🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie myjava
Prehrať video o krtkovanie myjava

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších sračiek.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • 3-Mesačná Záruka
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie topolcany

Dlhodobo poskytujeme široké spektrum služieb v oblasti kanalizácií. Vieme Vám prísť na pomoc pri krtkovaní a čistení potrubia či pri trasovaní a monitoringu Vašej kanalizácie. Naše služby poskytujeme nonstop, rýchlo, kvalitne a lacno. Preto netreba ďalej váhať a objednať si krtkovanie Myjava a iné služby!

Neviete si poradiť s upchatým odpadom, neodtekajúcim WC, sprchou alebo šíriacou sa nepríjemnou vôňou? Pokiaľ máte plné zuby problémov s kanalizáciou, odpadmi a odtokmi prinášame efektívne riešenie! Ponúkame expertné služby, či už sa jedná o bežné problémy alebo nočné havarijné stavy. Vďaka dlhoročnej praxi sa nám podarilo vytvoriť ten správny recept, ktorý garantuje profesionálny výkon, spokojnosť zákazníka a najlepšiu cenu na trhu!

KRTKOVANIE MYJAVA

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prechávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchavanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatá kanalizácia, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

O krtkovanie potrubia sa postaráme v celom Myjavskom okrese a okolí

Zobudí Vás z ničoho nič v noci upchaté potrubie? Začínate panikáriť a neviete na koho sa obrátiť? No predsa na nás! V celej Myjave ponúkame ten najrýchlejší výjazd do niekoľkých minút. Nezáleží na tom, koľko je hodín, k dispozícii sme stále 24/7, stačí nám iba zavolať. Prepchávanie odpadov, hydročistenie poskytujeme stále a s radosťou, preto Váš havarijný stav vyriešime bez problémov takmer okamžite. Využite našu havarijnú službu-voda kedykoľvek!

Na každý prípad sme vybavený tými najlepšími technickými asistentmi. Každé potrubie je individuálne- betónové, plastové, hliníkové či železné. Avšak, my si vieme poradiť s každým. Či už sa jedná o krtkovanie, vysokotlakové či elektromechanické čistenie, hydročistenie dažďových zvodov, našim klientom sa vždy dokonale prispôsobíme, aby sme vykonali čo najlepšiu prácu. V závislosti od podmienok prinášame vždy iné druhy strojov značky Rioned, Ridgid alebo Picote. Taktiež používame rôzne typy nástavcov, akými sú frézy, škrabky, trysky, špirály, hroty, struny na čistenie odpadu a mnoho ďalších, vždy sledujeme novinky a inovácie na domácom aj zahraničnom trhu.

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Ako to funguje - čo očakávať

Často kladené otázky krtkovanie Myjava

Často kladené otázky

Naozaj všade! Elektromechanické čistenie pomocou elektrického krtkovača alebo hydročistenie je možné použiť v bytoch, rodinných domoch, polyfunkčných, komerčných priestoroch, teda naozaj všade. Krtkovanie je veľmi účinná a ekologická metóda. Veľkou výhodou je, že pri krtkovaní nemusíme ručne kopať, pretože krtkovač sa sám dostane všade. Záleží od priemeru, dĺžky potrubia a mnohých iných faktorov, avšak v Krtkovanie-Služby si vieme poradiť s hocičím, či už je to upchatý odpad, odtok, potrubné rúry, WC, strešné zvody, dažďové zvody, sifóny, dažďová kanalizácia, odtokové a domové prípojky alebo bytové stúpačky.

Keďže domácnosť je multifunkčným priestorom a robíme v nej naozaj všetko, našimi kanalizáciami putuje mnoho vecí. Veľa z nich sa tam však usádza a potom spôsobuje problémy ako upchatá kanalizácia. Vďaka krtkovaniu a čisteniu odpadov s rôznymi typmi nástrojov a nástavcov vieme odstrániť zvyšky jedla, tukové usadeniny, murivo, korene rastlín, usadený betón, močový, vodný kameň a rôzne typy znečistenia. Vysokotlakové alebo elektromechanické čistenie dokážu odstrániť všetky typy blokád vo Vašom potrubí.
Cena určite nie je jednotná, pretože každé potrubie a podmienky sú individuálne. Na stanovenie ceny je potrebná prvotná obhliadka kanalizačného systému. Vieme však zaručiť, že po obhliadke budete ihneď poznať cenu ešte vopred pred akýmkoľvek zásahom do kanalizácie.
Ako pri všetkom, pri kanalizáciách platí jedno a rovnaké zlaté pravidlo. Čím viac kanalizáciu využívate, tým častejšie ju treba čistiť. Taktiež to záleží aj od typu priestoru, priemyselné kanalizácie nie sú to isté ako domové odpady. Prepchávanie odpadu však netreba zanedbávať, aby nedošlo ku havarijnému stavu. Preto sa radšej poraďte s našimi odborníkmi, ktorí posúdia stav Vašej kanalizácie a navrhnú presný postup spolu s cenovou ponukou.

Hodnoty, za ktorými si stojíme

Popri mnohých skúsenostiach v praxi sme si stihli uvedomiť a vytvoriť identitu našej firmy na základe zásad, na ktoré nedáme dopustiť.

 • Činy sú dôležitejšie ako slová. Preto okrem sľubov prácu aj  rýchlo, kvalitne a bez zbytočných problémov vykonáme
 • Férové ceny. S nami máte istotu, že naozaj platíte iba za to, čo ste si naozaj vybrali. Žiadne poplatky a premrštené ceny. Ponúkame najvýhodnejšie ceny a sme na to patrične hrdí!
 • Pri využití našich kanalizačných služieb získavate garanciu funkčnosti, nech sa deje čokoľvek.
dobre sluzby krtkovanie topoľčany

Popri mnohých skúsenostiach v praxi sme si stihli uvedomiť a vytvoriť identitu našej firmy na základe zásad, na ktoré nedáme dopustiť.

 • Činy sú dôležitejšie ako slová. Preto okrem sľubov prácu aj  rýchlo, kvalitne a bez zbytočných problémov vykonáme
 • Férové ceny. S nami máte istotu, že naozaj platíte iba za to, čo ste si naozaj vybrali. Žiadne poplatky a premrštené ceny. Ponúkame najvýhodnejšie ceny a sme na to patrične hrdí!
 • Pri využití našich kanalizačných služieb získavate 3-mesačnú záruku a servis, nech sa deje čokoľvek.
dobre sluzby krtkovanie topoľčany

Čím sa krtkovanie Myjava odlišuje od konkurencie a prečo by ste si mali vybrať práve nás?

Prečo práve naše služby?

Veríme, že existuje veľa dôvodov, prečo si vybrať práve služby od nás. V prvom rade poskytujeme širokospektrálne služby čo sa týka kanalizačného potrubia od krtkovania a čistenia kanalizácií, frézovanie kanalizácií, cez monitoring a trasovanie až po vodo-inštaláciu či už do rodinných domov, bytov alebo industriálnych priestorov. Poskytujeme profesionálne služby, pretože veríme, že nestačí iba pracovať, ale aj napriek mnohým skúsenostiam sa stále vzdelávať a inovovať. Garanciou našich kvalitných a profesionálnych služieb a výkonov sú samozrejme zákazníci, ktorí nám poskytujú vždy pozitívnu spätnú väzbu a viditeľnú spokojnosť v tvári. Služby poskytujeme profesionálne, rýchlo, ľudsky a za dobrú cenu!

Čo si mám predstaviť pod pojmom krtkovanie odpadov a ako to prebieha?

Pred samotným čistením kanalizácie je potrebné skontrolovať, v akom stave sú Vaše potrubia a či krtkovanie naozaj zvládnu. Bez poriadnej kontroly môžu nastať zbytočné problémy. Ak je Váš kanalizačný systém vhodný na krtkovanie, vtedy prichádza na scénu samotný proces krtkovania potrubia. Krtkovač poháňa elektromotor, na ktorý sa v závislosti od priemeru, dĺžky, konštrukcie potrubia a typu blokády nasadia rôzne nástavce ako hroty alebo špirálové hlavice s výkonom až 400 otáčok za minútu. Krtkovač takto dokáže vyčistiť každé potrubie bez chemikálií, rýchlo a navyše predĺži celkovú životnosť Vášho potrubia.

Ako pomáha vysokotlakové hydročistenie upchatej kanalizácii?

Pokiaľ nie je mechanické čistenie z istých dôvodov možné alebo jednoducho nie je vhodné, používame vysokotlakové čistenie. Voda pustená do potrubia pod vysokým tlakom si poradí so všetkými typmi usadenín veľmi rýchlo a skutočne prečistí Vašu kanalizáciu. Na hydročistenie používame systém, ktorý pozostáva z tlakového čerpadla, prúdovej trysky, zariadenie na manipuláciu s odpadom a príslušenstvo. Precízne čistenie zabezpečujú prúdové trysky, ktoré vyberáme na základe typu potrubia. Často sa používajú najmä trysky s plochým prúdom, bodové alebo rotujúce trysky. Každý druh zabezpečuje iný tlak, rýchlosť a smer striekanej vody.

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

krtkovanie Topoľčany
krtkovanie topolcany
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

So službami čistenia kanalizácií už nemusí byť upchatá kanalizácia problémom, ktorý Vás trápi!

Náznaky upchatého kanalizačného potrubia môžu byť nepatrné až pokým nie je neskoro. Upchatý odtok, WC, bidet, sprchový kút alebo bublajúci sifón. Preto treba v každom prípade zakročiť včas a predísť takýmto problémom aj vďaka starostlivosti o Váš kanalizačný systém. Prebíjanie odpadov je časovo nenáročná, spoľahlivá a jednoduchá metóda, ktorou môžete svojmu potrubiu dopriať iba to najlepšie a zároveň ušetríte. Nech je však Vaša situácia akákoľvek, havarijný stav či bežná údržba, sme tu pre Vás, aby sme poskytli to najkvalitnejšie krtkovanie, vysokotlakové hydročistenie a prebíjanie odpadov v celej Myjave.

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Všetko čo ste kedy o krtkovaní kanalizácie chceli vedieť:

Používané nástroje na krtkovanie Myjava

Pre vysokotlakové hydročistenie používame vysokotlakovú čističku Rioned UrbanJet Ø 350 mm, ktorá je určená na bytové a ľahké komerčné práce, je vybavená tryskovou hadicou Max Flow 60.

Na mechanické čistenie využívame stroje ako K-60 Sectional Machine od značky Ridgid, ktorý je malým, ale účinným pomocníkom aj proti tým najväčším blokádam a usadeninám.

Môže vysokotlakové hydročistenie poškodiť potrubie?

Môže, pokiaľ je vykonané neprofesionálne alebo nie je vhodné, ale napriek tomu sa táto metóda použije. Dávame Vám však garanciu, že so službami od Krtkovanie-Služby nie je takáto situácia možná, pretože všetky služby vykonávame na profesionálnej úrovni, okrem toho pred každým úkonom alebo začatím práce vykonáme najskôr obhliadku kanalizácie, aby sme potrebnú službu vykonali na mieru, čo najlepšie a najvýhodnejšie.

Oplatí sa mi vlastne vykonať krtkovanie a čistenie mojej kanalizácie?

Určite áno! Pravidelná údržba kanalizácie, odtokov, strešných zvodov, prípojok, atď. prináša Vašej kanalizácii dlhšiu životnosť a menšie množstvo problémov pre Vás. Hlavne si však zabezpečíte domov, v ktorom sa budete cítiť jednoducho fantasticky.

Monitoring kanalizácie Myjava

Na vykonanie profesionálnej kontroly je vhodný práve monitoring potrubia. Môže pomôcť presne nájsť miesto, kde sa vyskytla porucha Vašej kanalizácie, ale taktiež poslúži ako prevencia a včasné podchytenie všetkých problémov, ktoré Vás môžu inak nepríjemne prekvapiť. Dokáže lokalizovať, určiť a zacieliť na zlé tvary potrubia, aquadefekty alebo prípadné úniky vody. 


Na monitorovanie využívame inšpekčnú kameru RDC Mini s priemerom 23mm alebo RDC Maxi s priemerom 38mm. Obe slúžia na jednoduchú a rýchlu inšpekciu potrubia. Sú vybavené LED osvetlením a oceľovou kamerovou hlavou, ktorá sa prepchá aj do potrubí s tým najmenším priemerom. Kamera má vstavanú sondu, ktorá dokáže vysielať s frekvenciou 512Hz, zároveň má zabudovanú SD kartu, vďaka ktorej sa záznam nahráva a bude Vám kedykoľvek k dispozícii.

Potrebujete zistiť kde sa nachádza Vaše potrubie? Využite trasovanie potrubia!

Trasovanie potrubia MYJAVA

Ste uprostred realizácie Vášho stavebného projektu a chcete zistiť polohu kanalizácie. Jej hľadanie môže byť občas až hrou na hľadanie bájneho pokladu. Prinajhoršom sa môže skončiť až zdĺhavými výkopovými prácami. To však nemusí s trasovaním kanalizačného systému! Na trasovanie využívame tie najmodernejšie technológie vrátane Ridgid NaviTrack Scout® Locator, ktorý pohodlne z povrchu zistí presnú polohu a hĺbku Vášho potrubia bez zbytočnej námahy. Preto už dlhšie neuvažujte a zvoľte si túto pohodlnú alternatívu- trasovanie kanalizácie Myjava ešte dnes!
Trasovanie potrubia Piešťany
lokalizacia potrubia Topoľčany

Aká je cena trasovania kanalizácie?

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Čo všetko môže lokalizovať sonda pri trasovaní kanalizácie?

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Poskytujeme v týchto lokalitách:

Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Chvojnica, Hrašné, Jablonka, Košariská, Kostolné, Krajné, Myjava, Podkylava, Polianka, Poriadie, Priepasné, Rudník, Stará Myjava, Vrbovce

Viac info

Krtkovanie Piešťany Lokality