🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
Prehrať video o krtkovanie banovce nad bebravou

Profesionálne krtkovanie Bánovce nad Bebravou

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Núdzové aj Bežné Čistenie Odtokov
krtkovanie myjava

Potrebujete pomoc s Vaším kanalizačným systémom či už ste v byte, rodinnom dome alebo komerčnom priestore? Bojujete s upchatým potrubím a zápachom? S nami už nemusíte! Sme etablovaná firma na trhu, ktorá sa zameriava na údržbu kanalizačných systémov od A po Z, nech je Váš problém akýkoľvek. Pomôžeme Vám s krtkovaním, tlakovým čistením, strojovým frézovaním ale aj s trasovaním kanalizácie. Obráťte sa na nás ešte dnes a zaručene najlepší kanalizačný servis v Bánovciach nad Bebravou bude na ceste k Vám!
Sme skutoční špecialisti v tom, čo robíme, preto nezáleží na tom, čo konkrétne potrebujete vyriešiť, my sa totižto postaráme o všetko!

Vykonávame profesionálne mechanické krtkovanie, vysokotlakové čistenie potrubia, strojové frézovanie, ponúkame monitoring potrubia, ako aj trasovanie a vyriešime Vaše problémy s neodtekajúcou toaletou, sprchovým kútom, bublajúcimi a zapáchajúcimi sifónmi, prídeme Vám na pomoc pri havarijnom stave, prípadne poskytneme akékoľvek poradenstvo, ktoré potrebujete. Pokiaľ chcete mať spoľahlivú firmu vždy po ruke, neváhajte a kontaktujte nás!

Výhody Krtkovania

Havarijná služba voda- Váš kamarát do dažďa

Našim klientom chceme podať vždy pomocnú ruku aj v tom najhoršom možnom prípade, práve preto máme našu excelentnú havarijnú službu- voda! Pokiaľ dôjde k upchatiu Vašej kanalizácie kľudne aj v strede pokojnej noci, sme to my na koho sa môžete obrátiť! Garantujeme neustálu dostupnosť nonstop v celých Bánovciach nad Bebravou, príjazd do tridsiatich minút od zavolania a efektívne vyriešenie každého závažného problému, ktorý Vás zaskočí nepripravených. Nech sa deje čokoľvek a kedykoľvek, ak potrebujete havarijnú službu- voda, kontaktujte nás na tel.č.: 0948 909 401

Naše špičkové špecializované kanalizačné technológie sú pripravené aj pre Vás!

Za kvalitné prevedenie našich služieb vďačíme aj technológiám v našich skladoch. Kvalita je pre nás prioritou, ktorú uplatňujeme aj pri výbere technologického vybavenia, ktoré používame v praxi. Počas našej dlhej doby pôsobenia na trhu sme mali možnosť vyskúšať, čo je naozaj dobré a čo naopak nefunguje, preto teraz disponujeme technologickým vybavením od značiek ako Ridgid, Kärcher, RDC alebo Picote, ktoré sú jednotkami medzi profesionálmi a pomáhajú nám podať ten najkvalitnejší výkon pri každej práci.

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prechávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchavanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatá kanalizácia, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Náš tím odpovedal na tie najčastejšie otázky o krtkovaní:

Často kladené otázky

Na naše služby nemáme nikdy stanovené presné, univerzálne ceny. Rôznorodosť našej práce je aspekt, ktorý nás veľmi baví, a preto každú jednu službu šijeme na mieru podľa potrieb našich jednotlivých klientov. Cena sa vždy odvíja od dĺžky servisovaného úseku, doby trvania práce a jej náročnosti, ako aj použitej techniky.
Postupné upchávanie kanalizácie môže byť často časovanou tichou bombou, ktorá zrazu vybuchne, preto je dobré včas spoznať varovné signály. Postupné upchávanie kanalizácie môžete spoznať vďaka zápachu v domácnosti, prípadne na celom pozemku, prílišné zdvíhanie sa vodnej hladiny, keď splachujete, bublajúce sifóny alebo pomalé odtekanie vody z umývadla, vane, sprchového kútu, atď. Ak spozorujete akýkoľvek z varovných signálov, neváhajte nás kontaktovať. Je lepšie konať zavčasu ako potom ľutovať!

Samozrejme, že môžete, no neodporúčame sa púšťať do amatérskeho krtkovania. Môžete totižto spôsobiť viac škody ako úžitku. Navyše, ako profesionáli dokážeme presne vyhodnotiť stav potrubia, lokalizovať upchávku v potrubí a určiť, do akej miery je kanalizácia znečistená, či náhodou nepotrebuje strojové frézovanie alebo naopak tlakové čistenie. Vďaka tomu je naša odborná práca odvedená efektívnejšie, rýchlejšie, kvalitnejšie a so zaručeným výsledkom. Preto nechajte radšej všetko na špecialistov z Krtkovanie-Služy a máte po starostiach!

Pri krtkovaní radi pracujeme so špirálovou čističkou Ridgid K-60 Sectional Machine. Pokiaľ vykonávame vysokotlakové hydročistenie volíme buď čističku Rioned UrbanJet Ø 350 mm alebo Kärcher High Pressure Washer HD 7/14-4 M.

Hodnoty, ktoré sú naším stavebným pilierom

 • Sľuby naozaj plníme. Veríme, že samotná práca je oveľa dôležitejšia ako slová, a preto je pre nás práca s kvalitným, dlhotrvajúcim výsledkom to podstatné.
 • Férové ceny za naše služby. Nikto sa nerád rozhoduje medzi cenou alebo kvalitou, my v Krtkovanie-Služby tiež nie. Preto máme ceny nastavené tak, aby ste nemuseli robiť kompromis.
 • Chceme, aby bolo na naše služby naozaj spoľahnutie kedykoľvek.
Profesionálne krtkovanie Bánovce nad Bebravou
Sľuby naozaj plníme. Veríme, že samotná práca je oveľa dôležitejšia ako slová, a preto je pre nás práca s kvalitným, dlhotrvajúcim výsledkom to podstatné. Férové ceny za naše služby. Nikto sa nerád rozhoduje medzi cenou alebo kvalitou, my v Krtkovanie-Služby tiež nie. Preto máme ceny nastavené tak, aby ste nemuseli robiť kompromis. Chceme, aby bolo na naše služby naozaj spoľahnutie kedykoľvek a práve preto ponúkame automatickú záruku na tri mesiace pre všetky služby.
Profesionálne krtkovanie Bánovce nad Bebravou

Z akého dôvodu je krtkovanie Bánovce nad Bebravou od Krtkovanie-služby tou správnou voľbou?

Prečo práve naše služby?

Vieme, že na trhu firiem je vždy z čoho si vyberať, no veríme, že existuje viacero dobrých dôvodov, prečo si vybrať práve našu spoločnosť. Sme firma s dlhodobými a rôznorodými skúsenosťami, ktorá ponúka veľké množstvo služieb, ktoré sa postarajú o Vašu kanalizáciu a dostanú ju do perfektného stavu. Zaoberáme sa prepchávaním upchatých odpadov, krtkovaním, vysokotlakovým čistením, strojovým frézovaním, čistením strešných zvodov, zvislých stúpačiek v bytoch, lapačov tukov, ale aj monitoringom potrubia, ktorý dokáže odhaliť skryté poruchy či trasovaním kanalizácie, ktoré je tradične súčasťou stavebných projektov. Pri každej práci nám pomáhajú naše nenahraditeľné technológie, s ktorými tvoríme skvelý a nezastaviteľný tím. Najradšej pracujeme s technológiami od svetových značiek- Ridgid, RDC, Kärcher alebo Rioned. Okrem práce v teréne sa však sústreďujeme aj na prácu v rámci našej firmy a to prostredníctvom neustáleho inovovania, školenia a zlepšovania našich postupov práce, ako aj zákazníckeho servisu pre neustále napredovanie a vylepšovanie našej firmy do úplnej dokonalosti. Presvedčili sme Vás alebo máte na nás akékoľvek otázky? Neváhajte nás kontaktovať a objednať si naše služby ihneď!

Čo si mám predstaviť pod pojmom krtkovanie a čo ma čaká?

Objednali ste si našu službu krtkovanie Bánovce nad Bebravou, no neviete, čo presne máte očakávať? To nevadí, my Vám to radi trošku priblížime. Pred akoukoľvek prácou, ako aj krtkovaním vždy vykonávame vstupnú prehliadku kanalizačného systému, aby sme si skompletizovali informácie a určili najlepší postup práce. Na základe toho môžeme zvoliť potrebné nástavce, ktoré účinne odstránia blokádu. Keď je všetko pripravené, krtkujeme! Krtko, alebo oficiálnejšie- špirálová čistička potrubia sa skladá z elektromechanického motora s výkonom až 700W a rôznych druhov nástavcov, ako struny, špirály alebo vrtáky. V kombinácii s profesionálnym prístupom a správnym nástavcom dokáže náš krtko odstrániť z potrubia čokoľvek nežiadúce a to veľmi rýchlo, no účinne!

Vysokotlakové hydročistenie pre absolútnu čistotu každej kanalizácie

Okrem krtkovania ponúkame možnosť čistenia kanalizácií aj pomocou vysokotlakového čistenia. Do potrubia striekame vodu pod vysokým tlakom, ktorá nedá šancu ani tej najtvrdohlavejšej upchávke v potrubí. Vysokotlakové čistenie je veľmi pohodlné, pretože ho vieme použiť úplne priamo v umývadlách či toaletách. Naše vysokotlakové čističky pracujú naozaj tvrdo- s výkonom 140-200 barov a prietokom 60 l za jednu minútu. Potrebujete vysokotlakové čistenie aj do Vašej domácnosti? Neváhajte a objednajte si vysokotlakové čistenie Bánovce nad Bebravou teraz!

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

krtkovanie myjava
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

Čistenie odpadov môže pomôcť aj Vašej domácnosti!

Doprajte svojmu kanalizačnému systému iba to najlepšie vďaka Krtkovanie-Služby! Pravidelná údržba Vašej kanalizácie je dôležitá- zabezpečuje jej dlhšiu životnosť, šetrí Vám financie a hlavne problémy. Pokiaľ však zbadáte, že Vám vo Vašej domácnosti neodteká vaňa, buble sifón alebo cítite zápach, treba konať rýchlo a vyhľadať odborníkov, ktorí Vám bezpečne prepchajú Váš odpad. Zúfať však netreba ani pokiaľ dôjde k tomu najhoršiemu- úplnému upchatiu kanalizácie. V tom prípade môžete využiť našu havarijnú službu- voda, ktorá funguje nonstop a garantuje rýchly príjazd do 30 minút a efektívne odstránenie havarijného stavu. Objednajte si preto našu službu čistenie kanalizácie Prievidza ešte dnes!

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Za oponou krtkovania a vysokotlakového čistenia kanalizácie

Vzniká pri krtkovaní neporiadok?

Pri krtkovaní sa môže stať, že vznikne minimálny neporiadok. O to sa však nemusíte báť, pretože nás profesionálny tím si po sebe vždy všetko uprace.

Je lepšie vysokotlakové čistenie alebo krtkovanie?

Obe sú spoľahlivými, časovo nenáročnými metódami, vďaka ktorým dokážete účinne vyčistiť kanalizáciu. To, či zvolíme jedno alebo druhé závisí od druhu potrubia a typu upchávky v potrubí.

Monitoring kanalizácie je veľmi univerzálna služba, ktorú všeobecne odporúčame. Naše tlačné inšpekčné kamery RDC Mini a RDC Maxi so zabudovanou sondou a SD kartou totižto dokážu spoľahlivo odhaliť problémy vo Vašom potrubí, o ktorých možno ani netušíte, napr. úniky vody, zlé tvary potrubia alebo poddimenzované potrubie. Pokiaľ sa chcete aj Vy uistiť, že s Vašou kanalizáciou je všetko v poriadku a vyskúšať monitoring kanalizácie Bánovce nad Bebravou, kontaktujte nás!

Potrebujete zistiť presnú polohu Vašej kanalizácie, no neviete, kde začať? Máme pre Vás trasovanie potrubia Bánovce nad Bebravou! Trasovanie je skvelá metóda, vďaka ktorej vieme zistiť presnú hĺbku a polohu potrubia jednoducho z povrchu, bez potreby výkopových prác, ktoré môžu byť zbytočne zdĺhavé a všeobecne náročné. Na trasovanie využívame skvelú sondu Ridgid NaviTrack Scout® Locator, ktorá je neomylná! Zvoľte túto pohodlnú metódu aj Vy a dajte svojim stavebným projektom nový nádych!

lokalizacia potrubia banoce nad bebravou

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Bánovce nad Bebravou Lokality

Bánovce nad Bebravou, Borčany, Brezolupy, Chudá Lehota, Čierna Lehota, Cimenná, Dežerice, Dolné Naštice, Dubnička, Dvorec, Haláčovce, Horné Naštice, Krásna Ves, Kšinná Libichava, Ľutov, Malá Hradná, Malé Hoste, Miezgovce, Nedašovce, Omastiná, Otrhánky, Pečeňany, Pochabany, Podlužany, Pravotice, Prusy, Ruskovce, Rybany, Šípkov, Šišov, Slatina nad Bebravou, Slatinka nad Bebravou, Timoradza, Trebichava, Uhrovec, Uhrovské Podhradie, Veľké Chlievany, Veľké Držkovce, Veľké Hoste, Vysočany, Žitná – Radiša, Zlatníky