🆘Krtkovanie-Služby
Frézovanie je jedna z metód, ktorá sa používa na odstraňovanie tvrdých materiálov v potrubí. Klasické metódy sa dajú použiť, keď upchatie nie je tvorené z tvrdých materiálov. Naozaj v tom potrubí môžu vznikať rôzne druhy minerálových usadenín, mastnôt a všetkého alebo prerastenia koreňov. Táto metóda sa v jednoduchosti používa na odstránenie tvrdých materiálov aj na odstránenie malty či betónu z kanalizácie. Čo sa týka prírodných aktivít, tak prerastené korene stromov vedia potrápiť každého, a presne frézovanie je na ich šikovné odstránenie ako stvorené. Keď sa počas práci nedá použiť vysokotlakové čistenie, používa sa následne frézovací nádstavec.
Frézovanie potrubia kanalizácie a stupačiek

Frézovanie kanalizácie

Máte pocit, že vaša kanalizácia je už stará a opotrebovaná, alebo máte zakalenú vodu po prípade vám iba slabo odteká voda? Neviete už ďalej ako si s týmto problémom poradiť? Práve to bol jedným z motívov založenia tejto odbornej firmy, ktorá sa ako jedna z mála venuje frézovaniu potrubia, monitoringu alebo trasovaniu potrubia. V jednoduchosti sme špecialisti na krtkovanie s dlhoročnými skúsenosťami a naše služby sú vám k dispozícii nonstop. Pôsobíme po celom trenčianskom kraji, neprekvapí nás žiadna upchávka a pokojne sa na konzultácii môžeme dohodnúť telefonicky.
Nie každé upchatie je zapríčinené tým istým elementom, môže mať rôznu veľkosť. Dokonca môže vzniknúť z rozličných prírodných príčin napr. prerastené korene do potrubia, a nie rukou človeka, ktorý je len neporiadny a vylieva alebo vhadzuje nevhodné látky do kanalizačného systému. V skratke, každý prípad upchatia je vysoko individuálny a bežný užívateľ nedokáže rozoznať o aký typ upchatia ide, alebo aké veľké je upchatie, a vonkoncom nebude tušiť aký nástroj použiť, ktorý by bol zároveň vhodný na konkrétne upchatie kanalizácie.

Recenzie našej práce

Zuzana Baskova
Zuzana Baskova
23. Február, 2024.
Služby firmy odporúčam. Pán, s ktorým sme telefonovali ako aj pán, ktorý sa dostavil k nám na adresu bol veľmi profesionálny. Kvalita prevedenia práce výborná. Skontroloval celé odpadove potrubie. Ďakujeme za vyriešenie nášho problému.
Miriama Tóthová
Miriama Tóthová
27. Január, 2024.
Skvelý prístup k práci aj napriek tomu, že sme zavolali v piatok o 17tej a k tomu neuveriteľné odhodlanie nám pomôcť do neskorých nočných hodín, až kým sa situácia nevyrieši. Vďaka profi vybaveniu identifikoval problém, na ktorý by sme len tak sami neprišli a to všetko vo veľmi priateľskej atmosfére. Odporúčam všetkými dvadsiatimi.
Michal Poluch
Michal Poluch
27. Január, 2024.
Veľmi rýchly, ľudský a profesionálny prístup,určite odporúčam všetkým ktorí majú problém s kanalizáciou. Pomohol, poradil a bol veľmi ochotný.
Marian Valter
Marian Valter
8. Január, 2024.
Služby firmy vrelo odporúčam. Pán vykonávajúci údržbu bol veľmi ochotný a prišiel najskôr ako to bolo možné. Kvalita prevedenia práce výborná.
Jojko Fodor
Jojko Fodor
1. Január, 2024.
veľmi ochotný pán,mali sme problém s upchatou kanalizáciou, večer sme zavolali, prišiel hneď na druhý deň, všetko vyčistil, naozaj profesionálny prístup, veľká spokojnosť, odporúčam,,,👍👍👍
Zuzana Bulkova
Zuzana Bulkova
1. September, 2023.
Maximálna spokojnosť, vrele odporúčam, je to ozaj PROFI FIRMA s veľkým F. Od nahlásenia problému vo štvrtok poobede, podotýkam, že pred piatkovým sviatkom, ani nie do hodiny prišiel šikovný mladý muž, ktorý svojou trpezlivou a precíznou robotou urobil pre nás nemožné. Vyčistil celý kuchynský odpad, za čo sme mu povďačni. Kiež by bolo viac takých milých a ochotných ľudí. Ešte raz SRDEČNE ĎAKUJEME Bulkovi.
PhDr.Ľubica Šorlová
PhDr.Ľubica Šorlová
28. August, 2023.
Služby som aktuálne vyuzila, mobil v dosahu okamzite, do polhodiny samotná realizacia. K spokojnosti s výsledkom 💪👍. Firma vie, čo robí, postup a prístup profesionálny. Ludsky pristup a okrem ineho aj poradenstvo comu sa vyvarovat v buducnosti…..Len a len odporúčam. Sorlová
Silvia Fraňová
Silvia Fraňová
25. August, 2023.
V praci nam vytopilo WC. V piatok vecer som volala tomuto panovi. Na dalsi den rano prisiel,vysvetlil nam problem a hned vsetko opravil. Dakujem este raz za rychlu reakciu,opravu. Pan je velmi mily,zrucny. Odporucam vsetkym. Super pristup! 🔝🔝🔝
Jozef Hanus
Jozef Hanus
20. August, 2023.
Pán je 100% profesionál. Máme prevádzku Dubliner v Partizánskom a upchala sa nám kanalizácia. Dve firmy pred ním to nezvládli odopchať a pán bol ochotný a došiel večer a kanalizáciu odopchal a spojazdnil za krátky čas a za dobrú cenu. Odporúčam
Paulína Starečková
Paulína Starečková
10. Jún, 2023.
Odbornosť, dôslednosť a ochota. To sú vlastnosti, ktorými disponuje pán z uvedenej firmy. Vždy prišiel náš problém odstrániť v najbližší možný termín a ochotne nám vysvetlil v čom bol problém, aj ako mu predchádzať z dlhodobého hľadiska. Na jeho práci mu záleží a to je niečo, čo sa v dnešnej dobe už vidí u máloktorého pracovníka.

Kedy sa používa frézovanie potrubia?

V akých momentoch je najlepšie použiť frézovanie je pre laika ťažká otázka, ale my odborníci vám vieme hneď poskytnúť niekoľko odpovedí. To, že využívame frézovanie ako metódu pri tvrdých usadeninách a mineráloch skryštalizovaných v potrubí je už známe. Taktiež netreba zabudnúť na zákerné korene mohutných stromov, ktoré s ľahkosťou vedia preraziť steny potrubia. Málokto však je oboznámený, že frézovanie je vhodné použiť aj na vodný kameň usadený v kanalizačnom systéme. Rôzne zaschnuté farby na stenách potrubia určite nie sú žiadnym prínosom spoločne aj s inými stavebnými materiálmi. Na stuhnutý olej je taktiež najlepšou formou na odstránenie upchávky frézovanie stien kanalizačného potrubia.
Dôležité je spomenúť, že po frézovaní nezostáva nijaký neporiadok, a keby sa aj náhodou stalo, že sa vyskytne, tak si ho poupratujeme po našej vykonanej práci sami. Počas frézovania používame špeciálny postup, aby sme čo najrýchlejšie spustili prietok vašej kanalizácie. Vo svojej podstate minimálnym zásahom do potrubia dosiahne želaný efekt v podobe maximalizovaného úžitku.

Prečo zavolať nám keď máte upchatý odtok

Od začiatku násho podnikania sa snažime poskytovať len tie najlepšie služby. Z toho sa odvíja aj náš prístup k práci a klientom, úcta a férový prístup je niečo čim sa veľa ludí propaguje, ale my to aj praktizujeme.

spokojny zakaznik krtkovanie trencin

Pre koho je frézovanie stupačiek?

Využívanie našich služieb je pre každého jedného z vás, čo zažíva hotové peklo s kanalizáciou. Nezáleží na type problému alebo budovy. Je úplne jedno, či sa jedná o administratívnu budovu alebo o obytný dom či bytovku, pomáhame každému bez akýchkoľvek výnimiek. Ak si nie ste istý, či vám dokážeme skutočne pomôcť, zavolajte, a spoločne rozoberieme daný problém. Ale, aby ste vedeli s čo najväčšou istotou dokážeme vám aspoň čiastočne vymenovať všetko, čo na dennom poriadku dokážeme obslúžiť. Reštaurácie, mestské úrady, športové haly, bytovky, obytné domy, centrálnu kanalizáciu v obci, firmy, hotely, penzióny, zdravotnícke zariadenia, domovy dôchodcov – a to sme ani nevymenovali polovicu možných zariadení, kde upchatá kanalizácia dokáže spraviť problémy. Máme široký záber a určite sa na nás môžete spoľahnúť.

POSTUP PRI FRÉZOVANÍ POTRUBIA

Pred každým frézovaním je potrebné a odporúčané spraviť monitoring potrubia. Je to tiež jedna z metód ako diagnostikovať problém vo vašom potrubí a lokalizovať, aby sa celkovo nerozkopalo celé potrubie zbytočne, ale presne na konkrétnom postihnutom mieste. Bližšie informácie o monitoringu potrubia nájdete v nižšie uvedenom texte, kde sa tejto problematike povenujeme hlbšie. Frézovanie kanalizácie zvýši šance životnosti vášho kanalizačného systému. Ak sa pomocou frézovania odstránia za normálnych okolností neodstrániteľné upchávky, tak môžete spokojne spávať a nezaťažovať sa faktom, akým napríklad je komplexná výmena kanalizačného systému vo vašej domácnosti alebo firme.

MONITORING POTRUBIA

Používa sa s obľubou počas kanalizačných prácach rôzneho typu a pomáha iným metódam. Treba brať prácu „krtkovačov“ ako jeden reťazec, kde jedno s druhým súvisí, nadväzuje na seba a pomáha si pri fungovaní. Takže popri frézovaní môžeme pokojne na identifikáciu problému hlboko v potrubí, kde sa človek nedostane, použiť službu monitoringu. Tento systém na poskytne všetky potrebné informácie, ktoré pomôžu pracovníkom pri práci a odhalia potencionálne možnosti únikov v kanalizácii alebo blokácii v nej.
Monitoring má nehľadiac na jeho funkciu informačnú a podpornú počas práce aj funkciu preventívnu. Zábery vzniknuté kamerou sú podrobné a v dobrej kvalite, čiže nám dokážu poskytnúť informácie o samotnom stave potrubí napr. či nedošlo ku korózii alebo k zhrdzaveniu, poškodeniu a mnoho iných záležitostí, vďaka, ktorým vám potom vieme povedať ako ďalej s vašou kanalizáciou postupovať, čomu sa prípadne vyhnúť, a ako sa k nej správať. Samozrejme, môže odhaliť malé problémy, ktoré sa týkajú kanalizácii, ktoré by postupom času mali tendenciu sa zhoršovať a ich skorá diagnostika môže predísť k vzniknutiu závažných problémov.

Hydročistenie potrubia a kanalizácie Trenčín

Prečo by ste si mali vybrať práve naše služby?

Na firemnom trhu pôsobíme už dlho a máme nespočetné množstvo skúseností, dobrých recenzií a kvalitných nástrojov, čím sa snažíme zlepšovať vaše domácnosti, vylepšovať prostredie, v ktorom žijete. Taktiež náš tím je vysoko odborný, neustále absolvujeme školenia na problematiku údržby kanalizácii a potrubí. Sme vám k službám NONSTOP.

Pre všetky naše úkony používame vysokokvalitnú a praxou overenú techniku, ktorá nás zatiaľ nikdy nesklamala. Pracujeme s elektromechanickými špirálovými čističkami, vysokotlakovými čističkami, inšpekčnými kamerami a sondami od svetových a špičkových značiek ako Ridgid, Rioned alebo Kärcher.

AKÁ JE CENA ZA FRÉZOVANIE POTRUBIA

Všetko závisí od vplyvu vonkajších faktorov na samotnú prácu. Presná cena sa vopred nedá určiť, lebo každé potrubie je iné a aj každý prípad upchatia je vysoko individuálny. V cene sa zvykne zohľadňovať čas roboty, koľko trvá a koľko úsilia bolo vynaloženého. Znie to možno desivo, a teraz ani o čistení kanalizácii nebudete chcieť ani počuť, ale garantujeme vám, že nič nie je horšie ako upchatá kanalizácia s charakteristickým zápachom plným odpadkov. Na cene sa vieme bezproblémov dohodnúť, a nastaviť ju, ako aj vám vyhovuje. U nás sa dá platiť aj kreditnou kartou podľa toho ako vám to najviac vyhovuje. Sme tu pre vás spoločne s ľudskými cenami. Dovoľte nám vyfrézovať vaše potrubie.

Frézovanie potrubia poskytujeme v týchto lokalitách:

Adamovské Kochanovce, Bobot, Chocholná – Velčice, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horňany, Horné Srnie, Hrabovka, Ivanovce, Kostolná – Záriečie, Krivosúd – Bodovka, Melčice – Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Nemšová, Neporadza, Omšenie, Opatovce, Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Štvrtok, Svinná, Trenčín, Trenčianska Teplá, Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Trenčianske Teplice, Trenčín, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce.