🆘Krtkovanie-Služby

Rýchle a efektívne čistenie upchatých odtokov

Poskytujeme vysokotlakové čistenie a odstraňovanie upchatého potrubia. Odborná práca a ochotný personál ktorý Vám pomôže aj z najväčších nečistôt.

  • Fungujeme 24/7 Celý Rok
  • Garancia funkčnosti
  • Možnosť platby kartou
Krtkovanie Trenčín - čistenie odpadu úpchatá kanalizácia

Trápia Vás neustále upchatý odtok, kanalizácia alebo zápach v domácnosti? Ak áno, prinášame efektívne riešenie pre všetky Vaše problémy! Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami na trhu, ktorá sa postará o kvalitné čistenie potrubí a kanalizácie a ďalšie kanalizačné služby za naozaj prijateľnú cenu so zárukou maximálnej spokojnosti.

Výhody Krtkovania

O čistenie potrubí sa postaráme v celom Trenčianskom kraji!

Naše služby – havarijná služba voda – sa snažíme neustále skvalitňovať a rozširovať, a preto Vám vieme prísť na pomoc vo všetkých týchto okresoch: Trenčín, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Piešťany a Prievidza. Možete sa tešiť na profesionálny prístup.

Aké služby poskytujeme:

čistenie odtoku s naším profesionálnym krtkovačom

Ponúkame elektromechanické čistenie upchatých potrubí a kanalizácií tej najvyššej kvality, vďaka ktorému bude Vaše potrubie ako nové. Práve vďaka mnohým skúsenostiam so stovkami klientov sme získali profesionálny, pracovitý prístup, ktorého cieľom je poskytnúť tie najlepšie služby čistenia upchatých odpadov všetkým našim zákazníkom. Náš tím netvoria iba ľudia, ale aj profesionálne technológie, ktorým nerobí problém ani to najzákernejšie potrubie a vedia si jednoducho poradiť so všetkým. Za dobre odvedenou prácou si skutočne stojíme a najvyššou našou prioritou je Vaša spokojnosť, preto sú všetky naše služby garantované zárukou a nonstop havarijným servisom, takže sa na nás môžete bez problémov kedykoľvek obrátiť aj v noci.

Takto sa postaráme o to, aby sa váš dom opäť cítil ako domov

Ako to funguje - čo očakávať

Často kladené otázky ohľadom upchatej kanalizácie

Áno je to všestranná technika. Ak máte vnútorné potrubie, ako napríklad odpadové potrubie alebo drez, ktoré sa upchalo, jednoduchým riešením problému tlakové čistenie. Ako spôsob odblokovania odtoku tlakové čistenie nielen odstráni upchatie, ale aj vyčistí potrubie. Podobne sa môže tlakové čistenie použiť na vonkajších odtokoch alebo šachtách, aby ich pomohli vyčistiť od nánosov alebo nečistôt. Vo vnútri alebo vonku môže tryskanie pomôcť vyriešiť akékoľvek zablokovanie.

Každý kanalizačný systém je iný, od potravinárskych tovární až po domácnosti, pričom všetky prinášajú rôzne druhy a množstvá odpadu. Kontaktujte nás a my vám individuálne pripravíme službu podľa vašich potrieb. 0940 907 447

Náklady na vysokotlakové čistenie/krtkovanie sa môžu líšiť v závislosti od mnohých faktorov, vrátane typu upchatia a dĺžky trvania jej odstránenia.

Kontaktujte našich inžinierov ešte dnes, aby sme prediskutovali vaše požiadavky.

Vysokotlakové čistenie alebo krtkovanie Trenčín sa vykonáva umiestnením vysokotlakovej hadice do problematického odtoku. Voda sa potom čerpá dolu hadicou zo samostatného tryskacieho stroja, čím sa vytvára prúd vody, ktorý je dostatočne silný na to, aby prerušil akékoľvek upchatie v potrubí. Tlaková voda obsiahnutá v potrubí vytvára silu, ktorá môže rozbiť prekážky na menšie kúsky a vytlačiť ich cez odtok alebo kanalizáciu. To zanecháva odtok čistý a pomáha ho udržiavať pre budúce použitie.

V Krtkovanie-Služby používame najmodernejšie vysokotlakové tryskové zariadenia navrhnuté tak, aby zabezpečili, že vaše odtoky budú opäť voľné a čisté.

Od začiatku násho podnikania sa snažime poskytovať len tie najlepšie služby. Z toho sa odvíja aj náš prístup k práci a klientom, úcta a férový prístup je niečo čim sa veľa ludí propaguje, ale my to aj praktizujeme.

spokojny zakaznik krtkovanie trencin

Čistenie odpadu Trenčín

Prečo práve naše služby?

Pokiaľ potrebujete firmu na čistenie potrubia alebo dokáže vyriešiť viacero Vašich problémov s kanalizáciou a naozaj spoľahlivo odviesť prácu bez zbytočných starostí a problémov za tú najlepšiu cenu, sme tou správnou voľbou presne pre Vás! Vieme si poradiť so všetkým od upchatých potrubí, čistenie dažďových zvodov, kanalizácií, monitoring potrubia kanalizácie, WC, čistenie odpadového potrubia, čistenie odtokov vaní až po neodtekajúcu práčku, umývačku riadu alebo prepchávanie usadenín. Zameriavame sa na čistenie kanalizácií, monitoring a trasovanie potrubia. Zákaznícka spokojnosť je v našom rebríčku na prvom mieste, nezabúdame však ani na férový a slušný prístup a poctivo odvedenú prácu. Naše profesionálne čistenie kanalizácie poskytujeme nonstop, lacno, rýchlo, kvalitne a hlavne s radosťou!

Ako vlastne funguje proces krtkovania?

Predtým, ako sa môžeme smelo pustiť do krtkovania, je potrebné skontrolovať stav Vašich potrubí, aby sme si boli istí, že nenarobíme viac škody ako úžitku.  Naši profesionáli začnú s  krtkovacím s prístrojom nazývaným „krtko“ v tvare špirály z ocele, ktorý si poradí s každým potrubím. Náš slávny „krtko“ sa vďaka elektromotoru točí a vibruje. Tento proces nedá šancu na prežitie žiadnym usadeninám, mastnote dokonca ani usadeným minerálom. Skvele zvládnuté elektromechanické čistenie kanalizačného potrubia od nás dá Vášmu potrubiu oveľa dlhšiu životnosť a nebude Vás už naďalej trápiť.

Držíme sa zásady, že netreba nikdy nič nechávať na náhodu, a preto si v každej situácii prinášame na pomoc tých najšikovnejších technologických pomocníkov vo svojom obore. Naše vysokotlakové čističky s najlepším výkonom na trhu, ktoré sa prepchajú aj tým najužším potrubím si poradia skutočne so všetkým: čistenie kanalizácie. Ani to najzanesenejšie potrubie ich nezastaví a ich  práca nie je dokončená, až pokým nie je všetko naozaj čisté. Sú jednoducho našimi superhrdinami a určite sa stanú aj tými Vašimi.

Chemikálie do Vášho potrubia slúžia iba ako prevencia, nikdy nie ako účinné riešenie. Pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať, chemikálie sú neefektívnym riešením, ktoré môže navyše všetko zhoršiť.

Pokiaľ však používate chemické prípravky ako prevenciu, je dobré vedieť ako, pokiaľ chcete, aby to naozaj fungovalo. Typickým prípravkom, ktorý ľudia často používajú je napr. Sifo alebo hydroxid sodný.

Avšak, viete, ako ho používať správne? Väčšina totižto do potrubia aplikuje veľké množstvo Sifa spolu s vodou z kanvice. Tento pomer prípravku a vody je však nesprávny a docieli iba to, že voda so Sifom zdolá iba malý úsek potrubia, zasekne sa na najbližšom potrubnom kĺbe a problém je na svete – je nutné zavolať profesionálneho krtkovača.

A ako teda vyzerá správny pomer vody a Sifa, ktorý zabezpečí tú správnu prevenciu pre Vaše potrubie?  Pokiaľ sa chystáte vykonať takúto prevenciu, zmiešajte radšej dve lyžičky tohto chemického prípravku so šiestimi litrami horúcej vody.

Znovu však pripomíname, chemické prípravky určite neodporúčame používať, pokiaľ sa Vaše potrubie začína upchávať. Nie je to totižto riešenie a častokrát to iba oveľa viac skomplikuje situáciu Vám aj nám. Pokiaľ spozorujete náznaky upchávajúceho sa kanalizačného systému, zvoľte radšej odborné hydročistenie potrubia, ktoré je vo všetkých prípadoch určite tou najvýhodnejšou a najlepšou možnou alternatívou. Pre odborné a účinné vysokotlakové čistenie od Krtkovanie Služby volajte na tel.č.: 0948 909 401

Krtkovanie Trenčín

Upchatá kanalizácia? Nevadí, naše čistenie kanalizácie je tu pre Vás!

Pokiaľ chcete, aby bola Vaša kanalizácia dobre udržiavaná, jej čistenie nemôžete zanedbať. My si túto dôležitosť starostlivosti o kanalizáciu plne uvedomujeme, a preto ponúkame iba tie najlepšie služby. Upchatá kanalizácia je ako časovaná bomba. Prejavuje sa totižto veľmi nepatrne, no výsledok dokáže byť vo Vašej domácnosti priam až katastrofický. Najskôr pomalé odtekanie odpadov toalety, neskôr drezu, sprchového kútu a problém s upchatou kanalizáciou je na svete. Oprava celého systému môže stáť tsícky. Upchatá kanalizácia však nemusí automaticky znamenať predzvesť katastrofy odtoku odpadov. Nie, naša firma Vám dokáže poskytnúť riešenia aj v akútnych situáciách, ktoré Vám pomôžu tento problém rýchlo a ľahko vyriešiť vďaka čisteniu odpadov vysokotlakové čistenie.

Krtkujeme:

umývadlá, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Trocha do zákulisia čistenia odtokov

Výhody čistenia kanalizácie

Vo všeobecnosti platí, že všetko, o čo sa staráte lepšie a dlhšie funguje, vyzerá a máte s tým menej starostí. Potrubie a kanalizácia nie sú výnimkou. Elektromechanické prebíjanie odpadu spolu s čistením kanalizácií prinášajú so sebou množstvo výhod, vďaka ktorým sú tieto služby výhodnou investíciou, ktorú Vy ani Váš domov neoľutujete. Profesionálne služby a starostlivosť bez akýchkoľvek škodlivých chemikálií, dlhodobé výsledky, rýchlu službu a opravu, no a v neposlednom rade zachránia potrubia, ktoré sa Vám odvďačia aj prostredníctvom nižších účtov za vodu, pretože Váš potrubný a kanalizačný systém bude pracovať oveľa efektívnejšie.

Je profesionálne čistenie kanalizácie  špinavou prácou?

Je pravda, že voda striekaná do potrubia pod vysokým tlakom môže spôsobiť, že zvyšky špiny Vaše potrubie jednoducho vyplaví. Takáto situácia je pre nás samozrejmosťou, preto sa nenechajte odradiť! Práve naopak. My vieme, čo presne v takejto situácii robiť, preto nechajte následné čistenie odpadov aj upratovanie na nás. Postaráme sa, aby vo Vašej domácnosti neostali ani tie najmenšie stopy po čistení kanalizácie. Iba stopy po kvalitne a dobre odvedenej práci!

Viem krtkovať alebo si spraviť čistenie odpadového potrubia  svojpomocne?

Kúpiť si techniku a vyčistiť si kanalizáciu sám, to znie ľahko však? Odpoveď všetkých odborníkov na túto otázku je v každom prípade nie. Prebíjanie potrubí vie byť náročné, preto je viac ako potrebný profesionál, ktorý vie, čo služby obnášajú a v rukáve má roky praxe. Takých našťastie dokáže ponúknuť práve naša firma. Pokiaľ sú tieto metódy vykonané laicky, predstavujú nebezpečenstvo nielen pre potrubia, ale aj pre Vás. Nesprávne nastavená technika alebo zle zvolený tlak vody sú presne receptami na zranenia, ktorým sa chcete za každú cenu vyhnúť. Ďalším problémom je, že zakúpenie technológií pre čistenie kanalizácií sú pre Vás v skratke zbytočne drahé. Tieto prístroje nie sú investíciou, do ktorej je nutné sa púšťať, nechajte to radšej na nás. Okrem toho, na to, aby prechávanie malo reálny účinok, musí byť efektívne. V mnohých prípadoch, pokiaľ je spravené nesprávne, jeho účinnosť je zanedbateľná. Naša firma ponúka služby, ktoré sú dotiahnuté do posledného detailu, preto Vám garantujeme, že so servisom od nás budete omnoho spokojnejší, ako keby ste sa s problémami upchatého odpadu mali trápiť sami.

Krtkovanie poskytujeme v týchto lokalitách:

Adamovské Kochanovce, Bobot, Chocholná – Velčice, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horňany, Horné Srnie, Hrabovka, Ivanovce, Kostolná – Záriečie, Krivosúd – Bodovka, Melčice – Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Nemšová, Neporadza, Omšenie, Opatovce, Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Štvrtok, Svinná, Trenčín, Trenčianska Teplá, Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Trenčianske Teplice, Trenčín, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce.