie potribi ilava
krtkovanie ilava
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

Čistenie odpadov môže pomôcť aj Vašej domácnosti!

Doprajte svojmu kanalizačnému systému iba to najlepšie vďaka Krtkovanie-Služby! Pravidelná údržba Vašej kanalizácie je dôležitá- zabezpečuje jej dlhšiu životnosť, šetrí Vám financie a hlavne problémy. Pokiaľ však zbadáte, že Vám vo Vašej domácnosti neodteká vaňa, buble sifón alebo cítite zápach, treba konať rýchlo a vyhľadať odborníkov, ktorí Vám bezpečne prepchajú Váš odpad. Zúfať však netreba ani pokiaľ dôjde k tomu najhoršiemu- úplnému upchatiu kanalizácie. V tom prípade môžete využiť našu havarijnú službu- voda, ktorá funguje nonstop a garantuje rýchly príjazd do 30 minút a efektívne odstránenie havarijného stavu. Objednajte si preto našu službu čistenie kanalizácie Prievidza ešte dnes!

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Môže krtkovanie znečistiť životné prostredie?

Záleží od toho, s akým typom usadeniny bojujeme, avšak o nejakom katastrofálnom znečistení sa nedá hovoriť. K najväčšiemu možnému znečisteniu môže dôjsť pri odstraňovaní tukových usadenín, ktoré sú veľmi tvrdohlavé a ťažké. Avšak, pri práci znečistenie automaticky odsávame, preto akékoľvek riziko pre životné prostredie je mizivé.

S akým výkonom pracujú Vaše vysokotlakové čističky potrubia?

Naše čističky pracujú s výkonom 140-200 barov a prietokom 60 l za minútu.

Viete mi pomôcť vyčistiť aj strešné zvody?

Áno! Strešné zvody sú veľmi dôležité, pretože odvádzajú vodu zo strechy pri dažďoch alebo snehových prehánkach. Pokiaľ sú však nepriechodné, môže to znamenať pretekanie vody do iných priestorov, podmývanie pivníc alebo rodinných domov a ďalšie nepríjemnosti. Krtkovanie-Služby sa však postará o vyčistenie Vašich strešných zvodov rýchlo a lacno!

Chcete skončiť trápenie s Vašou kanalizáciou, no neviete ako? Alebo iba hľadáte službu, ktorá Vám zabezpečí nenáročnú a pravidelnú prevenciu pre Vašu kanalizačnú sieť? V každom prípade je pre vás služba monitoring kanalizácie Ilava ako stvorená! Monitoring totižto dokáže odhaliť vznikajúce problémy ako aj skrytých nepriateľov. Takouto prevenciou môžete predísť rôznym katastrofickým scenárom, akými sú aqaudefekty, úniky vody, prevalená kanalizácia alebo zlému odtekaniu splaškov vďaka predimenzovaného/poddimenzovanému potrubiu. Na monitorovanie využívame dve typy tlačných kamier. RDC Mini alebo RDC Maxi vybavené LED osvetlením, sondou a disponujúcou SD pre nahrávanie záznamu priamo z kanalizačného potrubia.

Trasovanie potrubia- dôležitá súčasť každého stavebného projektu

Trasovanie potrubia

Asi už tušíte, že pokiaľ prerábate alebo máte v procese akýkoľvek stavebný projekt, je potrebné vedieť, kde sa nachádza kanalizácia. Zistiť sa to dá viacerými metódami. Môžete zvoliť výkopové práce, ktoré vyžadujú zásah do potrubia, sú zdĺhavé, náročné a zbytočne únavné. Druhou alternatívou je trasovanie potrubia. Trasovanie potrubia sa vykonáva pomocou inšpekčnej rádiolokačnej sondy Ridgid NaviTrack Scout® Locator, ktorá vie z povrchu, bez akéhokoľvek zásahu do kanalizačnej siete a veľmi komfortne určiť presné súradnice a hĺbku, v ktorej sa nachádza Vaša kanalizácia. Zvoľte túto úžasnú alternatívu ku výkopovým prácam aj Vy a objednajte si službu trasovanie potrubia Ilava od Krtkovanie-Služby!
trasovanie potrubia ilava

Aká je cena trasovania kanalizácie?

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Čo všetko môže lokalizovať sonda pri trasovaní kanalizácie?

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Poskytujeme v týchto lokalitách:

Bohunice, Bolešov, Borčice, Červený Kameň, Dubnica nad Váhom, Dulov, Horná Poruba, Ilava, Kameničany, Košeca, Košecké Podhradie, Krivoklát, Ladce, Mikušovce, Nová Dubnica, Pruské, Sedmerovec, Slavnica, Tuchyňa, Vršatské, Podhradie, Zliechov

Viac info