🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie puchov
Prehrať video o krtkovanie puchov

Krtkovanie Púchov - Čistenie odpadov kanalizácie a potrubia

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie puchov

Hľadáte tú správnu firmu, ktorá ponúkne komplexné riešenie pre všetky Vaše problémy s kanalizačným systémom? Zároveň chcete záruku dobrej kvality, ceny a skvelého zákazníckeho servisu v Púchove? Dobré správy! Toto všetko Vám dokážeme ponúknuť my, spoločnosť Krtkovanie-Služby, ktorá sa venuje čisteniu kanalizácií, krtkovaniu, trasovaniu, ale aj monitoringu potrubia. Preto už ďalej nerozmýšľajte, vyberte si službu z našej pestrej ponuky a kontaktujte nás ihneď!

Nejde Vám spláchnuť Vaša toaleta? Všímate si, že Vám pomaly odteká Vaša vaňa? Máte problém s valiacimi sa splaškami a Vy už si predstavujete katastrofický scenár? Hrdo sa hlásime, že prichádzame na pomoc! Sme firma, ktorá ponúka veľké spektrum služieb pre každý problém s kanalizačnou sieťou. Poskytujeme služby ako krtkovanie, vysokotlakové čistenie, strojové frézovanie, čistenie lapačov tukov, kamerové skúšky a mnoho ďalšieho. Všetky naše služby prinášajú so sebou záruku dobre odvedenej práce, kvalitného a efektívneho výsledku, prijateľnej ceny.. Pre objednanie našich kvalitných služieb nás neváhajte kontaktovať!

Výhody Krtkovania Púchov

Pre pocit bezpečia kedykoľvek je tu naša havarijná služba- voda

Pokiaľ sa Vám úplne upchala kanalizácia a vo Vašej domácnosti alebo industriálnom priestore nastal havarijný stav, sme tu my, aby sme Vám podali pomocnú ruku aj v tom najhoršom. Naša služba garantuje, že nás dokážete privolať kedykoľvek- nonstop a 24/7, na miesto dokážeme prísť do tridsiatich minút a náš zásah bude efektívny a odstráni všetky vyskytujúce sa poruchy s kanalizačným potrubím.

Špičkové technológie na trhu? Všetky sú u nás v Krtkovanie-Služby

Neustále sa snažíme inovovať naše vybavenie, pretože vieme, že tvorí neoddeliteľnú časť nášho tímu. Preto trpezlivo a neustále sledujeme trh s technologickým vybavením pre servis kanalizácií, aby sme dokázali neustále napredovať. V našich skladoch nájdete rôzne stroje a príslušenstvo najmä od značiek ako Picote, Rioned, Kärcher alebo Ridgid.

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prechávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchavanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatá kanalizácia, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Všetko, čo klientov najčastejšie zaujíma ohľadom krtkovania Ilava:

Často kladené otázky

Upchatú kanalizáciu spoznáte celkom jednoducho. K mnohým varovným signálom patrí stúpajúca alebo pomaly odtekajúca voda vo WC pri splachovaní. Takisto to môže byť pomaly odtekajúce umývadlo, bublanie odtekajúcej vody alebo nepríjemný zápach v celej domácnosti a v okolí celého pozemku.
Áno je! Krtkovanie je naozaj univerzálna metóda. Veľkou výhodou je, že dokáže odstrániť nielen samotnú blokádu, ale aj vyčistiť Vaše potrubie. Či už potrebujete dať do poriadku potrubie vedúce z umývadla vo Vašom interiéri alebo vonkajší kanalizačný systém, krtkovanie je spoľahlivá, nenáročná metóda, vďaka ktorej je možné dosiahnuť čistú a spokojnú kanalizáciu nech ste kdekoľvek.
Naše vysokotlakové čističky potrubia pracujú s úžasným výkonom od 140 do 200 barov, pričom prietok je až 60 l vody za jednu minútu.
Univerzálnu cenu nemáme stanovenú. Veríme totižto, že každý klient je iný, každá kanalizácia potrebuje niečo rozdielne. Cena závisí od faktorov ako dĺžka krtkovaného úseku, použitej techniky, náročnosti našej práce, atď. Vieme Vám však ponúknuť telefonickú konzultáciu, vďaka ktorej Vám budeme vedieť stanoviť približnú cenovú ponuku šitú na mieru.

Naše hodnoty sú naším základným stavebným kameňom

Vieme, že pokiaľ chceme, aby sme boli v Krtkovanie-Služby úspešní, musíme mať stanovených pár zásad, ktorých sa musíme držať:

 • Lepšie je konať ako iba sľubovať. Našu prácu kladieme na prvé miesto, preto veríme, že najlepšou vizitkou je kvalitne vykonaná práca s dobrým výsledkom.
 • Ceny, ktoré nezabolia. Pokiaľ si chcete objednať naozaj kvalitnú službu, nie je potrebné siahnuť hlboko do vrecka. Stačí si objednať Krtkovanie-Služby, pretože my nerobíme kompromis medzi cenou a kvalitou.
 • Na Krtkovanie-Služby je naozaj spoľahnutie, garantujeme funkčnosť.
krtkovanie puchov spokojny zakaznik

Vieme, že pokiaľ chceme, aby sme boli v Krtkovanie-Služby úspešní, musíme mať stanovených pár zásad, ktorých sa musíme držať:

 • Lepšie je konať ako iba sľubovať. Našu prácu kladieme na prvé miesto, preto veríme, že najlepšou vizitkou je kvalitne vykonaná práca s dobrým výsledkom.
 • Ceny, ktoré nezabolia. Pokiaľ si chcete objednať naozaj kvalitnú službu, nie je potrebné siahnuť hlboko do vrecka. Stačí si objednať Krtkovanie-Služby, pretože my nerobíme kompromis medzi cenou a kvalitou.
 • Na Krtkovanie-Služby je naozaj spoľahnutie. Ponúkame totižto automatickú záruku na  tri mesiace.
krtkovanie puchov spokojny zakaznik

Prečo je krtkovanie Púchov presne to, čo potrebujete?

Prečo práve naše služby?

Pokiaľ hľadáte jednotku na trhu firiem, ktoré poskytujú krtkovanie, čistenie kanalizácie, kamerové skúšky a mnoho ďalšieho, veríme, že existuje viacero dôvodov, prečo by ste si mali vybrať naše služby. Portfólio našich služieb a skúseností je bohaté, sme skutoční odborníci na všetko, čo sa týka kanalizačných systémov, takže dokážeme vyriešiť každý problém s kanalizáciou, nech sa jedná o čokoľvek. Naše služby sa snažíme neustále posúvať na vyššiu úroveň či už vďaka stále lepším a lepším technológiám alebo napredujúcim postupom práce. Na kvalitu si potrpíme, a preto sme najlepší kamaráti s vybavením od tých najlepších značiek, akými sú určite Kärcher, Picote, RDC alebo Ridgid. Zároveň sa však neustále školíme a zdokonaľujeme každý jeden aspekt našej práce do posledného detailu. Pokiaľ sme Vás presvedčili a Vy potrebujete vyriešiť problém s kanalizačným potrubím, strešnými zvodmi, lapačmi tukov, zvislými stúpačkami, domovými prípojkami a mnohým ďalším, neváhajte nás kontaktovať, dohodnúť sa s nami a o ostatné sa už postaráme my!

Ako vyzerá a prebieha krtkovanie?

Možno Vás čaká krtkovanie a Vy neviete, čo očakávať, pretože nemáte žiadnu predošlú skúsenosť vo Vašej domácnosti. To však vôbec nevadí, pretože my Vám dokážeme jednoducho priblížiť celý proces a zhruba načrtnúť, čo Vás čaká. Vo všeobecnosti je dôležitý aj fakt, že krtkovanie býva pri určitých typoch potrubia jednoducho lepšou alternatívou ako napr. vysokotlakové čistenie kanalizácie. Pokiaľ ste si objednali našu službu krtkovanie Púchov, náš tím príde v dohodnutý termín k Vám domov. Naším základným krokom je prvotná obhliadka kanalizácie, na základe ktorej budeme mať všetky potrebné informácie dôležité pre našu prácu. Keď s istotou vieme, že Vášmu potrubiu sa krtkovanie bude páčiť, môžeme začať! Krtko alebo špirálová čistička potrubí, sa skladá z elektromotora s výkonom 700W a rôznych nástavcov. Používame špirály, struny a vrtáky, vždy vybraté na základe typu usadeniny v potrubí. Krížový vrták je napr. vhodný na odstránenie vysušených materiálov a chemických usadenín, zatiaľ čo spätný vrták je vo veľkej miere využívaný na uchopenie a odsatie špirálových úlomkov. Keď je náš krtko plne pripravený na Vaše potrubie, môžeme sa pustiť do akcie a vyslať ho do Vášho potrubia! Krtko sa v potrubí postará o odstránenie zvyškov potravín, tuku, rôznych predmetov a všetkého, čo zabraňuje normálnemu prietoku Vašej kanalizácie- efektívne, rýchlo a pohodlne!

Vyzerá to tak, že Vášmu potrubiu sa nebude páčiť krtkovanie? Presne preto máme v ponuke aj vysokotlakové hydročistenie!

Krtkovanie nie je jediná účinná metóda, vďaka ktorej viete dopriať Vášmu kanalizačnému potrubiu zaslúženú čistotu. Veľmi efektívnou metódou je aj vysokotlakové hydročistenie vykonávané pomocou vody striekanej pod vysokým tlakom. Takúto vodu púšťame do Vášho potrubia, no a vďaka vysokému tlaku bezproblémovo odstráni všetky prekážajúce upchávky. Túto službu vykonávame pomocou vysokotlakovej čističky Kärcher High Pressure Washer HD 7/14-4 M alebo aj vstavanej vysokotlakovej čističky potrubí Rioned UrbanJet Ø 350 mm. Obe sú ľahko prenosné, výkonné a nekompromisné! Ak sa Vám zdá, že vysokotlakové čistenie pomocou vody je ako stvorené práve pre Vaše potrubie, kontaktujte nás a objednajte si túto službu ihneď z pohodlia Vášho domova!

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

cista kanalizacie puchov
krtkovanie puchov
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

Čistenie odpadov môže pomôcť aj Vašej domácnosti!

Doprajte svojmu kanalizačnému systému iba to najlepšie vďaka Krtkovanie-Služby! Pravidelná údržba Vašej kanalizácie je dôležitá- zabezpečuje jej dlhšiu životnosť, šetrí Vám financie a hlavne problémy. Pokiaľ však zbadáte, že Vám vo Vašej domácnosti neodteká vaňa, buble sifón alebo cítite zápach, treba konať rýchlo a vyhľadať odborníkov, ktorí Vám bezpečne prepchajú Váš odpad. Zúfať však netreba ani pokiaľ dôjde k tomu najhoršiemu- úplnému upchatiu kanalizácie. V tom prípade môžete využiť našu havarijnú službu- voda, ktorá funguje nonstop a garantuje rýchly príjazd do 30 minút a efektívne odstránenie havarijného stavu. Objednajte si preto našu službu čistenie kanalizácie Prievidza ešte dnes!

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

V zákulisí krtkovania a tlakového čistenia

Dokážu mi krtkovanie a tlakové čistenie poškodiť moje kanalizačné potrubie?

Nie. Pokiaľ sú tieto služby vykonávané skúsenými profesionálmi, k poškodeniu Vášho potrubia nedôjde. Pokiaľ je však čistenie kanalizácie vykonávané amatérsky, pravdepodobnosť poškodenia potrubia je určite oveľa vyššia. Preto si ušetrite starosti, financie aj stratený čas a nechajte to všetko na špičkových odborníkov z Krtkovanie-Služby!

Je potrebné čistiť strešné zvody?

Čistenie strešných zvodov je nutná záležitosť. V období intenzívnych dažďov a snehových prehánok sa totižto môže veľmi ľahko stať, že Vaše strešné zvody sa stanú nepriechodnými, tým pádom voda bude stekať všade, len nie tam, kam naozaj má. Toto môže v konečnom dôsledku spôsobiť zatekanie do obytných objektov alebo podmývanie podzemných priestorov.

Aká je šanca, že ma pri krtkovaní vytopíte?

Šanca vytopenia je vždy mizivá, takmer nulová. Môže sa však zvýšiť pri ťažko zanesených kanalizáciách, kedy je vytopenie takpovediac nutné. Za roky praxe sme sa však s takýmito prípadmi stretli naozaj ojedinele a stále máte istotu, že Vás vždy o vytopení informujeme vopred.

Tá najúčinnejšia zbraň proti upchatej kanalizácii? No predsa monitoring potrubia!

Monitoring potrubia je univerzálnou službou, ktorú by sme odporučili do každého priestoru či domácnosti. Dokáže totižto odhaliť aj na prvý pohľad nezbadateľné problémy s kanalizáciou, akými sú aquadefekty, prevalená kanalizácia, zlé tvary potrubia a mnoho ďalších. V konečnom dôsledku predstavuje monitoring výbornú prevenciu a pravidelnú údržbu kanalizačnej siete. Na monitorovanie používame tlačné inšpekčné kamery RDC Mini alebo RDC Maxi.

Trasovanie potrubia- efektívna metóda pre každý stavebný projekt

Trasovanie potrubia

Potrebujete vedieť presnú polohu kanalizácie, no chcete sa vyhnúť výkopovým prácam? Myslíme si, že máme pre Vás ideálne riešenie. Potrebujete trasovanie potrubia Púchov! Trasovanie je neinvazívna a nenáročná metóda, kedy vďaka rádiolokačnej sonde z povrchu zistíme súradnice a hĺbku Vášho kanalizačného potrubia. O presné meranie sa vždy postará naša sonda Ridgid NaviTrack Scout® Locator. Využite túto pohodlnú metódu aj Vy a objednajte si službu trasovanie potrubia od Krtkovanie-Služby
lokalizacia potrubia
trasovanie potrubia

Aká je cena trasovania kanalizácie?

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Čo všetko môže lokalizovať sonda pri trasovaní kanalizácie?

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Poskytujeme v týchto lokalitách:

Beluša, Dohňany, Dolná Breznica, Dolné Kočkovce, Horná Breznica, Horovce, Kvašov, Lazy pod Makytou, Lednica, Lednické Rovne, Lúky, Lysá pod Makytou, Mestečko, Mojtín, Nimnica, Púchov, Streženice, Visolaje, Vydrná, Záriečie, Zubák

Viac info

lokality krtkovanie puchov