🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie Prievidza
Prehrať video o krtkovanie Prievidza

Krtkovanie Prievidza - Čistenie odpadov kanalizácie a potrubia

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
pred krtkovanim topolcany a po vycisteni vysokotlakovou tryskou

Hľadáte niekoho, kto by sa Vám ochotne, cenovo výhodne, ale hlavne naozaj kvalitne postaral o údržbu Vašej kanalizácie? Alebo potrebujete SOS servis? Nech je Vaša požiadavka akákoľvek, Krtkovanie-Služby ju splní do bodky! Sme vysokokvalifikovaná firma na trhu, ktorá sa stará o krtkovanie, čistenie kanalizácie, prepchávanie odpadov, domových prípojok, dažďových zvodov, trasovanie potrubia, monitoring kanalizácie a mnoho ďalšieho. Naša ponuka služieb je široká, ceny bezkonkurenčné a práca na kvalitnej úrovni. Garantujeme iba to najlepšie pre Vaše kanalizácie kdekoľvek v Prievidzi!

Trápenie sa s Vašou kanalizáciou nemusí byť márne. Práve naopak. Či už bojujete so zápachom v domácnosti, neodtekajúcim WC alebo sa Vám úplne upchala kanalizácia a Vy neviete, ako postupovať ďalej, nič nie je stratené. Naša firma sa stretáva v praxi so všetkými možnými prípadmi, preto vieme naozaj odborne odstrániť každý problém s kanalizáciou rýchlo, účinne a za ľudské ceny.

Výhody Krtkovania

S nami nemusíte tápať v problémoch aj vďaka našej havarijnej službe Prievidza

Upchatie kanalizačného potrubia sa môže občas javiť ako núdzový, veľký, ale hlavne nevyriešiteľný problém. To však tak vôbec byť nemusí, pokiaľ sa tento problém vyrieši rýchlo a efektívne. My, ako profesionáli presne vieme, ako pracovať aj v takýchto situáciách, preto garantujeme nonstop servis 24/7, príjazd do 30 minút a rýchle vyriešenie havarijného stavu, nech ide o čokoľvek.

Špičkové technické vybavenie

Pre každý druh z našej širokej ponuky služieb máme k dispozícii to najkvalitnejšie vybavenie na trhu, ktoré neustále inovujeme pre ešte kvalitnejšie služby. Pre elektromechanické a vysokotlakové čistenie používame technológie talianskej značky Picote, ale aj Ridgid, Rioned a Kärcher. Pre služby ako monitoring alebo trasovanie potrubia často využívame tlačné kamery RDC a zisťovaciu sondu Ridgid.

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prechávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchavanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatá kanalizácia, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Najčastejšie otázky, ktoré sa nás pýtate ohľadom krtkovania Prievidza

Často kladené otázky

Cena za krtkovanie od Krtkovanie-Služby je vždy individuálna, pretože závisí od mnohých faktorov. Univerzálnu cenu nemôžeme stanoviť aj preto, že všetko závisí od dĺžky potrubia, náročnosti práce, druhu použitej techniky atď. Pokiaľ nás však kontaktujete a o Vašej kanalizácii zistíme trošku viac, vieme Vám navrhnúť približnú cenovú ponuku.

K upchatiu kanalizácie dochádza, keď usadeniny vytvoria blokádu, ktorá sťažuje normálny prietok potrubia. Proces usadzovania je do istej miery prirodzený, pretože sa používa, avšak občas ho nechtiac v negatívnom zmysle podporujeme. Výrazne k tomu prispieva napr. vylievanie zvyškov oleja a tuku z varenia do výlevky, či splachovanie dámskych hygienických vložiek alebo handier. Veľmi častými usadeninami sú zvyšky potravy, tuk, minerály, močový alebo vodný kameň, zriedkavo aj murivo alebo hrubá vrstva betónu.

Pokiaľ sa chcete vyhnúť zbytočným nepríjemnostiam, tak to neodporúčame. Pri neprofesionálnom krtkovaní môže dôjsť ku roztrhnutiu potrubia, vyplavovaniu splaškov alebo vytopeniu. Profesionálne krtkovanie od Krtkovanie-Služby Vám ušetrí čas aj peniaze a zaistí kvalitnú prácu bez komplikácií.

Frekvencia krtkovania je znovu individuálna. Kanalizácie v industriálnych priestorov sú viac zaťažované, preto sa napr. aj častejšie upchávajú a potrebujú častejšiu údržbu. Ideálne by sa kontrola strešných lapačov, vtokov, čistiacich tvaroviek, spojov potrubí, priechodnosti kanalizačného potrubia a čistenie mali vykonávať dvakrát do roka.

Hodnoty, ktoré nás v našej práci poháňajú vpred

Mnoho pracovných skúseností a roky na trhu nás naučili mnoho vecí, na základe ktorých sme si vytvorili našu jedinečnú identitu:

 • Nezostávame iba pri sľuboch. Veríme, že vykonaná a kvalitná práca sú omnoho dôležitejšie ako prvotné sľuby.
 • Netreba sa vzdávať kvality na úkor ceny. Tím Krtkovanie-Služby tvoria tiež iba ľudia, preto ponúkame ľudské ceny spolu so stále zostávajúcou kvalitou.
 • Záleží nám na neustálej spokojnosti zákazníka. Z tohto dôvodu garantujeme funkčnosť na všetky naše služby.
spokony zakaznik krtkovanie prievidza

Mnoho pracovných skúseností a roky na trhu nás naučili mnoho vecí, na základe ktorých sme si vytvorili našu jedinečnú identitu:

 • Nezostávame iba pri sľuboch. Veríme, že vykonaná a kvalitná práca sú omnoho dôležitejšie ako prvotné sľuby.
 • Netreba sa vzdávať kvality na úkor ceny. Tím Krtkovanie-Služby tvoria tiež iba ľudia, preto ponúkame ľudské ceny spolu so stále zostávajúcou kvalitou.
 • Záleží nám na neustálej spokojnosti zákazníka. Z tohto dôvodu ponúkame trojmesačnú záruku na všetky naše služby.
spokony zakaznik krtkovanie prievidza

Z akého dôvodu by ste si mali zvoliť práve krtkovanie Prievidza?

Prečo práve naše služby?

Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať, preto dúfame, že existuje množstvo dôvodov, prečo sme tou správnou voľbou. Čo sa týka kanalizácií, nič nás nezastaví, a preto ponúkame širokú paletu služieb ako elektromechanické krtkovanie, vysokotlakové hydročistenie, havarijná služba- voda, kamerové skúšky, monitoring a trasovanie kanalizácie alebo vodoinštaláciu. Na všetky služby využívame tú najlepšiu techniku na trhu od kvalitných značiek, na ktoré sa dá spoľahnúť, ako aj veľké množstvo príslušenstva- frézy, škrabky, tlakové hadice, struny, špirály, atď. Vieme si poradiť s neodtekajúcim WC, sprchou, vaňou, kuchynským drezom, strešnými a dažďovými zvodmi, zvislými stúpačkami, domovými kanalizačnými prípojkami a mnohým ďalším.

Ako prebieha krtkovanie?

Je dobré vedieť, čo očakávať, pokiaľ ste si vybrali krtkovanie Prievidza od Krtkovanie-Služby. Každú našu zákazku, bez ohľadu na druh problému, začíname vstupnou prehliadkou. Takto zistíme úplne presný stav Vašej kanalizácie a určíme celý postup práce. Do krtkovania sa môžeme úplne bez obáv pustiť iba v prípade, keď sme si istí, že Vaša kanalizácia ho zvládne. Krtkovanie je napr. vhodnejšie aj pri zvislých bytových stúpačkách. Pokiaľ na čistenie Vašej kanalizácie nie je vhodné krtkovanie, môžeme pristúpiť na vysokotlakové hydročistenie. Podľa typu blokády zvolíme presný druh nástavcov, ktoré budú účinné a vhodné na odstránenie usadeniny. Na krtkovanie dlhodobo využívame stroje ako Ridgid K-60 Sectional Machine. Krtko je poháňaný elektromechanickým motorom, vďaka ktorému je nezastaviteľný a prekoná aj potrubia s najužším priemerom, či prípadné 90˚ kolená vo Vašom potrubí. Ojedinele volíme aj strojové frézovanie, v prípade, keď sa problémy s kanalizáciou opakujú alebo vo Vašom potrubí sa nachádza ťažko odstrániteľná blokáda, akou je napr. zaschnutý stavebný materiál.

Vysokotlakové hydročistenie Prievidza do každého rodinného domu alebo bytu

Potrebuje Vaša kanalizácia niečo iné ako klasické elektromechanické krtkovanie? V tom prípade ponúkame výhodnú službu vysokotlakové čistenie Prievidza aj pre Vás! V závislosti od vlastností Vášho potrubia a jeho lokality môže byť čistenie pomocou tlakovej vody jednoducho lepšou voľbou. Princíp tohto čistenia je veľmi jednoduchý a očividný. Do kanalizačného potrubia striekame vodu pod vysokým tlakom, vďaka čomu dokážeme odstrániť aj tvrdohlavé usadeniny. Každá kanalizácia je jedinečná, preto využívame rôzne druhy trysiek ako bodová, plochá alebo rotujúca. Každá z nich strieka vodu rôznou rýchlosťou, iným smerom a pod iným tlakom.

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

upchata kanalizacia a vycistena kanalizacia prievidza
pred krtkovanim topolcany a po vycisteni vysokotlakovou tryskou
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

Čistenie odpadov môže pomôcť aj Vašej domácnosti!

Doprajte svojmu kanalizačnému systému iba to najlepšie vďaka Krtkovanie-Služby! Pravidelná údržba Vašej kanalizácie je dôležitá- zabezpečuje jej dlhšiu životnosť, šetrí Vám financie a hlavne problémy. Pokiaľ však zbadáte, že Vám vo Vašej domácnosti neodteká vaňa, buble sifón alebo cítite zápach, treba konať rýchlo a vyhľadať odborníkov, ktorí Vám bezpečne prepchajú Váš odpad. Zúfať však netreba ani pokiaľ dôjde k tomu najhoršiemu- úplnému upchatiu kanalizácie. V tom prípade môžete využiť našu havarijnú službu- voda, ktorá funguje nonstop a garantuje rýchly príjazd do 30 minút a efektívne odstránenie havarijného stavu. Objednajte si preto našu službu čistenie kanalizácie Prievidza ešte dnes!

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Všetko čo ste kedy o krtkovaní kanalizácie chceli vedieť:

Hrozí mi pri krtkovaní vytopenie domácnosti?

Pri profesionálnom krtkovaní nie, avšak pri amatérskom je pravdepodobnosť vytopenia veľká. Pokiaľ sa vyskytne pri práci nejaký neporiadok, náš profesionálny tím všetko uprace a postará sa o to, aby Vaša domácnosť vyzerala ako úplne nedotknutá.

Aké stroje Vám pomáhajú pri Vašej každodennej práci?

Ako firma vlastníme mnoho kvalitných strojov, avšak máme svojich obľúbencov, na ktorých sa môžeme vždy spoľahnúť. Ako sme už uviedli vyššie, pri krtkovaní najčastejšie používame K-60 Sectional Machine od značky Ridgid. Pokiaľ sa jedná o vysokotlakové čistenie, radi siahneme po vysokotlakovej čističke UrbanJet Ø 350 mm, ktorá disponuje tryskovou hadicou Max Flow 60 alebo po prístrojoch značky Kärcher.

Môže dôjsť pri krtkovaní alebo tlakovom čistení ku znečisteniu?

Pri každom zásahu sa snažíme znečistenie čo najviac minimalizovať. Pri práci znečistenie odsávame, avšak pri vysoko zanesenej kanalizácii napr. tukom môže ojedinele dôjsť aj k takémuto javu.

Monitoring kanalizácie vie odhaliť všetkých skrytých nepriateľov!

Pokiaľ máte neustále problémy s kanalizáciou a skutočná príčina je stále neznáma, môže Vám pomôcť práve monitoring kanalizácie Prievidza. Monitoring je výborný spôsob, akým môžete zistiť, čo sa deje s Vašou kanalizáciou bez priameho zásahu do septického systému. Na monitorovanie využívame tlačné inšpekčné kamery RDC Mini (priemer 23mm) alebo RDC Maxi (priemer 38mm). Kamery sú oceľové, využívajú LED osvetlenie, dokážu sa dostať všade a samozrejmosťou je nahrávanie kamerového záznamu na SD kartu pre ďalšie účely. Okrem toho majú zabudovanú sondu, ktorá dokáže vysielať s frekvenciou 512Hz. Vďaka inšpekčnej kamere vieme lokalizovať aquadefekty, zlé tvary kanalizácie, hnilosť potrubia, poruchy potrubia, poddimenzované alebo naopak predimenzované potrubie, ktoré môžu spôsobiť tlakovú stratu a absolútne obmedziť výkonnosť celého septického systému na minimum. Monitoring kanalizácie môžete využívať aj ako prevenciu proti problémom s kanalizačným systémom. Túto prevenciu je dobré vykonávať približne dvakrát do roka, pokiaľ chcete predĺžiť životnosť Vášho potrubia.

Nebaví Vás už hra na skrývačku s Vaším potrubím? Využite našu službu trasovanie kanalizácie Prievidza!

Trasovanie potrubia

Pokiaľ si budujete rodinný dom alebo máte novostavbu, je nutné vedieť presnú polohu Vašej kanalizácie. Vďaka trasovaniu viete o kanalizácii zistiť neinvazívnym spôsobom naozaj všetko- polohu, hĺbku a mnoho ďalšieho. V minulosti bolo potrebné na tieto účely začať s náročnými výkopovými prácami. Trasovanie potrubia je veľmi pohodlnou a nenáročnou alternatívou ku výkopovým prácam. Aby sme presne zistili polohu kanalizačného systému, využívame rádiolokačnú techniku, konkrétne Ridgid NaviTrack Scout® Locator. Táto sonda presne zameria a dodá nám súradnice Vášho potrubia spolu s hĺbkou, v ktorej sa nachádza. Ukončite Vašu hru na schovávačku a objednajte si trasovanie potrubia Prievidza od Krtkovanie-Služby hneď teraz!

trasovanie potrubia prievidza
lokalizacia potrubia prievidza

Aká je cena trasovania kanalizácie?

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Čo všetko môže lokalizovať sonda pri trasovaní kanalizácie?

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Poskytujeme v týchto lokalitách:

Bojnice, Bystričany, Čavo,j Čereňany, Chrenovec – Brusno, Chvojnica, Cigeľ, Diviacka Nová Ves, Diviaky nad Nitricou, Dlžín, Dolné Vestenice, Handlová, Horná Ves, Horné Vestenice, Jalovec, Kamenec pod Vtáčnikom, Kanianka, Kľačno, Kocurany, Koš, Kostolná Ves, Lazany, Lehota pod Vtáčnikom, Liešťany, Lipník, Malá Čausa, Malinová, Nedožery – Brezany, Nevidzany, Nitrianske Pravno, Nitrianske Rudno, Nitrianske Sučany, Nitrica, Nováky, Opatovce nad Nitrou, Oslany, Podhradie, Poluvsie, Poruba, Pravenec, Prievidza, Radobica, Ráztočno, Rudnianska Lehota, Sebedražie, Seč, Šútovce, Temeš, Tužina, Valaská Belá, Veľká Čausa, Zemianske Kostoľany