🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie nove mesto nad vahom
Prehrať video o krtkovanie nove mesto nad vahom

Krtkovanie Nové Mesto nad Váhom - Čistenie odpadov kanalizácie a potrubia

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie nove mesto nad vahom

Trvalo ponúkame výnimočné služby, ktoré zabezpečia tú najlepšiu starostlivosť o Váš kanalizačný systém. Sme odborníci na krtkovanie, frézovanie a čistenie kanalizácie, trasovanie, monitoring potrubia, vodo-inštaláciu a mnoho ďalšieho. Naše služby poskytujeme na vysokej a kvalifikovanej úrovni, za úžasnú cenu a hlavne rýchlo. Kontaktujte nás a využite perfektné služby krtkovanie Nové Mesto nad Váhom!
Potrebujete okamžite vyriešiť Vaše problémy s kanalizáciou, upchatými odtokmi, sprchovými kútmi, WC a neodtekajúcou vodou? Nech je Váš problém akéhokoľvek druhu, Krtkovanie-Služby je tu pre Vás, aby sa postaralo o profesionálne prepchávanie odpadu, hydročistenie a mnoho ďalších služieb za ľudské ceny spolu so spokojnosťou klientov, ktorá je viac ako zaručená!

Výhody Krtkovania Nové Mesto nad Váhom

Rýchly a nonstop výjazd vďaka havarijnej službe- voda pre celé Nové Mesto nad Váhom

Nechať Vás v štichu? Nikdy! Naša havarijná služba- voda garantuje rýchly príjazd do 30 minút presne vtedy, keď to najviac potrebujete. Vieme, že upchatie kanalizácie je časovanou bombou, ktorá vie spôsobiť veľké škody, preto sme na takéto situácie vytrénovaní a pripravení a dokážeme poskytnúť pomoc nonstop, rýchlo a bezproblémovo

Kvalitné, inovatívne technológie pre krtkovanie a čistenie kanalizácie iba u nás!

Vieme, že aby sme v Krtkovanie-Služby vytvorili kvalitný tím, potrebujeme okrem odborných pracovníkov aj technológie na rovnakej úrovni. Využívame techniku iba od renomovaných výrobcov na trhu, akými sú napr. Ridgid, Picote alebo Rioned. Pri trasovaní a monitoringu nám pomáhajú zariadenia značky RDC. Okrem základnej výbavy vlastníme rôzne príslušenstvo, ktoré sa prispôsobí rôznym typom odtokov, kanalizácií, prípojok či strešných zvodov. U každého klienta individuálne vyberáme iné typy nástavcov, strojových fréz, tlakových hadíc, špirál či trysiek v závislosti od konštrukcie kanalizácie, typu blokády a hrúbky usadenín.

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prechávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchavanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatá kanalizácia, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Často kladené otázky krtkovanie Nové Mesto nad Váhom

Často kladené otázky

V prvom rade je to určite upchatá kanalizácia. Aby sme prišli na to, kde je vlastne problém a aká je skutočná príčina, vykonávame kamerové skúšky potrubia s lokalizačnou technikou, ktorá nám pomôže vytýčiť presné jadro problému. Avšak, okrem upchatej kanalizácie môžu byť príčiny rôzne, aj keď zriedkavejšie. Zápach môže nastať aj pri presakovaní z inej žumpy.

Všeobecne je veľmi ťažké určiť nejakú univerzálnu cenu za krtkovanie. Cena sa odvíja od mnohých faktorov ako dĺžka potrubia, typ blokády a teda aj techniky, ktorú na krtkovanie a čistenie budeme musieť použiť. Vieme Vám cca nastaviť cenovú ponuku, avšak skutočnú cenu vieme určiť až po prvotnej obhliadke Vášho potrubia. Neváhajte nás však kontaktovať pre približnú cenovú ponuku pre krtkovanie Nové Mesto nad Váhom!

Odpoveďou je znovu, že frekvencia je individuálna podľa jednotlivých potrieb. Frekvencia krtkovania pre industriálne alebo komerčné priestory sa výrazne líši od rodinných domov alebo bytov. Krtkovanie a vyčistenie Vašej kanalizácie však dokáže výrazne predĺžiť jej životnosť a zbaviť Vás nadbytočných problémov, preto sa viac oplatí.

Pri krtkovaní sa vlastne jedná o mechanické čistenie, ktoré vykonáva náš krtkovač poháňaný elektromotorom. Krtkovanie sa používa pri určitých typoch usadenín a taktiež je vhodné, pokiaľ by Vaše potrubie nezvládlo vysoký tlak používaný pri vysokotlakovom hydročistení.

Hodnoty, na ktoré nedáme dopustiť

Vďaka mnohým rokom plných skúseností sa našej firme podaril nájsť svoj unikátny hlas a identitu, ktorú tvoria jedinečné hodnoty:

 • Uprednostňujeme činy pred slovami, to je základom všetkého. Kvalitná práca a výsledok sú pre nás dôležitejšie ako samotné sľuby.
 • Výhodné, ľudské ceny. Nerobíme kompromisy medzi cenou a kvalitou, preto poskytujeme kvalitné služby, na ktoré sa dá spoľahnúť so zárukou prijateľnej ceny.
 • Istota. Okrem vykonanej práce si naši zákazníci zaslúžia aj poctivú garanciu. Preto na všetky naše služby garantujeme funkčnosť.

Vďaka mnohým rokom plných skúseností sa našej firme podaril nájsť svoj unikátny hlas a identitu, ktorú tvoria jedinečné hodnoty:

 • Uprednostňujeme činy pred slovami, to je základom všetkého. Kvalitná práca a výsledok sú pre nás dôležitejšie ako samotné sľuby.
 • Výhodné, ľudské ceny. Nerobíme kompromisy medzi cenou a kvalitou, preto poskytujeme kvalitné služby, na ktoré sa dá spoľahnúť so zárukou prijateľnej ceny.
 • Istota. Okrem vykonanej práce si naši zákazníci zaslúžia aj poctivú garanciu. Preto na všetky naše služby ponúkame 3-mesačnú záruku.

A prečo práve krtkovanie Nové Mesto nad Váhom a iné služby od Krtkovanie-Služby?

Prečo práve naše služby?

Pevne dúfame, že naši verní zákazníci majú množstvo dôvodov, prečo si opakovane vyberajú práve nás, podobne ako tí noví, ktorí do nás vkladajú svoju dôveru. Už roky sa nám darí poskytovať kvalitné služby rôzneho druhu- od krtkovania, cez strojové frézovanie kanalizácie, až po trasovanie kanalizácie a kamerové skúšky. Už pri zakladaní firmy bolo našou primárnou hodnotou neustále vzdelávanie a zlepšovanie sa v našom obore, pretože iba pracovať nestačí, musíme napredovať. No a nakoniec, nič nás nepoteší viac ako spokojnosť a vďačnosť zákazníkov, ktorí si naše služby bez zaváhania vyberajú opakovane!

Ako prebieha krtkovanie a práca od Krtkovanie-Služby?

Pokiaľ sa rozhodnete pre službu krtkovanie Nové Mesto nad Váhom od Krtkovanie-Služby, je dobré vedieť, na čo sa dopredu pripraviť a ako to bude vlastne vyzerať. Vždy, nielen pri krtkovaní sa naša práca začína obhliadkou Vašej kanalizácie pre správne vyhodnotenie situácie a určenie postupu. Taktiež musíme zistiť na základe stavu Vášho potrubia, či je vhodné krtkovanie alebo vysokotlakové hydročistenie. Ak Váš kanalizačný systém zvládne krtkovanie, smelo sa do toho pustíme! Vždy najskôr potrebujeme od Vás získať prístup k Vašej revíznej šachte. Podľa typu usadenín, či sa jedná o tuk, močový alebo vodný kameň, zvyšky jedla, korene rastlín, prípadne murivo alebo zaschnutý betón vyberieme správny typ nástavcov, špirál a strún a krtkovanie môže začať. Krtkovač je poháňaný elektromotorom, vďaka ktorému sa náš krtko dostane všade a zneškodní všetkých usadených nepriateľov vo svojej ceste. Často používame náš jedinečný stroj K-60 Sectional Machine od značky Ridgid, ktorý je jednotkou na trhu. Krtkovanie vo veľkom množstve používame pri zvislých stúpačkách, kedy je vysokotlakové čistenie príliš rizikové.

Vysokotlakové hydročistenie, ktoré nedá šancu žiadnym usadeninám!

Pokiaľ krtkovanie nie je vo Vašom prípade tou správnou alternatívou, zvolíme radšej vysokotlakové hydročistenie. Princíp je veľmi jednoduchý. Vodu striekame do potrubia pod vysokým tlakom, čo zaistí odstránenie aj tých najtvrdohlavejších usadenín a blokád. O čistenie sa postará prúdová tryska, samozrejme tlakové čerpadlo, zariadenie pre manipuláciu s odpadom a doplnkové príslušenstvo. Na základe typu znečistenia volíme bodovú, plochú alebo rotujúcu trysku. Každá z nich totižto vysiela prúd vody iným smerom, pod iným tlakom a s inou rýchlosťou.

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

upchat kanalizacie nove mesto nad vahom
krtkovanie topolcany
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

S naším kvalitným prebíjaním odpadov a čistením kanalizácie máte po starostiach!

Je dobré pravidelne udržiavať Váš kanalizačný systém, aby ste predišli zbytočným havarijným stavom. Upchatie prichádza postupne s upchatým odtokom, WC, sprchovým kútom, bublajúcim sifónom alebo zápachom v domácnosti. Avšak, zúfať nemusíte ani v tom najhoršom možnom prípade! S našou havarijnou službou-voda, krtkovaním a vysokotlakovým čistením, či strojovým frézovaním kanalizácie dokážeme napraviť akýkoľvek katastrofický scenár vo veľmi krátkom čase. Neváhajte a nezúfajte a objednajte si naše profesionálne služby krtkovanie Nové Mesto nad Váhom ihneď!

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Všetko čo ste kedy o krtkovaní kanalizácie chceli vedieť:

Aké technológie používate pre krtkovanie Nové Mesto nad Váhom?

Za roky praxe sme nazbierali a vyskúšali už veľké množstvo strojov a príslušenstva. Avšak iba pár z nich sa nám skutočne osvedčilo. Ak vykonávame vysokotlakové čistenie kanalizácie, radi používame vysokotlakovú čističku UrbanJet Ø 350 mm od známej značky Rioned. Čistička je skôr určená na čistenie bytovej kanalizácie a pre komerčné práce. Jej verným partnerom je trysková hadica Max Flow 60. Na elektromechanické krtkovanie využívame osvedčenú Ridgid K-60 Sectional Machine.

Hrozí mi vytopenie pri krtkovaní a čistení kanalizácie?

Pri službách od Krtkovanie-Služby určite nie. Vytopenie je častým javom pri neprofesionálnom, amatérskom krtkovaní, ktoré pri nás nehrozí. Avšak, existujú určité veľmi rizikové a havarijné situácie, pri ktorých je vytopenie doslova nevyhnutné. Tieto situácie sú však v praxi veľmi ojedinelé, ak by niečo takéto hrozilo, naši pracovníci Vám to oznámia vopred a dohodnú sa s Vami na ďalšom postupe.

Môžem krtkovať sám?

Túto možnosť rozhodne nikdy neodporúčame. Pri amatérskom krtkovaní môže ľahko dôjsť ku vytopeniu, poškodeniu potrubia alebo vyplavení splaškov. Naopak, pokiaľ si objednáte profesionálov, máte po všetkých starostiach.
Chcete vedieť, v akom stave je Vaša kanalizácia? Či ju naozaj treba vyčistiť alebo krtkovať? Monitoring kanalizácie je to, čo potrebujete! Účinne totižto dokáže odhaliť poruchy kanalizácie, aquadefekty, blokády, nesprávne tvary a mnoho iného ešte predtým, ako je neskoro. Na monitorovanie väčšinou využívame inšpekčnú kameru RDC Mini s priemerom 23mm alebo naopak RDC Maxi s priemerom až 38mm. Sú vysoko profesionálne, disponujú LED osvetlením a sondou, ktorá dokáže vysielať s frekvenciou 512Hz, zároveň oceľová kamerová hlavica všetko zaznamenáva, preto sú všetky dáta bezpečne uložené na SD karte.

Neviete určiť presnú polohu potrubia? Radi Vám pomôžeme vďaka trasovaniu potrubia!

Trasovanie potrubia

Často je pre stavebné projekty dôležité vedieť, kde presne sa nachádza kanalizácia. Ako to však spraviť bez náročných výkopových prác? Pomerne jednoducho. Vďaka trasovaniu kanalizácie dokážeme pohodlne, z povrchu, rýchlo a neinvazívne zistiť presnú polohu a hĺbku, v ktorej sa Vaše potrubie nachádza. Vďaka najmodernejším technológiám to už naozaj nemôže byť jednoduchšie. Naším verným pomocníkom je rádiolokačná technika Ridgid NaviTrack Scout® Locator, ktorá pracuje veľmi spoľahlivo a presne. Preto sa už ďalej dlhšie netrápte a nakopnite Váš stavebný projekt vďaka trasovaniu kanalizácie Nové Mesto nad Váhom!
lokaliazacia potrubia nove mesto nad vahom

Aká je cena trasovania kanalizácie?

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Čo všetko môže lokalizovať sonda pri trasovaní kanalizácie?

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Poskytujeme v týchto lokalitách:

Beckov, Bošáca, Brunovce, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Častkovce, Dolné Srnie, Haluzice, Hôrka nad Váhom, Horná Streda, Hrachovište, Hrádok, Kálnica, Kočovce, Lubina, Lúka, Modrová, Modrovka, Moravské Lieskové, Nová Bošáca, Nová Lehota, Nová Ves nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, Očkov, Pobedim, Podolie, Potvorice, Považany, Stará Lehota, Stará Turá, Trenčianske Bohuslavice, Vaďovce, Višňové, Zemianske, Podhradie