🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne čistenie upchatého potrubia

Poskytujeme vysokotlakové čistenie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších sr*čiek.

  • Fungujeme 24/7 Celý Rok
  • Záruka na všetky služby
  • Možnosť platby kartou
krtkovanie trencin

Tápate vo svojich problémoch s kanalizáciou? Nebaví Vás už neustály zápach vo Vašej domácnosti, neodtekanie vody, toalety alebo vane? Nemusíte sa obávať, my Vám podáme pomocnú ruku! Ponúkame totižto širokú paletu služieb v oblasti kanalizačného servisu ako krtkovanie Dolná Súča, čistenie odpadov, čistenie potrubí, vysokotlakové čistenie, čistenie dažďových zvodov alebo trasovanie kanalizácie. Práve vďaka našim bohatým skúsenostiam vieme, čo naši klienti presne potrebujú, a preto ponúkame naše služby a servis za bezkonkurenčnú cenu, s profesionálnym prístupom a nadštandardnou kvalitou!

Výhody čistenia potrubia Trenčín

Každý obyvateľ domu alebo bytovej jednotky chce mať zachovanú svoju domácnosť v dobrom stave. Súčasťou domácnosti sú kuchyne, kúpeľne a záchody, ktoré potrebujú osobitú starostlivosť. Krtkovanie je jednou z najefektívnejších metód pri čistení potrubia. Táto metóda je vykonávaná kvalitnými technologickými prístrojmi, ktoré vaše potrubie nepoškodia, ale poriadne vyčistia od upchatia. Nie je nič horšie ako upchaté potrubie, preto my vám ponúkame možnosť ako bezpečne vyčistiť vaše potrubie a zbaviť vás nepríjemného problému. 

Havarijná služba voda- vaša nonstop záchrana pri upchatom potrubí

Dostatočne sme si vedomí, že existuje množstvo firiem, ktoré ponúkajú podobné služby. Dovolíme si podotknúť, že podobnosť neznamená rovnakosť. Naša firma je etablovaná na trhu už dlhšie obdobie a má za sebou niekoľko objednávok a spokojných zákazníkov, čo sa odzrkadľuje aj v recenziách. Sme ihneď k dispozícii a skutočne sa na nás môžete nonstop spoľahnúť. Zameriavame sa na široké spektrum služieb v oblasti údržby a upchávania potrubia v rôznych objektoch ako sú byty, rodinné domy, firmy dokonca aj obchodné centrá.

To najlepšie technologické vybavenie nájdete práve u nás - tlakové čistenie kanalizácie

Z množstva našich poskytovaných služieb pomocou nášho technologického vybavenia vám vieme ponúknuť presne to, čo potrebujete na vaše konkrétne čistenie potrubia. Jednou z metód čistenia je vysokotlakové čistenie potrubia. Jednoduchý spôsob odblokovania odtoku je práve tlakové čistenie, čo nielen zabezpečí odstránenie upchatia, ale aj dôkladné vyčistenie.

Recenzie našej práce

Na základe 72 recenzií.
Adrián Kubinec
Adrián Kubinec
2. Október, 2022.
Overená
Odporúčam, rýchly príjazd a kvalitná práca.
Jozef Podoba
Jozef Podoba
30. September, 2022.
Overená
Opäť sme využili služby tejto firmy. Odstránenie havarijného stavu na našej prevádzke za krátky čas. Boli sme s vašimi službami veľmi spokojní. Odporúčame. 🙂 Penzión Harmónia.
ZŠ s MŠ Bojnice
ZŠ s MŠ Bojnice
30. September, 2022.
Overená
Rýchla, kvalitná a zodpovedná firma.
Materská škola Hradište
Materská škola Hradište
30. September, 2022.
Overená
Profesionálny, odborný prístup.
Lenka Tomášechová
Lenka Tomášechová
29. September, 2022.
Overená
Profesionálny prístup, rýchla oprava. Ďakujeme za kvalitne vykonanú prácu. Srdečne odporúčam. Firma PROXY s.r.o., Nové Mesto nad Váhom
yvrxr hctze je
yvrxr hctze je
27. September, 2022.
Overená
Úžasný pán, neskutočná ochota, profesionálne vybavenie, záujem pomôcť, profesionalita no proste klobúk dolu vrelo odporúčam. Trikrát ten istý problém dvakrát ten istý krtkovac do tretice som volala pánovi Kumpanovi a konečne problém odstránený. Od zavolania boli u nás do hodiny. Nieje firma ako firma aj keď sa venujú tomu istému! Piešťany
Jana Horniakova.tevos
Jana Horniakova.tevos
23. September, 2022.
Overená
Chcem sa podeliť o skúsenosť- Profesionálny prístup,ochota ,pán bol veľmi príjemný, odpovedal na všetky moje otázky . Odporúčam Vám kontaktovať ho pri Vašich problémoch.Ešte raz ďakujem.Hradec-Prievidza
Anna Gašpírová
Anna Gašpírová
23. September, 2022.
Overená
Ďakujem veľmi pekne. Museli čistiť odtok 3 krát, ale konečne voda odteká. Kladne hodnotím prístup, prácu a radu, ako predísť opätovnému upchatiu. Ešte raz, vďaka.
Hanka Balková
Hanka Balková
22. September, 2022.
Overená
Veľká spokojnosť, profesionálny a milý prístup. Pán bol ochotný prísť aj v noci kvôli krtkovaniu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme! Krtkovanie Myjava
Ľubomir Roháč
Ľubomir Roháč
21. September, 2022.
Overená
Môžem odporúčať profesionálna práca za dobrú cenu .Novaky.

Najčastejšie otázky - čistenie potrubia Trenčín

Často kladené otázky
Cena samozrejme závisí od veľkosti a charakteristiky problému. Treba počítať aj od náročnosti a výkonu práce na danom potrubí alebo vo všeobecnosti kanalizácii. Môžeme vás ubezpečiť, že ceny sú primerané až „ľudské“. Za služby môžete u nás využiť aj platbu kartou, a dokonca máte aj trojmesačnú záruku na naše služby. Ak potrebujete zistiť vopred presnú cenu, pokojne nás môžete kontaktovať telefonicky. Nie je problém sa na cene vopred dohodnúť.

Prečo zavolať nám keď máte upchatý odtok

Od začiatku násho podnikania sa snažime poskytovať len tie najlepšie služby. Z toho sa odvíja aj náš prístup k práci a klientom, úcta a férový prístup je niečo čim sa veľa ludí propaguje, ale my to aj praktizujeme.

spokojny zakaznik krtkovanie trencin

chemický čistič potrubia

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Mnohí obyvatelia domácností sa uchyľujú k svojpomoci pri upchatí potrubia, čo často vedie k zhoršeniu aktuálneho stavu samotného potrubia alebo úplnému zničeniu. Jednou z obľúbených svojpomocných techník je čistenie potrubia Sifom alebo hydroxidom sodným. Väčšina bežných ľudí, čo nemusí byť váš prípad, nevie adekvátne narábať a pridá do potrubia väčšie množstvo spolu s vriacou vodou. Výsledok tejto činnosti je taký, že táto zmes neprejde celou časťou potrubia a na potrubnom kĺbe sa jednoducho zasekne, čo ešte zrýchli proces samotného upchávania a nastane problém. Chemické prostriedky majú slúžiť ako prevencia, nie ako riešenie upchávania potrubia.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

Môže mi hydročistenie potrubia poškodiť kanalizáciu?

Nemusíte sa obávať, nie nepoškodí! Hoci názov metódy hydročistenie neznie veľmi priateľsky, kanalizácii dokáže opak. Jedná sa o univerzálnu metódu z dôvodu, že sa dá použiť priamo v umývadlách alebo v záchodových misiach. Funguje to na jednoduchom princípe a to je, že voda je striekaná do potrubia pod vysokým tlakom a bez milosti odstraňuje najusadenejšiu špinu ako môže byť tuk.

Krtkujeme:

WC, bidet, pisoáre, umývadlá, sprchové kúty, vane, kuchynské drezy, sifóny, výlevky, domové kanalizačné prípojky, odtokové prípojky, dažďové zvody, bytové stúpačky, revízne šachty alebo kanalizačné vpuste.

Hydročistenie potrubia a kanalizácie Trenčín

Prečo by ste si mali vybrať práve naše služby?

Na firemnom trhu pôsobíme už dlho a máme nespočetné množstvo skúseností, dobrých recenzií a kvalitných nástrojov, čím sa snažíme zlepšovať vaše domácnosti, vylepšovať prostredie, v ktorom žijete. Taktiež náš tím je vysoko odborný, neustále absolvujeme školenia na problematiku údržby kanalizácii a potrubí. Sme vám k službám NONSTOP.

Pre všetky naše úkony používame vysokokvalitnú a praxou overenú techniku, ktorá nás zatiaľ nikdy nesklamala. Pracujeme s elektromechanickými špirálovými čističkami, vysokotlakovými čističkami, inšpekčnými kamerami a sondami od svetových a špičkových značiek ako Ridgid, Rioned alebo Kärcher.

Kamerová kontrola potrubia

V niektorých prípadoch je nutnosťou alebo skôr potrebou skontrolovať sústavu rúr špeciálnou metódou zvanou monitoring. Je to metóda, ktorá sa dopĺňa, alebo skôr je podobná trasovaniu potrubia. Táto metóda dokáže včas identifikovať problém, a taktiež ponúka presné informácie o aktuálnom stave vášho potrubia. Môže táto metóda fungovať ako prevencia pred ešte skrytým problémom, ktorý naša výkonná kamera odhalí. Vďaka monitoringu dokážeme odhaliť úniky vody, zlé tvary kanalizácii a mnoho ďalších komplikácii.

Trasovanie kanalizačného potrubia

Je jednou z najefektívnejších spôsobom využívaných na presnú lokalizáciu potrubia v zemi. Vďaka tejto metóde dokážeme zmapovať s úplnou presnosťou ako je kanalizácia zavedená a v akej hĺbke sa potrubie nachádza. Popritom monitorovacia kamera, ktorá sa sústredí v potrubí nám pomáha odhaliť prípadné poškodenia alebo upchatia potrubia. Služby trasovania potrubia sa zvyknú využívať stavebné firmy alebo majitelia pozemkov, ktorým chýba kompletná projektová dokumentácia pozemkov, čo sa týka umiestnenia kanalizácii.