🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál, ktorý vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 celý rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platiť kartou
Krtkovanie Piešťany
Prehrať video o Krtkovanie Piešťany

Krtkovanie Piešťany - Čistenie odpadov kanalizácie a potrubia

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou

Ste v situácii, kedy potrebujete profesionálnu firmu pre svoju domácnosť, ktorá vyrieši a napraví všetky Vaše problémy s kanalizačným systémom za dobrú cenu, v krátkom čase a s dlhotrvajúcim kvalitným výsledkom? Nemusíte už hľadať ďalej! Toto všetko Vám vieme totižto zaručiť my, odborný tím spoločnosti Krtkovanie-Služby, ktorý sa dlhodobo stará o komplexnú údržbu kanalizačných sietí, pričom ponúka služby ako krtkovanie, tlakové čistenie, trasovanie pomocou rádiolokačnej techniky, monitoring potrubí a veľké množstvo ďalších služieb- všetko pre Vašu kanalizáciu v lokalite Piešťany!

Nám v Krtkovanie-Služby nezáleží na tom, aký typ problému máte, dôležité pre nás je jeho riešenie! Sme profesionálne vyškolení, preto si vieme poradiť či už s klasickou údržbou kanalizácie, strojovým frézovaním pri opakovaných problémoch s postupným upchávaním kanalizačného systému, ale aj s havarijným stavom, ktorý Vás môže zastihnúť v strede noci. Poradíme si so všetkým vo Vašej domácnosti, s nedotekajúcim WC, sprchou, práčkou, bublajúcimi sifónmi, ako aj s podzemným kanalizačným potrubím vo Vašom exteriéri. Ako garanciu kvality našej práce automaticky poskytujeme záruku na nami vykonané služby po dobu troch mesiacov. Budeme radi, ak sa aj Vy pridáte k stovkám našich spokojných zákazníkov a vyberiete si profesionálov z tímu Krtkovanie-Služby pre Vašu domácnosť!

Výhody Krtkovania Piešťany

Ide to aj bez strachu - s našou skvelou havarijnou službou voda&ODPAD

Upchatie kanalizácie vie byť občas ako časovaná bomba. Ľahko prehliadnuteľná, a zrazu v jednom okamihu dokáže spôsobiť katastrofu. Vieme, že havarijný stav vo vašej domácnosti dokáže byť strašidelný, no s nami sa nemusíte obávať. Pokiaľ potrebujete SOS pomoc, stačí nám zavolať, sme dostupní nonstop 24/7. Na miesto prídeme do tridsiatich minút a za krátku dobu bude havarijný stav pre vás minulosťou.

Na naše špičkové technológie sa dá jednoducho spoľahnúť!

Sme síce vysokokvalifikovaní odborníci, no bez spoľahlivých a kvalitných technológií by to jednoducho nešlo. Kvalita je niečo, na čom si všeobecne potrpíme v akejkoľvek oblasti nášho podnikania, preto naše technológie nemôžu byť výnimkou. Radi pracujeme so strojmi od značiek Ridgid, RDC, Kärcher alebo Picote a Rioned, pre vykonanie profesionálnej práce a dosiahnutie kvalitného výsledku.

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia, kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prepchávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu, kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchávanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatú kanalizáciu, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Odpovede na otázky, ktoré sa najčastejšie pýtate ohľadom krtkovania Piešťany:

Často kladené otázky

Frekvencia krtkovania závisí od typu Vášho potrubia a jeho zaťaženia. Obytné kanalizačné systémy nie sú tak zaťažované ako industriálne kanalizačné komplexy. Preto sa frekvencia údržby môže pohybovať od dvakrát ročne až do každých dvadsaťdva mesiacov.

Samozrejme, chemické čistenie je jednou z ďalších možností. Na trhu existuje množstvo chemických prípravkov pre vyčistenie Vášho potrubia. Zamysleli ste sa však niekedy, čo tieto prípravky znamenajú pre životnosť Vašej kanalizácie? Prípravky na báze kyselín sa môžu síce podobať na efektívne a rýchle riešenie Vášho problému bez odbornej asistencie, no v zásade výrazne skracujú životnosť Vášho potrubia. Prečo? Pretože kyselina obsiahnutá v prípravkoch postupne odstraňuje výstelku Vášho kanalizačného potrubia.

Niečo, čo si vážime na našej práci je rôznorodosť. Každá zákazka je pre nás iná, každý kanalizačný systém potrebuje niečo iné a problém vždy riešime v závislosti od individuálnych potrieb našich klientov. Preto univerzálna cena pre krtkovanie Piešťany neexistuje, záleží totižto od dĺžky trvania práce, náročnosti a aj použitej techniky. Vždy nám však môžete zavolať a spolu dokážeme zostaviť nezáväznú cenovú ponuku, tú najvýhodnejšiu a najvhodnejšiu pre Vás

Ani jedno a zároveň obe! Obe metódy sú skvelými spôsobmi, vďaka ktorým viete dosiahnuť čistotu kanalizácie. Je však pravda, že ich vhodnosť a účinnosť sa v individuálnych prípadoch líši. Napr. pri zvislých bytových stúpačkách radšej používame elektromechanické krtkovanie, pretože hydročistenie dokáže byť v tomto prípade viac rizikové. Obe majú svoje výhody, sú spoľahlivé, efektívne a hlavne zbavujú Váš kanalizačný systém spolu s Vami všetkých starostí a problémov!

Hodnoty, ktoré nosíme hlboko v našom srdci

 • Sľuby sú síce fajn, avšak pre nás sú oveľa dôležitejšie činy. Radi sa sústreďujeme na kvalitne odvedenú prácu, ktorá je pre nás prioritná.
 • Ceny, z ktorých sa nebudete chytať za hlavu. Krtkovanie-Služby tím tvoria tiež iba ľudia, preto je pre nás dôležité, aby ste sa nemuseli rozhodovať medzi cenou a kvalitou.
 • Na nás sa môžete spoľahnúť neustále. Zákaznícka dôvera je pre nás drahocenná, preto ponúkame našim klientom garanciu funkčnosti na naše služby.

Hodnoty, ktoré nás v našej práci poháňajú vpred

 • Sľuby sú síce fajn, avšak pre nás sú oveľa dôležitejšie činy. Radi sa sústreďujeme na kvalitne odvedenú prácu, ktorá je pre nás prioritná.
 • Ceny, z ktorých sa nebudete chytať za hlavu. Krtkovanie-Služby tím tvoria tiež iba ľudia, preto je pre nás dôležité, aby ste sa nemuseli rozhodovať medzi cenou a kvalitou.
 • Na nás sa môžete spoľahnúť neustále. Zákaznícka dôvera je pre nás drahocenná, preto ponúkame našim klientom automatickú trojmesačnú záruku na naše služby.

Prečo je krtkovanie Piešťany tou správnou voľbou?

Prečo práve naše služby?

Veríme, že sme firma, ktorá vie splniť a vyriešiť všetko presne podľa Vašich predstáv. Ponúkame totižto veľké množstvo služieb, všetky pre Vaše potreby od krtkovania, vysokotlakového čistenia, strojového frézovania, čistenia strešných zvodov, lapačov tukov, zvislých stúpačiek, domových kanalizácií až po monitoring a trasovanie potrubia, ktoré je potrebné pri stavebných projektoch. No náš tím netvoria iba ľudia. Excelentné výkony dosahujeme aj vďaka skvelým technológiám, ktorými disponujeme. Radi dávame dôraz na kvalitu a presne preto pracujeme s vybavením iba od tých najlepších značiek- Rioned, RDC, Picote alebo Kärcher. Naše služby doťahujeme do posledných detailov, preto je pre nás automatické, že po skončení našej práce si po sebe upraceme prípadne vzniknutý neporiadok. Zároveň sa snažíme neustále napredovať, nie stagnovať, preto investujeme do inovatívnych postupov práce a spôsobov, akými môžeme zvýšiť kvalitu nášho zákazníckeho servisu. Pokiaľ sme Vás presvedčili, neváhajte nás kontaktovať a objednať si svoju službu od Krtkovanie-Služby!

Pokiaľ zatiaľ nemáte skúsenosť s krtkovaním, je dobré zhruba vedieť, čo sa bude diať vo Vašej domácnosti. Pokiaľ máte u nás objednanú službu krtkovanie Piešťany, v dohodnutý termín sa dostavíme k Vám domov. Samozrejme, začíname vždy obhliadkou kanalizácie, ktorá môže zahŕňať aj prípadný monitoring kanalizácie, na základe ktorého dokážeme určiť nasledovný pracovný postup a vhodné vybavenie. Po obhliadke sa konečne môžeme pustiť do práce! Náš krtko alebo profesionálne aj špirálová čistička potrubí sa v princípe skladá z dvoch základných častí- z elektromotora s výkonom 700W a rôznych nástavcov, ktoré vyberáme podľa konkrétneho potrubia a typu upchávky v ňom. Môže ísť o špirály, struny, alebo spätné a krížové vrtáky, atď. Keď je náš krtko plne vybavený, posielame ho na misiu do srdca Vašej kanalizácie! Vďaka svojmu výkonu zbaví Vaše potrubie všetkých možných blokád účinne, v krátko časovom rozpätí a hlavne bezproblémovo!

Zdá sa, že potrebujete niečo iné ako krtkovanie? V tom prípade dokážeme ponúknuť vysokotlakové čistenie kanalizácií Piešťany!

Ďalšou našou obľúbenou a účinnou metódou, ktorou môžeme pomôcť Vášmu kanalizačnému systému dostať sa do perfektného stavu je vysokotlakové hydročistenie. Čistenie kanalizácie pomocou tejto metódy je také účinné aj vďaka tomu, že voda striekaná do potrubia pod vysokým tlakom dokáže bezkompromisne odstrániť aj tie najtvrdohlavejšie usadeniny, akou môže byť napr. aj tuk. Hydročistenie je zároveň veľmi univerzálnou metódou, pretože môže byť použité priamo v umývadlách a záchodových misách. Na hydročistenie si vždy so sebou donesieme šikovných pomocníkov- Kärcher High Pressure Washer HD 7/14-4 M alebo vysokotlakovú vstavanú čističku potrubí Rioned UrbanJet Ø 350 mm. Pokiaľ sa Vám pozdáva vysokotlakové čistenie a chcete ho vyskúšať aj vo Vašej domácnosti, neváhajte nás kontaktovať a budete a o krok bližšie k spokojnej kanalizácii!

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

Krtkovanie Piešťany
Krtkovanie Piešťany
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

Čistenie odpadov môže pomôcť aj vašej domácnosti!

Doprajte svojmu kanalizačnému systému iba to najlepšie vďaka Krtkovanie-Služby! Pravidelná údržba vašej kanalizácie je dôležitá- zabezpečuje jej dlhšiu životnosť, šetrí Vám financie a hlavne problémy. Pokiaľ však zbadáte, že Vám vo Vašej domácnosti neodteká vaňa, buble sifón alebo cítite zápach, treba konať rýchlo a vyhľadať odborníkov, ktorí Vám bezpečne prepchajú Váš odpad. Zúfať však netreba ani pokiaľ dôjde k tomu najhoršiemu- úplnému upchatiu kanalizácie. V tom prípade môžete využiť našu havarijnú službu- voda, ktorá funguje nonstop a garantuje rýchly príjazd do 30 minút a efektívne odstránenie havarijného stavu. Objednajte si preto našu službu čistenie kanalizácie Prievidza ešte dnes!

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Krtkovanie a vysokotlakové čistenie do tých najmenších podrobností

Ako dlho trvá vysokotlakové hydročistenie kanalizácie?

Interval trvania sa môže jemne líšiť v závislosti od náročnosti našej práce, a teda od závažnosti zanesenia Vášho potrubia. Spravidla však môžete počítať s trvaním od šesťdesiat do deväťdesiat minút.

Ako spoznám, že sa mi upcháva kanalizácia?

K najčastejším varovným signálom, na ktoré si treba určite dávať pozor je šíriaci sa zápach v domácnosti alebo na pozemku, pomaly odtekajúce WC alebo pomalé zdvíhanie vodnej hladiny v mise pri splachovaní. Všeobecne je dobrým varovným znamením pomalé odtekanie vody.

Čo keď mám staré potrubie, nepredstavuje krtkovanie alebo tlakové čistenie pre mňa riziko?

Nie, našu prácu vždy vykonávame veľmi opatrne, či už sa jedná o nové alebo staré potrubie, takže poškodenia potrubia sa nemusíte s Krtkovanie-Služby obávať.

Najlepší spôsob ako nájsť príčinu problémov s kanalizáciou? Objednať si službu monitoring kanalizácie Piešťany!

Monitoring kanalizácie je univerzálna a nami veľmi obľúbená metóda, ako odhaliť všetkých skrytých nepriateľov. Vďaka sonde s kamerou vieme totižto odhaliť zlé tvary kanalizácie, aquadefekty, ale aj presné miesto upchatia kanalizácie. Monitoring slúži ako skvelá preventívna prehliadka kanalizačného systému. Najradšej pracujeme s tlačnými inšpekčnými kamerami RDC Mini alebo RDC Maxi, ktoré navyše disponujú SD kartou pre bezpečné nahrávanie a uchovanie záznamu!

Potrebujete nájsť Vašu kanalizáciu a zároveň sa vyhnúť výkopovým prácam? Myslíme si, že potrebujete službu trasovanie potrubia Piešťany.

Trasovanie potrubia

Trasovanie potrubia dokáže byť skvelou alternatívou ku náročným výkopovým prácam. Na trasovanie používame rádiolokačnú sondu Ridgid NaviTrack Scout® Locator , ktorá presne zameria Váš kanalizačný komplex a určí, v akej hĺbke sa nachádza. So službou monitoring potrubia môžete ukončiť hru na schovávačku s Vašou kanalizáciou a posunúť Váš stavebný projekt na nový level!
Trasovanie potrubia Piešťany

Aká je cena trasovania kanalizácie?

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Čo všetko môže lokalizovať sonda pri trasovaní kanalizácie?

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Poskytujeme v týchto lokalitách:

Banka, Bašovce, Borovce, Chtelnica, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Kočín – Lančár Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná, Ostrov, Pečeňady, Piešťany, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Šípkové, Sokolovce, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé Vrbové