🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne čistenie upchatého potrubia

Poskytujeme vysokotlakové čistenie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

  • Fungujeme 24/7 Celý Rok
  • Garancia funkčnosti
  • Možnosť platby kartou
krtkovanie trencin

Tápate vo svojich problémoch s kanalizáciou? Nebaví Vás už neustály zápach vo Vašej domácnosti, neodtekanie vody, toalety alebo vane? Nemusíte sa obávať, my Vám podáme pomocnú ruku! Ponúkame totižto širokú paletu služieb v oblasti kanalizačného servisu ako krtkovanie Dolná Súča, čistenie odpadov, čistenie potrubí, vysokotlakové čistenie, čistenie dažďových zvodov alebo trasovanie kanalizácie. Práve vďaka našim bohatým skúsenostiam vieme, čo naši klienti presne potrebujú, a preto ponúkame naše služby a servis za bezkonkurenčnú cenu, s profesionálnym prístupom a nadštandardnou kvalitou!

Výhody čistenia potrubia Trenčín

Každý obyvateľ domu alebo bytovej jednotky chce mať zachovanú svoju domácnosť v dobrom stave. Súčasťou domácnosti sú kuchyne, kúpeľne a záchody, ktoré potrebujú osobitú starostlivosť. Krtkovanie je jednou z najefektívnejších metód pri čistení potrubia. Táto metóda je vykonávaná kvalitnými technologickými prístrojmi, ktoré vaše potrubie nepoškodia, ale poriadne vyčistia od upchatia. Nie je nič horšie ako upchaté potrubie, preto my vám ponúkame možnosť ako bezpečne vyčistiť vaše potrubie a zbaviť vás nepríjemného problému. 

Havarijná služba voda- vaša nonstop záchrana pri upchatom potrubí

Dostatočne sme si vedomí, že existuje množstvo firiem, ktoré ponúkajú podobné služby. Dovolíme si podotknúť, že podobnosť neznamená rovnakosť. Naša firma je etablovaná na trhu už dlhšie obdobie a má za sebou niekoľko objednávok a spokojných zákazníkov, čo sa odzrkadľuje aj v recenziách. Sme ihneď k dispozícii a skutočne sa na nás môžete nonstop spoľahnúť. Zameriavame sa na široké spektrum služieb v oblasti údržby a upchávania potrubia v rôznych objektoch ako sú byty, rodinné domy, firmy dokonca aj obchodné centrá.

To najlepšie technologické vybavenie nájdete práve u nás - tlakové čistenie kanalizácie

Z množstva našich poskytovaných služieb pomocou nášho technologického vybavenia vám vieme ponúknuť presne to, čo potrebujete na vaše konkrétne čistenie potrubia. Jednou z metód čistenia je vysokotlakové čistenie potrubia. Jednoduchý spôsob odblokovania odtoku je práve tlakové čistenie, čo nielen zabezpečí odstránenie upchatia, ale aj dôkladné vyčistenie.

Recenzie našej práce

Zuzana Baskova
Zuzana Baskova
23. Február, 2024.
Služby firmy odporúčam. Pán, s ktorým sme telefonovali ako aj pán, ktorý sa dostavil k nám na adresu bol veľmi profesionálny. Kvalita prevedenia práce výborná. Skontroloval celé odpadove potrubie. Ďakujeme za vyriešenie nášho problému.
Miriama Tóthová
Miriama Tóthová
27. Január, 2024.
Skvelý prístup k práci aj napriek tomu, že sme zavolali v piatok o 17tej a k tomu neuveriteľné odhodlanie nám pomôcť do neskorých nočných hodín, až kým sa situácia nevyrieši. Vďaka profi vybaveniu identifikoval problém, na ktorý by sme len tak sami neprišli a to všetko vo veľmi priateľskej atmosfére. Odporúčam všetkými dvadsiatimi.
Michal Poluch
Michal Poluch
27. Január, 2024.
Veľmi rýchly, ľudský a profesionálny prístup,určite odporúčam všetkým ktorí majú problém s kanalizáciou. Pomohol, poradil a bol veľmi ochotný.
Marian Valter
Marian Valter
8. Január, 2024.
Služby firmy vrelo odporúčam. Pán vykonávajúci údržbu bol veľmi ochotný a prišiel najskôr ako to bolo možné. Kvalita prevedenia práce výborná.
Jojko Fodor
Jojko Fodor
1. Január, 2024.
veľmi ochotný pán,mali sme problém s upchatou kanalizáciou, večer sme zavolali, prišiel hneď na druhý deň, všetko vyčistil, naozaj profesionálny prístup, veľká spokojnosť, odporúčam,,,👍👍👍
Zuzana Bulkova
Zuzana Bulkova
1. September, 2023.
Maximálna spokojnosť, vrele odporúčam, je to ozaj PROFI FIRMA s veľkým F. Od nahlásenia problému vo štvrtok poobede, podotýkam, že pred piatkovým sviatkom, ani nie do hodiny prišiel šikovný mladý muž, ktorý svojou trpezlivou a precíznou robotou urobil pre nás nemožné. Vyčistil celý kuchynský odpad, za čo sme mu povďačni. Kiež by bolo viac takých milých a ochotných ľudí. Ešte raz SRDEČNE ĎAKUJEME Bulkovi.
PhDr.Ľubica Šorlová
PhDr.Ľubica Šorlová
28. August, 2023.
Služby som aktuálne vyuzila, mobil v dosahu okamzite, do polhodiny samotná realizacia. K spokojnosti s výsledkom 💪👍. Firma vie, čo robí, postup a prístup profesionálny. Ludsky pristup a okrem ineho aj poradenstvo comu sa vyvarovat v buducnosti…..Len a len odporúčam. Sorlová
Silvia Fraňová
Silvia Fraňová
25. August, 2023.
V praci nam vytopilo WC. V piatok vecer som volala tomuto panovi. Na dalsi den rano prisiel,vysvetlil nam problem a hned vsetko opravil. Dakujem este raz za rychlu reakciu,opravu. Pan je velmi mily,zrucny. Odporucam vsetkym. Super pristup! 🔝🔝🔝
Jozef Hanus
Jozef Hanus
20. August, 2023.
Pán je 100% profesionál. Máme prevádzku Dubliner v Partizánskom a upchala sa nám kanalizácia. Dve firmy pred ním to nezvládli odopchať a pán bol ochotný a došiel večer a kanalizáciu odopchal a spojazdnil za krátky čas a za dobrú cenu. Odporúčam
Paulína Starečková
Paulína Starečková
10. Jún, 2023.
Odbornosť, dôslednosť a ochota. To sú vlastnosti, ktorými disponuje pán z uvedenej firmy. Vždy prišiel náš problém odstrániť v najbližší možný termín a ochotne nám vysvetlil v čom bol problém, aj ako mu predchádzať z dlhodobého hľadiska. Na jeho práci mu záleží a to je niečo, čo sa v dnešnej dobe už vidí u máloktorého pracovníka.

Najčastejšie otázky - čistenie potrubia Trenčín

Často kladené otázky
Cena samozrejme závisí od veľkosti a charakteristiky problému. Treba počítať aj od náročnosti a výkonu práce na danom potrubí alebo vo všeobecnosti kanalizácii. Môžeme vás ubezpečiť, že ceny sú primerané až „ľudské“. Za služby môžete u nás využiť aj platbu kartou, a dokonca máte aj trojmesačnú záruku na naše služby. Ak potrebujete zistiť vopred presnú cenu, pokojne nás môžete kontaktovať telefonicky. Nie je problém sa na cene vopred dohodnúť.
Pri práci vzhľadom na danú „katastrofu“ používame rôzne metódy potrebné na vykonanie dôkladného čistenia odpadu ako sú monitoring potrubia kanalizácie, krtkovanie pomocou vysokotlakovej čističky a trasovanie kanalizačného potrubia. Taktiež využívame metódy elektromechanického krtkovania potrubia kanalizácie, hydro čistenia odpadov potrubí, prepchávania odtoku potrubia, čistenia odpadu kanalizácií, frézovania koreňov v potrubí, frézovania potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov. Všetko závisí od poškodeného alebo zanedbaného objektu, ktorého sa práca týka. Bližšie informácie poskytne náš odborný tím po telefonickej konzultácii.
Pri manuálnych prácach by bolo skôr nevídané, keby nevznikol počas práce nejaký neporiadok obzvlášť, keď sa to týka čistenia potrubia. Samozrejme, všetko závisí od typu vykonanej roboty. Našťastie nemusíte sa obávať, tím našich profesionálov je pripravený na akékoľvek podmienky. Vieme vám zaručiť, že neporiadok ako odborníci zminimalizujeme. V prípade, že by vznikol urýchlene ho vyčistíme, pretože na dobrej vykonanej a čistej práci nám záleží ako aj na vašej spokojnosti.
Pri upchatom potrubí nevylučujeme možnosť svojpomoci, ale výrazne to neodporúčame z hľadiska zachovania vašej bezpečnosti pri možných komplikáciách. Ak môžeme poradiť nejaké triky pri nutnej svojpomoci, určite odporúčame zadovážiť si vhodný prístroj na čistenie akým je napríklad pružinový „krtko“. Treba mať ale na pamäti, že tento krtko dokáže prepchať iba malú dieru v potrubí, čo koniec-koncov je neefektívne a môže situáciu ešte aj zhoršiť. Hlavne ked sa koniec krtkta na tvrdej usadenine v potrubí pretočí späť, zamotá sa a nedá sa potom vytiahnut. Takýmto spôsombom sa neraz poškodilo potrubie. Preto radšej sa zverte do rúk odborníkom na krtkovanie potrubia, čo vám ušetrí peniaze a ešte aj robotu.
Príčin upchávania potrubí existuje hneď niekoľko, hoci si to možno ani na dennej báze človek neuvedomuje. Jedným z prvých nepriateľov potrubia je kuchynský olej. Jedná sa o nebezpečný odpad, ktorý sa má odovzdávať na presne určených miestach. V odtoku potom vzniká mastnota, ktorá dokáže narobiť veľké nepríjemnosti. Ďalším z problémov môže byť ochlpenie tela. Vlasy sú z jedných primárnych dôvodov upchávania potrubia, preto odporúčame kúpiť si odtokové sitká, ktoré zabránia vlasom dostať sa priamo do potrubia. Nehovoriac už vôbec o hygienických potrebách (najmä ženských) a vlhčených obrúskoch. Netreba to brať na ľahkú váhu, pretože v potrubí sa dokážu mnohonásobne zväčšiť a vytvoriť zhluk, ktorý upchá vaše potrubie.

Prečo zavolať nám keď máte upchatý odtok

Od začiatku násho podnikania sa snažime poskytovať len tie najlepšie služby. Z toho sa odvíja aj náš prístup k práci a klientom, úcta a férový prístup je niečo čim sa veľa ludí propaguje, ale my to aj praktizujeme.

spokojny zakaznik krtkovanie trencin

chemický čistič potrubia

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Mnohí obyvatelia domácností sa uchyľujú k svojpomoci pri upchatí potrubia, čo často vedie k zhoršeniu aktuálneho stavu samotného potrubia alebo úplnému zničeniu. Jednou z obľúbených svojpomocných techník je čistenie potrubia Sifom alebo hydroxidom sodným. Väčšina bežných ľudí, čo nemusí byť váš prípad, nevie adekvátne narábať a pridá do potrubia väčšie množstvo spolu s vriacou vodou. Výsledok tejto činnosti je taký, že táto zmes neprejde celou časťou potrubia a na potrubnom kĺbe sa jednoducho zasekne, čo ešte zrýchli proces samotného upchávania a nastane problém. Chemické prostriedky majú slúžiť ako prevencia, nie ako riešenie upchávania potrubia.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

Môže mi hydročistenie potrubia poškodiť kanalizáciu?

Nemusíte sa obávať, nie nepoškodí! Hoci názov metódy hydročistenie neznie veľmi priateľsky, kanalizácii dokáže opak. Jedná sa o univerzálnu metódu z dôvodu, že sa dá použiť priamo v umývadlách alebo v záchodových misiach. Funguje to na jednoduchom princípe a to je, že voda je striekaná do potrubia pod vysokým tlakom a bez milosti odstraňuje najusadenejšiu špinu ako môže byť tuk.

Krtkujeme:

WC, bidet, pisoáre, umývadlá, sprchové kúty, vane, kuchynské drezy, sifóny, výlevky, domové kanalizačné prípojky, odtokové prípojky, dažďové zvody, bytové stúpačky, revízne šachty alebo kanalizačné vpuste.

Hydročistenie potrubia a kanalizácie Trenčín

Prečo by ste si mali vybrať práve naše služby?

Na firemnom trhu pôsobíme už dlho a máme nespočetné množstvo skúseností, dobrých recenzií a kvalitných nástrojov, čím sa snažíme zlepšovať vaše domácnosti, vylepšovať prostredie, v ktorom žijete. Taktiež náš tím je vysoko odborný, neustále absolvujeme školenia na problematiku údržby kanalizácii a potrubí. Sme vám k službám NONSTOP.

Pre všetky naše úkony používame vysokokvalitnú a praxou overenú techniku, ktorá nás zatiaľ nikdy nesklamala. Pracujeme s elektromechanickými špirálovými čističkami, vysokotlakovými čističkami, inšpekčnými kamerami a sondami od svetových a špičkových značiek ako Ridgid, Rioned alebo Kärcher.

Kamerová kontrola potrubia

V niektorých prípadoch je nutnosťou alebo skôr potrebou skontrolovať sústavu rúr špeciálnou metódou zvanou monitoring. Je to metóda, ktorá sa dopĺňa, alebo skôr je podobná trasovaniu potrubia. Táto metóda dokáže včas identifikovať problém, a taktiež ponúka presné informácie o aktuálnom stave vášho potrubia. Môže táto metóda fungovať ako prevencia pred ešte skrytým problémom, ktorý naša výkonná kamera odhalí. Vďaka monitoringu dokážeme odhaliť úniky vody, zlé tvary kanalizácii a mnoho ďalších komplikácii.

Trasovanie kanalizačného potrubia

Je jednou z najefektívnejších spôsobom využívaných na presnú lokalizáciu potrubia v zemi. Vďaka tejto metóde dokážeme zmapovať s úplnou presnosťou ako je kanalizácia zavedená a v akej hĺbke sa potrubie nachádza. Popritom monitorovacia kamera, ktorá sa sústredí v potrubí nám pomáha odhaliť prípadné poškodenia alebo upchatia potrubia. Služby trasovania potrubia sa zvyknú využívať stavebné firmy alebo majitelia pozemkov, ktorým chýba kompletná projektová dokumentácia pozemkov, čo sa týka umiestnenia kanalizácii.