🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne krtkovanie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie partizanske
Prehrať video o krtkovanie partizanske

Krtkovanie Partizánske - Čistenie odpadov kanalizácie a potrubia

Odborné krtkovanie so zárukou

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

 • Fungujeme 24/7 Celý Rok
 • Garancia funkčnosti
 • Možnosť platby kartou
krtkovanie partizanske

Krtkovanie-Služby už roky poskytuje bezkonkurenčné služby na trhu. Staráme sa o servis a údržbu kanalizácií a potrubí rýchlo, efektívne a s úsmevom na tvári! Náš tím si dokáže poradiť s krtkovaním, vysokotlakovým čistením a frézovaním kanalizácií, stúpačiek, dažďových zvodov a mnoho ďalšieho. Okrem iného ponúkame veľmi užitočné monitorovanie a trasovanie kanalizácie. Všetky služby poskytujeme s tou najlepšou cenou a garanciou spokojnosti v úplne celom Partizánskom!

Nedarí sa Vám permanentne odstrániť pretrvávajúce problémy s Vaším kanalizačným systémom? Určite netreba zúfať! Či už vediete vojnu s neodtekajúcim WC, vaňou alebo je Vaša kanalizácia v havarijnom stave, na pomoc prichádzame my z Krtkovanie-Služby, aby sme všetky Vaše problémy bezpečne a ľahko vyriešili.

Výhody Krtkovania Partizánske

Nonstop a bleskový výjazd v Partizánskom vďaka havarijnej službe- voda

Upchatie kanalizácie je nepríjemná záležitosť, ktorá je navyše akútna. Vďaka našej havarijnej službe- voda, ktorá garantuje príjazd na miesto do 30 minút sa nemusíte obávať toho najhoršieho. Na podobné situácie sme vytrénovaní a havarijný stav vieme v zohratom zložení rýchlo odstrániť.

Náš tím + najlepšie technológie v obore = nezastaviteľné duo ( spolu s kvalitnými službami!)

Zaujíma Vás, s čím konkrétne pracujeme? Vďaka čomu je výsledok taký úžasný? V našich skladoch sa nachádzajú stroje a príslušenstvo značiek Rioned, Ridgid alebo Picote, ktoré sú skutočnými jednotkami medzi ostatnými. Plne si uvedomujeme, že podmienky a potreby každého klienta sú individuálne. Preto disponujeme rôznymi druhmi príslušenstva- tryskové hadice, strojové frézy, struny, nástavce, špirály, škrabky, ktoré používame a vyberáme podľa typu Vášho potrubia a konkrétneho druhu blokády. Pri trasovaní a monitoringu nám pomáhajú prístroje a technické vychytávky značky RDC alebo Ridgid.

Aké služby poskytujeme:

 • Elektromechanické krtkovanie potrubia kanalizácie
 • Hydro čistenie odpadov potrubí
 • Prechávanie odtoku potrubia
 • Čistenie odpadu kanalizácií
 • Frézovanie koreňov v potrubí
 • Upchatá kanalizácia a jej prepchavanie
 • Frézovanie potrubia od tukov a mastnoty, tvrdých usadenín a koreňov
 • Krtkujeme: upchatý záchod, zapchatá kanalizácia, odtok v kuchyni, odtok v dreze, sifón, zapchaté WC

Recenzie našej práce

Juraj Ševčík
Zobraziť viac
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Ivan Zuzula
Zobraziť viac
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Luckatabka
Zobraziť viac
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia
Ján Laurík
Zobraziť viac
Včera som oslovil túto firmu.Po vzájomnej dohode prišiel dnes pán v dohodnutý čas. Demontáž pokazeného wc,osadenie nového zvládol ozaj profesionalne a za čas strávený na kolenách mu skláňam obrovskú poklonu. Vrelo odporúčam túto firmu a som rád, že s podobnými problémami sa môžem na nich kedykoľvek obrátiť . Ešte raz veľká vďaka.
Danka Púpavová
Zobraziť viac
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
spinnyed spinner
Zobraziť viac
pan Kumpan bol vysoko profesionalny, pracoval nadcas a naozaj odviedol kus skvelej prace … za mna uplna spokojnost
Martin Ostrienka
Zobraziť viac
Ochotný prístup po zavolani pán prišiel expresne rýchlo do 30min ďakujeme veľmi pekne.Môžem vrelo odporučiť
Filip Fabian
Zobraziť viac
Oslovil som telefonicky viac ako 15 konkurenčných služieb; pán ako jediný neváhal a krátko pred polnocou pricestoval v zlom počasí viac ako 60km na opravu upchatého odpadu. Pri práci vyriešil aj ďalší problém, ktorý objavil a o ktorom sme nevedeli. Maximálna profesionalita. Odporúčam.
Robert Malina
Zobraziť viac
Vsetko na jednicku - od prveho kontaktu, cez rychlu a kvalitnu realizaciu, poskytnutie informacii, kameroveho zaznamu z vycisteneho potrubia az po uvedenie do povodneho stavu.
rene cicmanec
Zobraziť viac
Top prístup! Veľká vďaka pánovi, ktorý bol maximálne ochotný a veľmi profesionálny! Prišiel do Bojníc a behom hodiny vyriešil dlhotrvajúci problém v gastro prevádzke. Ešteraz vďaka! 🙏
Lubos Fodora
Zobraziť viac
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
marcel majercik
Zobraziť viac
Perfektný prístup. Veľmi šikovný pan ktorý urobil svoju prácu na výbornú. Veľká spokojnosť. Ďakujeme. Spokojná rodinka z Podvažia okres P. B.
Predošlé
Ďalšie

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Všetko, čo Vás kedy o krtkovaní zaujímalo na jednom mieste! Prečítajte si odpovede na najfrekventovanejšie otázky, ktoré dostávame (alebo nás priamo kontaktujte):

Často kladené otázky

Určite ste oboznámení so všeobecnými zásadami ako napr. nehádzať dámske hygienické vložky ani iné predmety do WC, nevylievať horúci olej do kuchynského drezu a sifónu, atď. Všetky tieto zásady treba naozaj poctivo dodržiavať, pretože presne takéto veci spôsobujú upchatie Vašej kanalizácie. Najčastejšie sa stretávame s upchatím vďaka cudzím predmetom- kuchynské handry, hygienické vložky, tuk, zvyšky potravy. Menej zriedkavo to môže byť zabudnutý stavebný materiál.

Univerzálna cena za krtkovanie Partizánske neexistuje. Náročnosť každej práce je trošku iná a závisí od stavu Vašej kanalizácie, použitej techniky a ďalších faktorov, ktoré sú individuálne a odlišné pri každom klientovi. Pokiaľ nás však kontaktujete, oboznámite nás s Vašou situáciou, vieme Vám dať aspoň približnú cenovú ponuku. Nestrácajte čas, kontaktujte nás na tel.č.: 0948 909 401 a získajte Vašu jedinečnú cenovú ponuku ešte dnes!

Frekvencia krtkovania záleží od mnohých faktorov a je individuálna. Samozrejme, čím viac využívate a zaťažujete svoju kanalizáciu, tým častejšie je potrebné ju čistiť. Krtkovanie a čistenie nie je dobré podceňovať, pretože vo finále môže slúžiť ako dobrá prevencia pred prípadnými havarijnými stavmi.

Pri krtkovaní sa vlastne jedná o mechanické čistenie, ktoré vykonáva náš krtkovač poháňaný elektromotorom. Krtkovanie sa používa pri určitých typoch usadenín a taktiež je vhodné, pokiaľ by Vaše potrubie nezvládlo vysoký tlak používaný pri vysokotlakovom hydročistení.

Hodnoty a zásady, ktoré nosíme v srdci

Veríme, že zásady, ktorých sa držíme vytvárajú silnú identitu našej spoločnosti a robia ju nezameniteľnou:

 •  Dôležitejšie sú činy a nie slová. Sľuby sú síce fajn, ale kvalitná práca a výsledok je to, čo praktizujeme a máme radšej.
 • Dostupné ceny. Niekedy ste nútení spraviť kompromis medzi cenou a kvalitou, avšak u Krtkovanie-Služby nie! Tiež sme iba ľudia, a preto sú naše ceny ľudské a férové.
 • Spoľahlivosť. Chceme Vám naozaj garantovať, že naše služby sú perfektné od A po Z. Preto garantujeme funkčnosť, nech sa deje čokoľvek.
spokojny zakanzik krtkovanie partizanske

Veríme, že zásady, ktorých sa držíme vytvárajú silnú identitu našej spoločnosti a robia ju nezameniteľnou:

 •  Dôležitejšie sú činy a nie slová. Sľuby sú síce fajn, ale kvalitná práca a výsledok je to, čo praktizujeme a máme radšej.
 • Dostupné ceny. Niekedy ste nútení spraviť kompromis medzi cenou a kvalitou, avšak u Krtkovanie-Služby nie! Tiež sme iba ľudia, a preto sú naše ceny ľudské a férové.
 • Spoľahlivosť. Chceme Vám naozaj garantovať, že naše služby sú perfektné od A po Z. Preto ponúkame 3-mesačnú záruku na naše služby, nech sa deje čokoľvek.
spokojny zakanzik krtkovanie partizanske

A prečo práve krtkovanie Partizánske a iné služby od Krtkovanie-Služby?

Prečo práve naše služby?

Veríme, že existuje množstvo dôvodov, prečo by ste si mali vybrať práve Krtkovanie-Služby. Poskytujeme veľké množstvo služieb, ktoré sme za roky praxe dotiahli do dokonalosti. Vieme Vám prísť na pomoc pri problémoch s neodtekajúcim WC alebo sprchovým kútom, domových prípojkách, strešných a dažďových zvodoch, kanalizačných stúpačkách. Sme odborníci na krtkovanie, čistenie upchatého kanalizačného systému, frézovanie, či monitorovanie a trasovanie potrubia. Naším receptom na úspech je však neustále zlepšovanie sa a napredovanie, pretože iba práca nie je všetko. Nič však neoceníme vo výsledku viac ako spokojnosť klienta a pozitívnu spätnú väzbu.

Ako vyzerá celý proces krtkovania?

Ak si vyberiete službu krtkovania od Krtkovanie-Služby, je fajn vedieť, na čo sa pripraviť. Predtým, ako sa pustíme do akejkoľvek práce, musíme vykonať prvotnú vstupnú obhliadku, aby sme naozaj vedeli ako postupovať ďalej. Takto dokážeme napr. vyhodnotiť, či je pre Vaše potrubie lepšie krtkovanie alebo vysokotlakové hydročistenie pomocou tlakovej vody. Ak sme si naozaj istí, že Vaša kanalizácia nemá problém s krtkovaním, s čistým svedomím sa môžeme doň pustiť! Najskôr však potrebujeme od Vás prístup k revíznej šachte (pokiaľ sa jedná o rodinný dom), odkiaľ budeme všetko riadiť. Revízna šachta slúži na údržbu kanalizácie. Podľa typu blokády, ktorá sa nachádza vo Vašom kanalizačnom systéme vyberieme vhodný typ nástavcov a príslušenstva. Pokiaľ ide o veľmi tvrdý materiál ako zaschnutý betón alebo murivo, prípadne máte opakované problémy s kanalizáciou, môžeme pristúpiť aj na strojové frézovanie kanalizácie. Na elektromechanické krtkovanie používame väčšinou stroj Ridgid K-60 Sectional Machine, ktorý je expertom vo svojej brandži. Krtkovač so špirálou je poháňaný elektromotorom, vďaka ktorému rýchlo a účinné zbaví Vaše kanalizačné potrubie všetkých usadenín. Nestaví ho ani tvar potrubia akým je 90˚ koleno, dostane sa naozaj všade! Elektromechanické krtkovanie môžeme zvoliť aj pri práci so zvislými stúpačkami, kedy hydročistenie predstavuje väčšie riziko.

Služba vysokotlakové hydročistenie Partizánske je naším hrdinom a bude aj tým Vaším!

V závislosti od typu potrubia ponúkame aj vysokotlakové hydročistenie pomocou tlakovej vody. Názov je veľmi trefný, pretože princíp vyplýva už rovno z neho. Do potrubia púšťame vodu pod vysokým tlakom, ktorý určíme podľa typu usadeniny. Pokiaľ chceme dokonalo vyčistiť Vaše potrubie, potrebujeme na to viacero druhov trysiek, pričom každá z nich zabezpečuje iný tlak, smer a rýchlosť vody. Najčastejšie využívame bodovú, rotujúcu alebo plochú trysku. Takáto voda pod vysokým tlakom dokáže odstrániť aj tie najtvrdohlavejšie usadeniny akými sú tuk, korene rastlín alebo zvyšky potravy.

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu

Čistenie pomocou chemických prípravkov? (Zlý nápad)

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný. Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača. A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné krtkovanie, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné krtkovanie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

čistič odpadov - čistič sifónov a odpadu - Čistenie pomocou chemických prípravkov

Zanesenie potrubia od chemikálií

krtkovanie partizanske
krtkovanie partizanske
Ivan Glenda
Zobraziť viac
Oslovil som túto firmu nakoľko som potreboval vyriešiť problém s 50 ročnou kanalizáciou v rodinnom dome v Ostraticiach. Po prekrtkovani potrubia bolo treba riešiť uvoľnenie kanalizačného potrubia vyfrezovanim, nakoľko už starý rozvod bol asi o tretinu menší ako pôvodný. S rofesionálnymp prístupom a postupom pri realizácii som bol nad mieru spokojný. Za mňa môžem firmu len odporučiť ,nakoľko sa jedná od začiatku po koniec vykonania prác s perfektným prístupom k zákazníkovi.Este raz ďakujem...
Matej Pucek
Zobraziť viac
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Ludmila Bíliková
Zobraziť viac
Neskutočne profesionálny prístup. Pán prišiel do hodiny od nášho telefonátu. Pomohol nám zistiť zdroj nášho problému. Odporúčame všetkými desiatimi 😊
Katarina Bruchata
Zobraziť viac
Bublanie v sifónoch a problémy s odtekanim sprchy signalizovali upchaté potrubie. Nakoľko na prvýkrát kvôli plnému septiku sa potrubie nepodarilo spriechodniť, po opätovnom kontaktovaní príchod do hodiny a problém vyriešený. Veľmi profesionálny a ľudský prístup, ochota, poradenstvo. Pri akomkoľvek probléme s odtokom, upchatím vrelo odporúčam.
Katarina Domcekova
Zobraziť viac
Veľmi šikovný,prommptny pán, ochotný, odporúčam pre ďalších čo potrebujú túto službu, ďakujem Horné Chlebany
Michaela Guzmová
Zobraziť viac
Výborná práca a rýchla pomoc, aj s radou ako predchádzať takýmto situáciám. Odporúčam
Marek Vajda
Zobraziť viac
Odporucame firmu, profesionalny pristup, ochota, odbornost - narocne vycistenie kanalizacie cca 100 m, ktore nebolo cistene 30 rokov, vsetky zavady na 100% odstranene. Dakujeme, vedenie firmy VUP, a.s.
Tomas Zabojnik
Zobraziť viac
Mozem len odporucit.Rychle a profesionalne vyriesenie problemu,cena prijatelna.urcite vyuzijem aj v buducnosti.10/10
Alena Gasparovicova
Zobraziť viac
...milý profesionálny prístup,rýchle jednanie,určite odporúčam.Ďakujem
Miroslava Králová
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Predošlé
Ďalšie

Naša služba prepchávanie odpadov Vám môže zmeniť kvalitu života k lepšiemu!

Nenechávajte nič na náhodu. Prepchávanie odpadov aj mimo havarijného stavu je dobrou prevenciou, ktorá sa oplatí. Ak si všímate postupné neodtekanie vane, bidetu alebo WC, treba konať rýchlo a vyčistiť Váš kanalizačný systém. Krtkovanie-Služby je tu však pre všetky prípady, a preto Vám dokážeme vďaka našej havarijnej službe- voda pomôcť aj v tom najhoršom. Netreba dlhšie uvažovať, stačí nás kontaktovať a Vaše problémy budú vyriešené!

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Chcete sa dozvedieť o krtkovaní ešte viac?

Aké stroje využíva na krtkovanie a hydročistenie Krtkovanie-Služby

Na kvalite si dávame záležať vo všetkom, čo robíme. Preto pracujeme iba so skutočne spoľahlivými technológiami, na ktoré nedáme dopustiť. Pre vysokotlakové čistenie volíme vysokotlakovú čističku UrbanJet Ø 350 mm, ktorá je nekompromisná a nedá šancu žiadnym blokádam a je ako stvorená pre bytové kanalizačné systémy alebo komerčné práce. Často využívame aj príslušenstvo značky Kärcher. Pokiaľ praktizujeme elektromechanické čistenie- krtkovanie, používame už spomínanú K-60 Sectional Machine.

Naozaj potrebujem na krtkovanie odborníka?

Áno! Neodborné krtkovanie a čistenie môže spôsobiť veľké škody ako roztrhnutie potrubia, vytopenie, vyplavovanie splaškov a pod. Pokiaľ si na to zavoláte odborníkov, nič takéto Vám nehrozí.

Je krtkovanie „špinavé“ ?

Áno aj nie. Našu prácu robíme čo najprofesionálnejšie, aby vznikol čo najmenší možný neporiadok. Pokiaľ však takáto situácia nastane, nemusíte sa báť, všetok neporiadok si upraceme sami tak, aby po nás neostalo ani stopy.

Tá najlepšia služba monitoring kanalizácie Partizánske

Chcete sa skutočne poistiť a predísť tak zbytočným nepríjemnostiam? Monitoring potrubia a kamerové skúšky dokážu účinne odhaliť aquadefekty, zlé tvary kanalizácie, vznikajúce blokády a ďalšie poruchy. Na monitoring používame dva typy inšpekčných kanalizačných kamier v závislosti od priemeru potrubia- RDC Mini s priemerom 23mm alebo RDC Maxi s priemerom 38mm. Obe disponujú LED osvetlením, sondou schopnou vysielať s frekvenciou 512 Hz a SD kartou, ktorá bezpečne uchová všetky záznamy.

Premýšľate o tom, kde presne sa nachádza Vaše kanalizačné potrubie? Už nemusíte, stačí si objednať trasovanie kanalizácie.

Trasovanie potrubia

Trasovanie kanalizácie je služba, ktorú rozhodne neoľutujete. Je veľmi užitočná pri stavebných projektoch, kedy dokáže z povrchu a neinvazívnou metódou presne lokalizovať polohu Vašej kanalizácie. Vyhnete sa tak náročným a zbytočným výkopovým prácam, ktoré iba naťahujú čas. Kvalitnú prácu pri monitoringu dokážeme odviesť aj vďaka našej sonde- Ridgid NaviTrack Scout® Locator, ktorá nás zatiaľ nikdy nesklamala, práve naopak, veľmi presne zameriava polohu aj hĺbku, v ktorej sa nachádza Váš kanalizačný systém. Sonda vie okrem iného zamerať aj zlé spádovanie, prevalenie alebo závaly kanalizácie. Služba trasovanie kanalizácie Partizánske pomôže rýchlo a spoľahlivo posunúť Vaše stavebné projekty ďalej!
lokalizacia potrubia partizanske

Aká je cena trasovania kanalizácie?

Cena sa odvíja vždy individuálne na základe mnohých faktorov a Vašich potrieb. Smerodajnými však môžu byť faktory ako dĺžka Vášho potrubia alebo náročnosť a rozsah našej práce. Z našich skúseností vieme, že pri trasovaní kanalizácie sa nám často podarí lokalizovať aj určité znečistenie, s ktorým Vám takisto ochotne pomôžeme.

Čo všetko môže lokalizovať sonda pri trasovaní kanalizácie?

Miriama Lipovská
Zobraziť viac
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Vladimir Sramek
Zobraziť viac
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.
Elena Škorcová
Zobraziť viac
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM 🙂
Ján Struhár
Zobraziť viac
Prestala nám odtekať umývačka riadu. Po 10 rokoch sme mali poriadne upchaný odpad. Došli rýchlo a za 2 hodiny bol doslova vír v kuchynskom dreze. Ak máte upchatý odpad alebo kanalizáciu - 100% odporúčam.
Petra Madunicka
Zobraziť viac
Som veľmi spokojná so službou 🙂 príjemný, sympatický pán a šikovný 🙂 určite odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s odtokmi alebo toaletou.
Škola Udiča
Zobraziť viac
Vďaka. Pracovník s vynikajúcim a vysoko profesionálnym prístupom, výborným strojovým vybavením, bez ktorého by sa náš problém ťažko odstránil, veľmi kvalitne odviedol prácu.
Jozef Orszagh
Zobraziť viac
Odporúčame túto firmu (pána). Volali sme mu v piatok a dohodli sa na sobotu. Prišiel a po pokeci hneď vedel v čom je problém, zbytočne to nepredražoval. Ochotný a profesionálny prístup.
Veronika Motolová
Zobraziť viac
Rada by som vyjadrila VEĽKÚ spokojnost s profesionalou prácou milého a ochotného pána, ktorý sa u nás natrápil s upchatym WC. Praca trvala necakane dlho, kvoli velmi upchatemu potrubiu, ale pan bol neodbitny a po case sa mu odpad podarilo prepchat. Prekvapil nas, že prácu dokončil ako naozajstný profesional, ktorá nebola v dohode (namontovanie a vycistenie toalety, utesnenie, zasilikonovanie..) Chcem sa naozaj pekne podakovať, mozem Vás len vrelo vsetkym odporucit. Ešte raz VELKA VĎAKA.
Eva Števíková
Zobraziť viac
Ochotný profesionál so super prístupom, perfektným strojovým vybavením, bez ktorého by sme nikdy nezistili v čom je problém. Prišiel večer až do Partizánskeho, pomohol a hlavne poradil aj čo ďalej, aby sa to už nezopakovalo, za čo som veľmi vďačná.
Predošlé
Ďalšie

Krtkovanie Poskytujeme v týchto lokalitách:

Bošany, Brodzany, Chynorany, Hradište, Ješkova Ves, Klátova Nová Ves, Kolačno, Krásno, Livina, Livinské, Opatovce, Malé Kršteňany, Malé Uherce, Nadlice, Nedanovce, Ostratice, Partizánske, Pažiť, Skačany, Turčianky, Veľké Kršteňany, Veľké Uherce, Veľký Klíž, Žabokreky nad Nitrou, Pobedim, Podolie, Potvorice, Považany, Stará Lehota, Stará Turá, Trenčianske Bohuslavice, Vaďovce, Višňové, Zemianske, Podhradie