🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie povazska bystrica
Prehrať video o krtkovanie povazska bystrica

Krtkovanie Považská Bystrica - Čistenie odpadov kanalizácie a potrubia

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie povazska bystrica

Máte dojem, že Vašej kanalizácii už nič nepomôže? Máte neustále problémy s upchatým odpadom a neviete, čo si počať ďalej? Myslíme si, že máme pre Vás to správne riešenie pre všetky Vaše problémy! Stačí nás kontaktovať, dohodnúť sa a vybrať si zo širokej ponuky našich služieb- krtkovanie, vysokotlakové čistenie kanalizácie, frézovanie kanalizácie, čistenie strešných zvodov, či trasovanie a monitoring potrubia. Všetky naše služby poskytujeme za úžasnú cenu, s príjemným prístupom k našim klientom a hlavne v úplne celej Považskej Bystrici!

Cítite dlhšiu dobu zápach vo Vašej domácnosti alebo si všímate neodtekajúcu toaletu? Upchala sa Vám kanalizácia v strede noci a Vy neviete, čo s tým? Ani jedna z týchto situácií pre Vás nemusí predstavovať hrozný problém, pokiaľ sa obrátite na Krtkovanie Služby! Sme profesionáli, ktorí dokážu vyriešiť rôzne spektrum problémov s kanalizáciou, pričom však stále pracujú precízne, so stopercentným výkonom a svoje služby ponúkajú za ľudské ceny. Neváhajte a objednajte si aj Vy svojich spoľahlivých profesionálov z Krtkovanie Služby pre každý Váš problém s kanalizáciou v Považskej Bystrici!

Výhody Krtkovania

Havarijná služba- voda pre pokojnejší život v domácnosti

Vďaka našej špičkovej havarijnej službe už nemusíte mať obavy. Nech sa stane čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek, nenecháme Vás v tom. Naša havarijná služba voda totižto plne zaručuje dostupnosť nonstop-24/7, extra rýchly príjazd do 30 minút a efektívne odstránenie núdzového stavu, aby bol Váš život v domácnosti opäť ničím nerušený!

Top technológie- naši verní priatelia

Sami vieme, že bez našich špičkových strojov by sme nedokázali odviesť takú kvalitnú prácu. Preto na ne nedáme dopustiť a neustále sa snažíme obohacovať naše vybavenie iba o tie najlepšie technologické vychytávky na trhu. Pýšime sa tým, že vlastníme stroje od značiek Picote, Kärcher, Rioned alebo Ridgid. Pomáhajú nám neustále inovovať naše postupy práce, zlepšovať naše výkony a posúvať firmu Krtkovanie Služby nekompromisne vpred!

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prechávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchavanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatá kanalizácia, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Otázky, ktoré dostávame od našich klientov najviac:

Často kladené otázky

Obe! To, ktorá metóda prepchávania a čistenia odpadov je pre Vás lepšia závisí iba od Vašej kanalizácie. Každý kanalizačný systém potrebuje totižto inú starostlivosť vzhľadom na materiál, z ktorého je, konštrukciu, parametre, polohu, typ objektu/priestoru, ale aj od typu upchávky a konkrétnej usadeniny. Obe metódy sú však spoľahlivé, bezpečné, efektívne a časovo nenáročné.
Cena je opäť individuálna. Odvíja sa od náročnosti práce, typu použitej techniky, dĺžky servisovaného úseku, atď. Preto nemôžeme pre všetkých stanoviť jednotný cenník, čo si myslíme, že by ani nebolo fér. Pokiaľ však máte záujem o jednu z našich služieb a chcete sa dozvedieť orientačnú cenu, využite možnosť skontaktovať sa s nami a my Vám po krátkej konzultácii vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovať stav Vašej kanalizácie a situáciu, ktorú potrebujete vyriešiť.
Sem tam sa môže stať, že pri čistení kanalizácie vznikne malý neporiadok. Obyčajne je to však iba voda, prípadne niečo malé vyplavené z Vášho potrubia. Nemusíte sa však obávať a o nič starať, pretože my ako skúsení profesionáli si po sebe vždy upraceme, až pokým sa všetko neleskne a nevyzerá tak ako predtým.

Hodnoty, ktoré nás robia ľuďmi

Popri tisíckach dokončených projektov sme si stihli uvedomiť, čo tvorí našu silnú firemnú identitu, akým smerom sa chceme uberať a čo je pre nás najdôležitejšie:

 • Kvalitne odvedená práca na prvom mieste. Nechceme byť iba tí, čo stále niečo bezvýsledne sľubujú. Preto sa radšej sústreďujeme na veľmi kvalitné pracovné výkony.
 • Cena nemusí byť problém. V dnešnom svete si často ľudia musia vyberať medzi dobrou cenou a prijateľnou kvalitou. U nás však nie, vďaka Krtkovanie Služby máte oboje.
 • Garancia nadovšetko. Chceme, aby naši klienti vedeli, že naše služby naozaj stoja za to.

Popri tisíckach dokončených projektov sme si stihli uvedomiť, čo tvorí našu silnú firemnú identitu, akým smerom sa chceme uberať a čo je pre nás najdôležitejšie:

 • Kvalitne odvedená práca na prvom mieste. Nechceme byť iba tí, čo stále niečo bezvýsledne sľubujú. Preto sa radšej sústreďujeme na veľmi kvalitné pracovné výkony.
 • Cena nemusí byť problém. V dnešnom svete si často ľudia musia vyberať medzi dobrou cenou a prijateľnou kvalitou. U nás však nie, vďaka Krtkovanie Služby máte oboje.
 • Garancia nadovšetko. Chceme, aby naši klienti vedeli, že naše služby naozaj stoja za to, preto ponúkame trojmesačnú záruku na všetky nami vykonané služby.

Dôvody, prečo je Krtkovanie Služby tá najlepšia firma v oblasti krtkovania

Prečo práve naše služby?

Možno stále váhate a neviete, ktorá firma by mohla splniť Vaše požiadavky do poslednej bodky. My dúfame, že existuje viacero dôvodov, prečo si vybrať práve naše služby. Sme etablovaná firma v oblasti čistenia kanalizácií, na trhu pôsobíme už naozaj dlhú dobu, a preto sme sa za ten čas stali úplnými majstrami vo svojom obore. Je jedno, či sa jedná o zvislé stúpačky, dažďové zvody, odtokové prípojky, kamerové skúšky alebo problémy s predimenzovaným potrubím. Máme bohaté skúsenosti so všetkým, preto vieme vždy poskytnúť efektívne riešenie, kvalitne odvedenú prácu, dobrú cenu, flexibilitu a hlavne ľudský a príjemný prístup k práci, ale aj k našim zákazníkom. Vieme však, že poznanie a vzdelávanie sa nikdy nekončí, preto sa radi staviame čelom aj novým skúsenostiam a zároveň sa vzdelávame v obore pre neustále skvalitňovanie našich ponúkaných služieb. Za našou prácou však nestojíme iba my, ale aj naše technológie. Vždy garantujeme excelentný zásah a servis aj vďaka našim technologickým pomocníkom značiek Ridgid, Rioned, Kärcher, RDC a mnoho ďalších, ktorí sú jednotkami na trhu medzi technológiami. Ak sa chcete aj Vy pridať ku spokojným a verným klientom ProfiProfi, kontaktujte nás ešte dnes!

Ako prebieha samotné krtkovanie Považská Bystrica?

Pokiaľ si chcete dať krtkovať Vaše potrubie, asi Vás zaujíma, ako to celé vlastne vyzerá a prebieha v praxi. Najskôr náš odborný tím dorazí na miesto a obhliadne si Vašu kanalizáciu. Táto prehliadka nám dodá potrebné informácie k nášmu ďalšiemu konaniu a postupu. Keď máme túto obhliadku za sebou a sme si istí, že všetko je tak, ako má byť, môžeme začať krtkovať. Krtko vlastne pozostáva z elektromechanického motora s výkonom 700W a rôznych typov nástavcov, každý určený pre iný priemer potrubia a typ usadeniny. Ako nástavce používame špirály, struny, vrtáky, atď. Keď vyberieme ten správny nástavec vhodný pre Vaše potrubie, vyšleme krtka do hlbín Vašej kanalizácie. Krtkovanie je bezpečná metóda, ktorá odstráni olej, tuk, močový alebo vodovodný kameň, zvyšky potravy, ale aj chemické usadeniny.

Zdá sa, že krtkovanie nie je to pravé orechové? Nevadí, pretože v zálohe máme ešte vysokotlakové hydročistenie!

Niekedy sa môže stať, že tlakové čistenie sa ukáže ako tá správna voľba práve pre Váš kanalizačný systém. Toto čistenie prebieha jednoducho. Potrubie je čistené pomocou vody striekanej do potrubia pod vysokým tlakom. Znovu máme k dispozícii viacero trysiek, pričom každá strieka vodu pod iným tlakom, smerom a s inou rýchlosťou.

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

krtkovanie povazska bystrica
krtkovanie povazska bystrica
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

Čistenie odpadov môže pomôcť aj Vašej domácnosti!

Doprajte svojmu kanalizačnému systému iba to najlepšie vďaka Krtkovanie-Služby! Pravidelná údržba Vašej kanalizácie je dôležitá- zabezpečuje jej dlhšiu životnosť, šetrí Vám financie a hlavne problémy. Pokiaľ však zbadáte, že Vám vo Vašej domácnosti neodteká vaňa, buble sifón alebo cítite zápach, treba konať rýchlo a vyhľadať odborníkov, ktorí Vám bezpečne prepchajú Váš odpad. Zúfať však netreba ani pokiaľ dôjde k tomu najhoršiemu- úplnému upchatiu kanalizácie. V tom prípade môžete využiť našu havarijnú službu- voda, ktorá funguje nonstop a garantuje rýchly príjazd do 30 minút a efektívne odstránenie havarijného stavu. Objednajte si preto našu službu čistenie kanalizácie Prievidza ešte dnes!

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Krtkovanie do najmenších detailov

Dokáže krtkovanie zničiť moje potrubie?

Nie. Profesionálne krtkovanie od odborníkov, ktorí vedia presne ako na to, nepoškodzuje Vaše potrubie a je bezpečné. Poškodenie potrubia hrozí iba pri amatérskom a svojpomocnom krtkovaní.

Aké stroje používate na krtkovanie?

Na krtkovanie najčastejšie využívame špirálovú čističku potrubí K-60 Sectional Machine od značky Ridgid. Je malá, vojde sa všade, avšak je veľmi výkonná a vhodná na komerčné a domové práce.

Hrozí pri čistení kanalizácie aj znečistenie okolitého životného prostredia?

Zvyčajne nie. Odpoveď však závisí od Vašej kanalizačnej siete. Pokiaľ v nej prevláda usadenina ako tuk a olej, riziko znečistenia je vyššie. Akékoľvek znečistenie však pri práci automaticky odsávame, takže riziko je vo väčšine prípadov mizivé.

Monitoring kanalizácie pre všetkých, ktorí chcú konečne nájsť príčinu svojich problémov s kanalizáciou

Vaša kanalizácia je srdce Vašej domácnosti. Zistiť však, čo ju trápi a vyriešiť tento problém môže byť náročné, pokiaľ je príčina ťažko odhaliteľná. Tomu však môže byť koniec! Ponúkame účinnú a univerzálnu službu, akou je práve monitoring kanalizácie Považská Bystrica. Vďaka kamere so sondou dokážete odhaliť skryté problémy ako aquadefekty, zlé tvarovanie potrubia, hnilosť potrubia a mnoho ďalších závažných problémov. Monitoring môže slúžiť aj ako výborná pravidelná prevencia a údržba Vašej kanalizácie. Na monitorovanie využívame dva typy kamier v závislosti od priemeru potrubia, akými sú RDC Mini do 23mm a RDC Maxi do 38mm. Tieto vysokokvalitné inšpekčné kamery disponujú LED osvetlením, oceľovou hlavicou s kamerou, sondou vysielajúcou s frekvenciou 512Hz, no a nesmie chýbať SD karta, ktorá všetky záznamy z Vášho potrubia bezpečne uchová v pamäti.

Trasovanie kanalizácie- presne to, čo potrebujete pre akýkoľvek stavebný projekt

Trasovanie potrubia

Staviate a potrebujete zistiť, kde sa nachádza kanalizačné potrubie, pretože bez toho sa ďalej nepohnete? Chcete automaticky začať s náročnými výkopovými prácami, pretože máte pocit, že iná možnosť neexistuje? ProfiProfi Vás vyvedie z omylu a poskytne službu trasovanie kanalizácie Považská Bystrica aj pre Váš stavebný projekt! Trasovanie je totižto komfortná, neinvazívna metóda, vďaka ktorej môžete pomocou sondy zistiť presnú polohu, súradnice a hĺbku, v ktorej sa kanalizačný systém nachádza. Pre túto službu používame sondu od značky Ridgid- NaviTrack Scout® Locator. Pokiaľ chcete trasovanie kanalizácie aj pre Váš stavebný projekt, neváhajte nás kontaktovať ihneď!
trasovanie potrubia povazksa bystrica
lokalizacia potrubia povazksa bystrica

Aká je cena trasovania kanalizácie?

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Čo všetko môže lokalizovať sonda pri trasovaní kanalizácie?

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Považská Bystrica Lokality

Bodiná, Brvnište, Čelkova Lehota, Dolná Mariková, Dolný Lieskov, Domaniža, Ďurďové, Hatné, Horná Mariková, Horný Lieskov, Jasenica, Klieština, Kostolec, Malé Lednice, Papradno, Plevník – Drienové, Počarová, Podskalie, Považská Bystrica, Prečín, Pružina, Sádočné, Slopná, Stupné, Sverepec, Udiča, Vrchteplá, Záskalie