🆘Krtkovanie-Služby
Čistenie odpadov okres Prievidza

Dneska sme krtkovali v obci Bystričany, upchatú toaletu v 40 ročnom dome. Do záchoda sa liali a sypali rôzne chemické látky ktoré úplne upchali hlavný odtok ktorý vedie z domu do septiku (žumpy).
Krtkovali (vysokotlakové hyrdočistenie) a následne sme frézovali potrubie.

Chemikálie sú naozaj neni správna voľba na prepchávanie odtokov. Pokiaľ máte rovnaký problém učíte nás kontaktujte. – Čistenie odpadov okres Prievidza

Recenzie našej práce

Dušan Rusňák
Dušan Rusňák
14. August, 2022.
Overená
Ďakujeme za rýchlo a dobré odvedenú prácu , veľká spokojnosť s prístupom a jednanim sme moc spokojní este raz ďakujeme
Ľubica Šišková
Ľubica Šišková
11. August, 2022.
Overená
Profesionálny prístup, skvelý pán Kumpan, odborník na slovo vzatý, odviedol skvelú prácu. Vrelo odporúčam! Ďakujem! Šišková Preseľany
lucia mokošová
lucia mokošová
9. August, 2022.
Overená
Velmi profesionalny pristup, ochotny prist kedykolvek. Vrelo odporucam. Solcany
Oľga Ringlerova
Oľga Ringlerova
31. Júl, 2022.
Overená
Skvely chlapik!!! Rychly, spolahlivy, zodpovedny, presne vedel co robit. Nedela doobeda, pivnica plna vody, prisiel asi do 30 min., prestuchol, povysaval vodu v pivnici, cele to trvalo nieco cez hodinu. Za nas velka spokojnost.
Mgr. Tomáš Seleš
Mgr. Tomáš Seleš
21. Jún, 2022.
Overená
Pána môžem len odporúčať, čo som aj niekoľkokrát urobil. Veľmi nám pomohol pri upchatej kanalizácií.
Miroslava Králová
Miroslava Králová
14. Jún, 2022.
Overená
Profesionálny prístup a rýchla reakcia na požiadavku čistenia firemnej kanalizácie. S výsledkom a priebehom čistenia sme boli veľmi spokojní a firmu môžeme len odporúčať.
Vladimir Sramek
Vladimir Sramek
13. Máj, 2022.
Overená
Promptný odborník. Profesionálne technické vybavenie - vysokotlaková voda, objemná nádrž na vodu, kamery, atď . Služby pána Kumpána sme využili dva krát, pre monitoring obecnej kanalizácie a vyhľadanie kanalizačnej prípojky. Vždy úspešne, a za férovú cenu. Vrele odporúčame.

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Často kladené otázky

Áno. Krtkovanie je všestranná technika. Ak máte vnútorné potrubie, ako napríklad odpadové potrubie alebo drez, ktoré sa upchalo, jednoduchým riešením problému tlakové čistenie. Ako spôsob odblokovania odtoku tlakové čistenie nielen odstráni upchatie, ale aj vyčistí potrubie. Podobne sa môže tlakové čistenie použiť na vonkajších odtokoch alebo šachtách, aby ich pomohli vyčistiť od nánosov alebo nečistôt. Vo vnútri alebo vonku môže tryskanie pomôcť vyriešiť akékoľvek zablokovanie.

Kde všade krtkujeme?

Zoznam okresov:
Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Hlohovec, Topoľčany, Patizánske

Naša firma na Google

Krtkovanie Piešťany Lokality