🆘Krtkovanie-Služby

Vyčistíme všetko, čo treba

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál, 
ktorý Vám pomôže za každých okolností.

Oprava, ktorá stojí za to

Ušetrite svoje peniaze a nechajte prácu 
na profesionáloch. Naše elektromechanické krtkovanie 
potrubia zbaví Vašu kanalizáciu starostí. Bližšie informácie o kanalizácií zase pomôžu Vášmu stavebnému projektu.

profesionálny tím

výsledky práce

poradenstvo

variabilný rozsah

Upchatý odtok už nie je problémom

V Jumäs Trade čelili nánosom mastnoty a usadenín masti. Pri údení je dôležité aj správne skladovanie a tým pádom čistý priestor na prácu. Čistá kanalizácia poteší Váš domov i Vaše pracovné postredie.
Aplikovali sme energické hydro čistenie. Je efektívne vďaka vode striekanej do potrubia a vysokému tlaku, ktorý v priebehu realizácie vzniká. A obchod je odrazu znovu použiteľný.

Za bieleho dňa i v strede noci

Vďaka našej 24/7 nonstop havarijnej službe, ktorá garantuje príjazd na miesto zásahu v priemere do 30 minút – vieme odstrániť všetky havarijné stavy vo Vašej domácnosti.

+421 948 909 401

Využívame tých najlepších

Vodárne opravy

Pri našej práci dbáme na prírodu. Znečistenie životného 
prostredia či znečistenie vody patria medzi delikátnu 
problematiku a my sa snažíme odpadovú vodu riešiť.

24/7

služby nonstop

45

minút do výjazdu

Potrubie pod dohľadom

V čom môže byť porucha? Odhaľte skryté závady a možné prekážky účinným monitoringom potrubia. Korózia, zanesenie, odsadenie tak nebudú mať žiadnu šancu. Ak sa určí správna diagnostika včas, viete predísť mnohým problémom. Vyhnite sa bágrovaniu a ušetrite financie ešte dnes.

Konzultácia

Zaujíma Vás separovanie odpadu? Chcete vedieť čo
 znamená pojem trasovanie? Využite naše konzultačné 
hodiny a podchyťte prevenciu, na ktorej záleží.

Dávid Benedig

Naši klienti hovoria za nás

Super prístup, rýchlosť a profesionalita. Pán prišiel 
v nedeľu, ale nedával to najavo. A keď to nešlo 
na prvýkrát, skúsil inak a zachvíľu to bolo 
vyriešené. Odporúčam.
Áno. Krtkovanie je všestranná technika. Ak máte vnútorné potrubie, ako napr. odpadové potrubie alebo drez, ktoré sa upchalo, jednoduchým riešením problému je tlakové čistenie. Ako spôsob odblokovania odtoku tlakové čistenie nielen odstráni upchatie, ale aj vyčistí potrubie. Podobne sa môže tlakové čistenie použiť na vonkajších odtokoch alebo šachtách, aby ich pomohlo vyčistiť od nánosov alebo nečistôt. Vo vnútri alebo vonku môže tryskanie pomôcť vyriešiť akékoľvek zablokovanie.
Každý kanalizačný systém je iný, od potravinárskych tovární až po domácnosti, pričom všetky prinášajú rôzne druhy a množstvá odpadu. Kontaktujte nás a my vám individuálne pomôžeme podľa vašich potrieb. Tel. kontakt: 0940 907 447.
Náklady na vysokotlakové čistenie či krtkovanie sa môžu líšiť v závislosti od mnohých faktorov, vr. typu upchatia a dĺžky trvania jeho odstránenia. Kontaktujte našich inžinierov ešte dnes, aby sme prediskutovali Vaše požiadavky. Tel. číslo: 0940 907 447.
Vysokotlakové čistenie alebo krtkovanie sa vykonáva umiestnením vysokotlakovej hadice do problematického odtoku. Voda sa potom čerpá dolu hadicou zo samostatného tryskacieho stroja, čím sa vytvára prúd vody, ktorý je dostatočne silný na to, aby prerušil akékoľvek upchatie v potrubí.

Tlaková voda obsiahnutá v potrubí vytvára silu, ktorá môže rozbiť prekážky na menšie kúsky a vytlačiť ich cez odtok alebo kanalizáciu. To zanecháva odtok čistý a pomáha ho udržiavať pre budúce použitie. Používame najmodernejšie vysokotlakové tryskové zariadenia navrhnuté tak, aby zabezpečili, že Vaše odtoky budú opäť voľné a čisté.

Odkryte užitočné poznatky

Sifo – skusenosti, použitie, kvalita
Čistenie odpadov Nové Mesto nad Váhom v prevádzke Jümas Trade
Krtkovanie upchatého WC
Čistenie odpadov okres Topoľčany

Chcete vedieť viac?

Spoľahlite sa na expertov a obohaťte svoje znalosti našim blogom. Prihláste sa ešte dnes.